Ali Osman Ulusoy Turizm

Ali osman ulusoy turizm Yorumları

Ali osman ulusoy turizm Şikayetleri 2022

Ali osman ulusoy turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(5)

Ali Osman Ulusoy Trabzon’un marka isimlerinden biri olarak hayatını Trabzon’a ve bölgeye adamış 2014 yılında vefat etmiş Ali Osman Ulusoy Turizm’in kurucusudur. Yani Ali Osman Ulusoy Turizm kimin sorusunun cevabı yine Ali Osman Ulusoy’dur. Hem sportif hem de kültürel anlamda birçok faaliyette etkin rol almış olan Ali Osman Ulusoy kurucusu olduğu Ali Osman Ulusoy Turizm otobüs işletmeciliğini 1952 yılında Trabzon’da başlattı.

SDF
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 hafta önce yorumlandı

Ankara'dan Sinop'a seyehat ediyoruz şuan. Yaklaşık üç saat daha devam edecek. Şoför hoş,güler yüzlü ilgili. Otobüs pırıl pırıl. İlk deneyimimiz . Çok memnun kaldık. Dönüş içinde tercih edeceğiz. Umarım Balıkesir e de gidiyordur Ali Osman Ulusoy.🧿👍

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
betuld
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

4 ay önce yorumlandı

10.04.2022 tarihinde Ankara Isparta 00:15 aştı, 00:30 Söğütözü kalkışlı bilet satın aldım. Aldığım bilete göre de sabaha toplantımı ayarladım. Otobüs tam 1 saat rötarlı geldi. Yukarıya çıkıp biletimi iptal ettirmek istediğimi, onlardan dolayı yaşadığım sıkıntıdan dolayı toplantıyı iptal etmek zorunda kaldığımı ilettim. Ancak bana faturanız kesilmiş dediler. Vermediginiz bir hizmetin yasal olarak faturasını kesemezsiniz dediğimde yapacak bir şey yok diye bir de üstüne laf yedim. Dünyanın parasını verdim üstüne üstlük gecenin o saatinde bir saat bekledim üzerine de almadığım bir hizmet için dünyanın parasını odedim. Ben böyle rezil bir firma daha görmedim gerçekten. Müşteri hizmetlerini arıyorum sürekli hat düşüyor o tel. Açılmıyor. Her yerde herkese söyleyeceğim paramin iadesini talep ediyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
buseo
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

4 ay önce yorumlandı

Şuan Ali Osman Ulusoy ile yolculuk yapıyorum. Dikkatimi çeken ve beni rahatsız eden tek bir şey var. Rahatım iyi sıkıntım yok. Ama şoför kontrolsüz bir şekilde hareket halindeyken telefonla konuşuyor ve bu kötü hava koşullarınla onca insanın hayatlarını tehlikeye atıyor. Lütfen bunu dikkate almanızı istiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
batuhanc75
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

11 ay önce yorumlandı

7 Eylül Salı günü Erzurum-Samsun arası saat 10:30 yolculuğuna bilet aldım. Diğer firmalardan çok daha pahalı olmasının bir sebebi olabileceğini düşündüğüm için bileti Ali Osman Ulusoy firmasından aldım. Öncelikle WiFi var olayı tamamen palavra. yolculuğun ilk 1 saati İnternetten yana bir sıkıntı yok ancak 1 saatten sonra İnternet bağlantısı kalmadı. Önümüze televizyon diye koydukları alette ne film ne müzik hiçbirşey yoktu sadece 3 tane tv kanalı onlarda siyah beyaz ve karıncalı yayındı. Düşünebiliyor musunuz 2021 yılında. Onun dışında zaten şehirler arası dolmuş gibi mübarek girmediğimiz mahalle sokak kalmadı ilçelerde, her önüne gelen yerden yolcu almaya çalışıyor, gelenlerin akbil basmadığına çok şaşırdım. Ve mola konusu.. yarım saat yol yarım saat mola şeklinde ilerleyen saçma sapan bir döngüye girdik. 9-10 saatte tamamlanabilecek olan yolculuk arkadaşların zoruyla 12.5 saat sürdü sanırım daha uzun süren yolculuklar için çalışanlara daha fazla para ödeniyor ben başka türlü bu saçma durumu asla açıklayamam. Ayrıca bahsetmeden geçemeyeceğim; normalde hiçbir sıkıntısı olmayan telefonumu o kutsal prizinize şarja taktım ve 1 saat sonra baktığımda şarj %3 azalmıştı sanırım dekorasyon için köşeye koymuşlar oraya.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 ay önce yorumlandı

Bilet satan kişi bineceğim yeri söylüyor oraya gidiyorum fakat otobüs ordan almam diyor O zaman satmayın bilet kardeşim mağdur etcekseniz satmayın alacağı yere gidiyoruz bu sefer bizi görmeden basıp gidiyor pişkin pişkin konuşmalar kendini haklı çıkarmalar Muavinlerinizi seçerek alınız konuşma üslübu öğretiniz istesersem alırım istersem almam diye bişe yok. Ben senin biletini alıyorsam sen beni almak zorundasın şikayetçiyim ve bilet almak isteyen herkese de anlatacam kimse almasın mağdur ediyorsunuz memnun değilim hemde hiç...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ali Osman Ulusoy Turizm Hakkında

Ali Osman Ulusoy Trabzon’un marka isimlerinden biri olarak hayatını Trabzon’a ve bölgeye adamış 2014 yılında vefat etmiş Ali Osman Ulusoy Turizm’in kurucusudur. Yani Ali Osman Ulusoy Turizm kimin sorusunun cevabı yine Ali Osman Ulusoy’dur. Hem sportif hem de kültürel anlamda birçok faaliyette etkin rol almış olan Ali Osman Ulusoy kurucusu olduğu Ali Osman Ulusoy Turizm otobüs işletmeciliğini 1952 yılında Trabzon’da başlattı. Trabzon halkının çok sevdiği saydığı bir isim olan Ali Osman Ulusoy Mercedes ve GC markalarının en büyük distribütörü olarak boy göstermiştir. Ali Osman Ulusoy Turizm otobüs taşımacılığı Uçak taşımacılığından daha üstün olacak felsefesi ile yola çıkmış ve kendisini ve Ali Osman Ulusoy Turizm filosunu sürekli güncelleyerek günümüze ülkenin en büyük otobüs taşımacılığı yapan platformlarından biri olarak gelmiştir. Ali Osman Ulusoy Turizm e-ticaret platformu aliosmanulusoy.com web sitesi üzerinden daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedeflemiş ve online satış pazarında ben de varım demiştir.

Ali Osman Ulusoy Turizm Hizmetleri Nelerdir?

70 yıldan fazladır faal olan ve özellikle karadeniz bölgesinde etkinliğini hissettiren Ali Osman Ulusoy Turizm hizmetleri nelerdir? Ali Osman Ulusoy Turizm seferlerinden popüler olanların bazıları; Ali Osman Ulusoy Turizm Trabzon, Ali Osman Ulusoy Turizm Ankara, Ali Osman Ulusoy Turizm İstanbul, Ali Osman Ulusoy Turizm İzmir, Ali Osman Ulusoy Turizm Giresun, Ali Osman Ulusoy Turizm Bodrum, Ali Osman Ulusoy Turizm Samsun, Ali Osman Ulusoy Turizm Antalya olarak sayabiliriz. Ayrıca Ali Osman Ulusoy Turizm online bilet sorgulama ve Ali Osman Ulusoy Turizm yolcum nerede gibi mobil hizmetlerle de destek sunmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Turizm’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Ali Osman Ulusoy Turizm rezervasyonları 2 yolla yapılabiliyor. Dileyen kullanıcılar ücretsiz olarak indirebilecekleri Ali Osman Ulusoy Turizm mobil uygulamalar üzerinden Ali Osman Ulusoy Turizm bileti alabiliyorlar, ya da Ali Osman Ulusoy Turizm Web sitesi üzerinden arama motorlarına bilgilerin girilmesi sonrası çıkan sonuçlardan tercih edilen seçilir ve ödeme sonrası Ali Osman Ulusoy Turizm rezervasyonu tamamlanmış olur. Ali Osman Ulusoy Turizm üyelik zorunluluğu bulunmayan bir platform.

Ali Osman Ulusoy Turizm Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ali Osman Ulusoy Turizm satış ofisleri haricinde online satışlarda ödeme seçeneği çok fazla değil. Online olarak tahsilat yapan Ali Osman Ulusoy Turizm kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme almaktadır.

Aliosmanulusoy.com Güvenilir Bir Web Site Mi?

Ali Osman Ulusoy Turizm markasının güven sorununu aştığı tarih yarım asırı geçmiştir. Kurumsal anlamda Ali Osman Ulusoy Turizm güvenilirliğini çok uzun zaman önce ispatlamış fakat yapının e-ticaret platformu Aliosmanulusoy.com web sitesi güvenilir mi? Ali Osman Ulusoy Turizm 3D teknolojisi ile kullanıcıların kimlik doğrulamasını yapmasını sağlar. Bunun yanında Ali Osman Ulusoy Turizm kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası ile kart bilgilerini güvende tutmaktadır. Hem kurumsal hem de teknolojik altyapısı ile Ali Osman Ulusoy Turizm güvenilir bir web sitesine sahiptir diyebiliriz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Ali Osman Ulusoy Turizm iptal işlemleri online olarak yapılabiliyor. Ali Osman Ulusoy Turizm bilet iptal sekmesine PNR numarası ve telefon numarası bilgileri girilerek bilet iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Ya da Ali Osman Ulusoy Turizm çağrı merkezi aranarak bilet iptali yapılabiliyor

Ali Osman Ulusoy Turizm Şikayetleri ve Yorumları

Ali Osman Ulusoy Turizm yorumları ve şikayetlerini Gelbaba.com web sitesi aracılığı ile takip ederek firmanın hizmetleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Turizm İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ali Osman Ulusoy Turizm müşteri memnuniyetini esas alan bir yapı olması gereği yolcuları ile hem seferlerde hem de sefer sonrasında desteğine devam etmektedir. Ali Osman Ulusoy Turizm servis desteğinin nerelere yapıldığı ile ilgili detayı bilgi sitede bulunmaktadır. Ali Osman Ulusoy Turizm iletişim sekmesinde bulunan Ali Osman Ulusoy Turizm müşteri hizmetleri numarasından ise 7/24 destek alınabiliyor. Ali Osman Ulusoy Turizm iletişim formu gönderilerine de titizlikle cevap vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri