Agoda.com

Agoda.com Yorumları

Agoda.com Şikayetleri 2022

Agoda.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(10)

Özellikle Asya bölgesinde seyahat rezervasyonlarında lider bir marka olan Agoda 1990 lı yıllarda Planetholiday.com adıyla Tayland, Phuket’te kurulmuştur. 2003 senesinde Precisionreservations.com ile partnerlik anlaşması imzalayan şirket, 2005 yılında Agoda Company Pte. Ltd. çatısı altında bu şirketle birleşmiştir.

sogoln
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

agodadan otel reservasiyonu yaptim bana geceliği 500 tl yazdılar üç gece için 7000tl para çektiler boyle bir şey nasıl olabilir iptalde esilmiyor

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

güney yarım küre otelleri için erken rezervasyon fırsatları başladı bu bu kadar erken almak risk olabilir ama seçenekleri görünce ne demek istediğimi anlıyacaksınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

son 3 4 haftadır fiyatları inanılmaz arttırdılar böyle sistem olmaz olsun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

1 aydır siteyi inceliyor ama yeni normalin gidişatı hakkında belirsizlik olduğundan rezerv. yapmıyordum. Fiyatlara hakimim yani ama son 4 5 gündür aşırı arttırdılar fiyatları. yazık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

agodadan şubat ayı için rezervasyon işlemi yapmak istedik ancak otel yetkilileri ingilizcesi bizim rus sahillerindeki cengaverler gibi kesinlikle anlaşamadık. oçok güzel bir oteli bu sebeple rezerve edemedik başka otele baktık.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

agoda müşteri hizmetlerine ya da her hangi bir muhattapa 3 gündür uklaşamadım. Yoğunluktan dert yanmışlar ama bu tür yerlerde belli bir alt yapı olmalı bu profösyonelliğe hiç yakışmıyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

güney koreyi yıllardır görmek istiyorum şu an fiyatlar o kadar iyi ki bu fırsatı asla kaçırmayın. Kore koronada en etkili eylemi gerçekleştiren bilinçli bi ülke bunları düşünmeyin... hiçbir şey olmaz o tarihlere zaten korona falan kalmaz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ben de çoğu insan gibi agoda.com iletişim kanallarını kullanıp uzakdoğu seyehatlerim için kullanıyorum. Son seyehatim için beni söylediğim bölgenin tam ters yakasında bir otele yönlendirler. eğer taksi parası cebimden çıksaydı maaşımı orada bırakmak zorunda kalırdım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İşim gereği sık sık Uzak doğuya ve Hindistan-Pakistan'a seyahatlerim oluyor. Özellikle agoda üzerinden rezervasyonlarımı yaptırıyorum. Bölgede çok etkili bir firma ve en avantajlı fiyatlara sahipler. Kesin bir üstünlükleri var bölgede direkt anlaşmalı otel sayısı çok fazla. Kesinlikle fiyat açısından tavsiye ediyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

08.06.2020 tarihine Amsterdam da Hotel rezervasyonu yapmıştım. Fakat pandemiden dolayı uçuşlar yasaklandı, vize başvurusu yapamadım. Pegasus geri ödemeli almamama rağmen bu durumlardan dolayı uçak bileti ücretimi geri verdi. Fakat Agoda'dan doğru dürüst bir cevap bile alamıyorum. Otel parayı vermiyormuş, otel vermeyince siz de vermeyeceksiniz yani. Borçlunun borcunu alacaklıya yıkıyolar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Agoda Hakkında

2017 yılının Kasım ayında Priceline.com satın alınan şirket o zaman için dünyanın 3. büyük satın alımı olmuştur. Agoda sitesi Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Rusça, Korecenin de aralarında olduğu 38 farklı dilde hizmet vermektedir. Agoda şu anda dünya lideri Booking Holdings Inc. bünyesindeki bir firmadır ve toplamda 2.000.000 dan fazla tesisteki en iyi fiyatları kullanıcılarına sunmaktadır.

Agoda.com Hizmetleri

Agoda.com müşterilerine en iyi fiyat garantisi hizmeti vermektedir. Eğer müşterileri aynı oteli aynı tarihler arasında daha uyguna bulduklarında aradaki fiyat farkını ödüyor ya da daha düşüğünü teklif ediyor. Agoda.com aynı zamanda uçuş ve havaalanı transfer hizmetleri de vermektedir. Dilerseniz araç kiralama hizmetinde de faydalanabilirsiniz. Agoda.com yurt dışı otelleri özellikle uzak doğu seyehatlerinde en çok tercih edilen listelerin başında gelmektedir.

Agoda.com Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Agoda.com rezervsayonunuzu gerçekleştirebilmek için anasayfada bulunan arama kutucuğuna gitmek istediğiniz yer ya da tesis adını yazmanız, giriş ve çıkış tarihlerinizi belirtmeniz ve konaklayacak kişi sayısını seçmeniz gerekmektedir. Yaptığınız arama neticesinde en iyi fiyat seçenekleri ile sizin için bulunan oteller gelecek ve bu oteller ile ilgili hizmet, yer ve diğer bilgiler size sunulacaktır. Otellerin hizmet detaylarını inceleyebilir, herşey dahil ya da oda kahvaltı tarzında aramalar yapabilir ya da otellerin konumları ve daha önceki müşteri yorumları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İnceleme yaptığınız oteller arasından belirlediğiniz bir tanesinin oda tiplerini ve bu oda tiplerine göre fiyatlarını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Otelin temizlik, hizmet, otel içi olanaklar ve konfor açısından puanlarını inceleyebilir ve sizden önce kaç kişinin bu otele puan verdiğini görebilirsiniz. Otelin gideceğiniz yerdeki önemli yerlere mesafelerini de yine otel sayfasından öğrenebilirsiniz. Oda tipine karar verdikten konaklama yapacak olan kişi ya kişilerin bilgilerini girerek kredi kartı bilgilerinizi vereceğiniz ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradaki bilgileri girdikten sonra rezervasyon işleminiz tamamlanacak ve size bir onay maili gönderilecektir.

Agoda.com Erken Rezervasyon

Agoda.com erken rezervasyon hizmeti vermemektedir. Yılın 365 günü tüm müşterilerine dünyanın her yerindeki konaklama hizmetleri için en düşük fiyat garantisi veren agoda.com zaman zaman ekstra indirimler ve kampanyalar düzenleyerek müşterilerine dünyanın her yerinde en düşük fiyatlı konaklama imkanı sunuyor. Agoda.com ücretsiz rezervasyon hizmeti de vermektedir. Böylece gitmek istediğiniz oteli tarihlerini kendinize uygun şekilde seçip rezerve ettirebilirsiniz.

Agoda.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Agoda.com ödeme seçenekleri dünyanın her yerindeki müşterilerin kolaylıkla kullanabileceği bir sistem üzerine kurulmuştur. Agoda.com ücretsiz rezervasyon hizmeti verdiğinden en çok tercih edilen ödeme yollarından biri de nakit ya da agoda.com otelde ödeme seçeneğidir. Müşteri hizmetleriyle görüşüp sadece size özel verilecek gizli fiyat servisinden de yararlanabilmeniz mümkün.

Agoda.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Agoda.com rezervasyon iptal ve değişiklikleri için satın almış hizmete bağlı kalmak şartıyla genellikle ücretsiz iptal ve değişiklik sunmaktadır. Bu aşamada en çok dikkat etmeniz gereken husus, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirirken otelin iptal koşul ve şartlarını incelemek ve size yansıtılabilecek ekstra iptal ödeme bilgilerini teyit etmek. Agoda.com rezervasyon iptal şartlarını rezervasyon işleminden önce incelemeniz sonrasında doğacak yükümlülüklerinizi bilmeniz ve haklarınızı savunmanız konusunda oldukça önemlidir.

Agoda.com Müşteri Şikayetleri

Agoda.com şikayetleri ve tavsiyelerini gelbaba.com üzerinden okuyarak bilgi almanız için buradayız! Agoda.com şikayet ve önerilerinizi de bizimle paylaşarak agoda.com’u tercih edecek kişilere yardımda bulunabilirsiniz.

Agoda.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Agoda.com iletişim bilgilerini web sayfaları üzerinden öğrenebilirsiniz. Site üzerinden yardım merkezine girmeniz halinde soru başlıkları altında sorununuza cevap bulabilir ya da özel yardım almak için oturum açarak özel yardım talebinde bulunabilirsiniz. Agoda.com yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gereken her türlü önlemi almakta ve gerekli teknolojik ve insan kaynağı yatırımlarını yapmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri