Akortek Bilişim

Akortek bilişim Yorumları

Akortek bilişim Şikayetleri 2022

Akortek bilişim Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

3 ortak tarafından 2007’de istanbul’da kurulmuş olan Akortek.com en popüler ve son teknoloji ürünleri ile Bilgisayar bileşenlerinin toplandığı bir e-ticaret platformudur. Akortek.com hakkında anlatılması gereken en önemli özelliklerden biri, Akortek.com distürbütörlüğünü aldığı 13 büyük firmaya ait ürünleri web sitesinde kullanıcılarına sunmaktadır.

3 yıl önce yorumlandı

Teknobiyotik.com dan laptop'um için ďark m2 SSD dönüştürücü aldım çalışmadı iade ettim değiştirip gönderdiler dedim ki belki m2 SSD olmadı bir de Teknobiyotik'ten Kingston 500gb m2 SSD aldım denedim yine taktığım gibi ateş gibi oldu bilgisayar dondu kaldı çıkarmasam yanacaktı laptop'um iade ettim ikisini birden dedim ki deneyin test edin çalışırsa gönderin ben kabulüm adamlar gene Dark m2 SSD dönüştürücüyü değiştirmişler ki ben inanmıyorum Kingston m2 SSD yede sağlam yazıp göndermişler taktım yine aynı alev alev bilgisayar iptal arkadaşım bu işi beceremiyorsanız yapmayın benim 10bntllik bilgisayarım sizin yüzünüzden yansa bunun hesabını kim verecek kim...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Akortek.com Hakkında

3 ortak tarafından 2007’de istanbul’da kurulmuş olan Akortek.com en popüler ve son teknoloji ürünleri ile Bilgisayar bileşenlerinin toplandığı bir e-ticaret platformudur. Akortek.com hakkında anlatılması gereken en önemli özelliklerden biri, Akortek.com distürbütörlüğünü aldığı 13 büyük firmaya ait ürünleri web sitesinde kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca 2 adet Akortek markası da bulunmaktadır. 2009 senesinde Akortek.com Dark ve Akortek.com Tx markalarıyla da sektörde güçlenen Akortek.com Distrübütörleri; Akortek.com Aerocool, Akortek.com Akasa, Akortek.com High Power, Akortek.com UC-Logic Akortek.com Asrock, Akortek.com Artisul, Akortek.com Galax, Akortek.com Seasonic, Akortek.com Silverstone, Akortek.com Yunmai ve Akortek.com Xp-Pen.

Akortek.com Güvenilir Bir Site Mi?

Türkiye’de 7 yıldır faaliyet gösteren ve sayıları 1000’i geçen bilişim bayisiyle ve büyük birçok e-ticaret platformunda e -mağazalarıyla güçlü ve köklü bir yapı olarak faaliyet gösteren Akortek.com güvenilir midir ? Yapısal gücünün yanı sıra teknolojik anlamda da 128 Bit SSL sertifikası güvencesi ile beraber 3D teknolojisi kullanan Akortek.com güvenilir ve güçlü bir yapıya sahiptir.

Akortek.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gereken Akortek.com’dan nasıl alışveriş yapılmaktadır? Akortek.com bayilik için gerekli evrakları web sitesinde yayınlamıştır. Akortek.com üyelik şartları yerine getirildikten sonra kullanıcılar girip diledikleri ürün ya da ürünleri sepete ekleme metoduyla alabilmektedirler.Üyelerin tek yapması gereken, kendilerinden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde paylaşmaktır.

Akortek.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bayilik sistemiyle çalışan Akortek.com ödeme seçenekleri nelerdir ? Üyelerin işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilmeleri için Akortek.com kredi kartı ile ödemeyi tavsiye etmektedir. Akortek.com taksitlendirme imkanı olan birçok ürünü, bayilerine sunmaktadır. Akortek.com banka transferi için gerekli hesap detayları web sitesinde bulunuyor. Ayrıca Akortek.com Posta çeki ile de ödeme almaktadır.

Akortek.com’da Hangi Ürünler Var?

Yeni nesil teknoloji ile Bilgisayar Bileşenleri alanında zirveye oynayan bir platform olan Akortek.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Akortek.com Akıllı Ürünler, Akortek.com Oyuncu PC, Akortek.com Bilgisayar, Akortek.com PC Bileşenleri, Akortek.com Çevre Birimleri, Akortek.com Network, Akortek.com Aksesuar.

Akortek.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Akortek.com Aras Kargo ile çalışmaktadır. Kullanıcıların gelen kargoları kontrol etmeden imza atmamaları gerekmektedir. Akortek.com Kargo ücreti ürünlerin boyutlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Akortek.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Akortek.com kargo takibi, web sitesi üzerinde bulunan hesabım sekmesinde siparişlerim kısmından yapılabilmektedir.

Akortek.com İade Koşulları Nelerdir?

Akortek.com iadeleri her koşulda, 15 gün içerisinde olmak kaydıyla kabul etmektedir. Akortek iade ve değişim ile ilgili detayları site içerisinde yer alan ilgili bölümden takip edebilirsiniz.

Akortek.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Akortek şikayetleri ve yorumları müşteri deneyimlerini en iyi yansıtan web sitesi gelbaba.com'da. Gelbaba.com'a üye olan herkes firmalar hakkındaki değerlendirmelerini özgürce yapabilir, diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanarak daha net ve sağlıklı kararlar verebilir.

Akortek.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Akortek.com iletişim için [email protected] mail adresine e-posta yoluyla ya da Akortek.com müşteri hizmetleri numarasından yapılabilmektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden Akortek.com sosyal medya hesapları da bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri