Akbank

Akbank Yorumları

Akbank Şikayetleri 2022

Akbank Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(7)

Özel sermayeli bir ticaret bankası olarak faaliyet göstermeye başlayan Akbank, 1948 yılında kurulmuştur. Akbank kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık gibi birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt içinde bulunan yüzlerce şubesi ile her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

vedata35
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Yurdışında çalışıyorum müşteri hizmetlerinibariyorum kartınız olmadığı için size yardımcı olamıyorum subeye gidin diyorlar babama vekaletname verdim subeye gitti yine yardimci olamadılar sorunumu haledemediler Hic bir yere giremiyorum bizimle iletiseme bile gitmiyorlar çok rahatlar .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Alyaduru
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Merhaba 2000 tl limitli kredi kartım ve bu karta baglı ek kartım var geçen ay üyelik ücreti altında 249 tl ana karta yıllık ücret yansıttılar mecburen ödedim bu ayda asıl karta baglı olan ek karta 249 tl üyelik ücreti adı altında yıllık kart ücreti aldılar kaç kere iade istememe ragmen hiç bir şekilde iade yapmıyorlar o kadar rahatkar ki müşteri memnuniyeti adı altında hiç bir şey yok kartı iptal edelim dedigimde durdurma gibi veya iptalimden vaz geçirme gibi bir şey duymadım yılda 500 tl benden kart ücreti aldılar ve ben bu bankayı kesinlikle tavsiye etmiyorum rahmetli özdemir sabancı olsa müşteri memnuniyeti için herşeyin yapılmasını isterdi ama ne yazıkki bu dönemde bu yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
murata13
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gerçekten yeryüzünde herkonusuyla en kötü bankasıniz hiçbir seyinizden anlaşılmıyor şubeye gidiyorum biri diğerine yolluyor sonuç gene 0

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Lanzi
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Sanırım ülkedeki en kötü telefon bankacılığına sahip banka olabilirsiniz. Sesli algılama, söz ile komut alma tekniğiniz içler acısı. Yol yakın iken, tuşlar ile yönlendirmeye ve konuları başlıklar halinde gerekli birimlere ayırmaya dönmelisiniz. Açık ara en amatör dijital bankacılığı veriyorsunuz, devletten kalan hantal dinamikleri ile Ziraat Bankası bile modern zamana sizden iyi ayak uydurmuş durumda.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
doganb29
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Hesabıma 700 TL aktardım param kayboldu nereye gitti bilmiyorum Akbank herhangi bir bildirim veya açıklamada yapmadı müşteri temsilcisini aradım bilgilerini görüntüleyemiyoruz şubeye gitmeniz lazım dedi e olduğum yerde şubede yok hesabımda icra veya bloke olsa dahi bana bildirmesi gerekmiyor mu cebimde param var gidip öderim hesabıma para aktarmamın nedeni faturaları ödemek neden böyle bir şey yaptılar banka değil de g*** cetesimi bunlar gerekli tüm yerlere şikayetimi yapacağım bu rezil bankanın insanlardan habersiz böyle bir şey yapmaya hakki yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

03:08:2020 tarihinde saat 18:25 gibi 8925 nolu Akbank ATM paramı yuttu. Derhal Akbank müşteri hizmetlerini aradım. 4 iş günü içinde geri dönüş yapılacağı söylendi. 1 hafta oldu geri dönüş olmadı. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Şikayetimi bildirmek istiyorum . Önce bekleyiniz deniliyor sonra sesiniz gelmiyor denilerek görüşme sonlandırılır. Akbank ATM ve müşteri hizmetleri tarafından dolandirildim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Akbank atm si dışında bir atam den para çektiğiniz zaman çok fazla ücret kesiliyor. Diğer birçok banka ortak atm uygulaması yaparken Akbank ta neden yok anlamıyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Akbank Hakkında

Özel sermayeli bir ticaret bankası olarak faaliyet göstermeye başlayan Akbank, 1948 yılında kurulmuştur. Akbank kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık gibi birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt içinde bulunan yüzlerce şubesi ile her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Akbank, Türkiye’nin en iyi bankalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Banka sektöründe birçok yenilikçi adımla, sektöre yön vermiş, aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile yalnızca müşterileri için değil, herkes için faydalı işlere imza atmıştır.

Akbank Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Akbank hesap açma işlemini, bankanın herhangi bir şubesine başvuru yaparak, gerçekleştirebileceğiniz gibi internet şubesinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Akbank internet şubesinden hesap açma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle web sitesinde yer alan ‘hemen hesap aç’ bölümü tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfada istenilen bilgileri doldurup, kaydederek vadesiz hesap açma işleminizi kolay ve hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Hizmetleri Nelerdir?

Akbank, müşteri memnuniyetine ve konforuna son derece önem veren bir bankadır. Akbank bankacılık uygulaması, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, uluslararası bankacılık, hazine işlemleri, Akbank ile fatura ödeme ve bireysel bankacılık gibi birçok kolaylığı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Akbank İşlem Limitleri Nelerdir?

Akbank’ta her işlemin limiti birbirinden farklıdır. Örneğin; para yatırmada Akbank aylık işlem limiti 50.000 TL, haftalık 20.000 TL ve günlük 12.000 TL’ dir. Akbank işlem limitleri hakkında daha fazla bilgi almak için Akbank müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Akbank müşterileri, Akbank para çekme limiti aşımı yapmadıkları sürece işlemlerini ücretsiz şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Akbank para yatırma işlemini Akbank ATM’lerinden dilerseniz kartla, dilerseniz de kartsız olarak belirtilen adımları takip ederek, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz havale ya da EFT yöntemini kullanarak da hesabınıza para girişi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Akbank hesabından para çekme işlemini Akbank ATM’lerinden dilerseniz sahip olduğunuz kartınızla, dilerseniz de kartsız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Akbank mobil uygulamasını giriş yaparak, uygulamanın ana ekranında yer alan para çek-yatır butonuna tıklayıp, çekmek istediğiniz miktarı belirterek, Akbank para çekme işleminizi ATM’ye dokunmadan hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz

Akbank Hesabımdan Başka Bir Akbank Hesabına Nasıl Para Yollarım?

Akbank hesabından başka bir Akbank hesabına para gönderme işlemi için mobil uygulamada ve internet şubesinde yer alan havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Havale seçeneği sayesinde Akbank para gönderme işleminizi en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Akbank ile ödeme alma işlemi için ise sadece gönderici ile IBAN ya da hesap numaranızı paylaşmanız yeterli olacaktır. Böylece Akbank ödeme alma işleminiz en geç 15 dakika içerisinde tamamlanacaktır. Göndericinin kullanacağı herhangi bir ödeme yöntemi ile hiç bir zahmete girmeden, paranız hesabınıza tanımlanacaktır.

Akbank Şikayetleri ve Yorumları

Akbank şikayet ve kullanıcı yorumları ile ilgili merak ettiğiniz her şeye Gelbaba.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Gelbaba'da yer alan kullanıcı yorumlarını değerlendirerek, bankanın işleyişi, hizmet kalitesi ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de Akbank para çekme şikayetleri, Akbank kart şikayetleri gibi yaşadığınız herhangi bir sorunu internet sitemizde paylaşabilir ve yaşadığınız soruna çözüm arayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri