Alkapida.com

Alkapida.com Yorumları

Alkapida.com Şikayetleri 2022

Alkapida.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Alkapida.com alışveriş sitesi son teknoloji bilgisayar altyapı yatırımları ve gelişmiş iletişim yöntemleriyle 2010 yılının onuncu ayından bu yana müşterilerine dünya çapında kaliteli ürünler ve hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu geçen süre içerisinde Avrupa'nın en başarılı e-ticaret sitelerinden biri olan Alkapida.com, 40'tan fazla kategoride, milyonlarca ürün çeşidine ve her ay 100 milyondan fazla ziyaretçisi ile geniş kitlelere hitap eden bir alışveriş platformudur.

1 yıl önce yorumlandı

Çok kötü bir site hiç bitmeyen bekleme süresi 2 ay beklemek isterseniz alışveriş yapabilirsiniz ama kargo firmasıyla iletişim duzeylerini de çözemedim hiç maj olmadan mail olmadan çat kapı gelen kargo yada tarih verilip sebepsiz teslimat tarihi değişen geri giden kargo bekle bekle.. Sonuç 7/9il günü cevabı ana zaman geçiyo 7/9 iş günü bu sitede gelmiyor ürün gibi yani ben bu internet alısveişinin trend oldu bir dönemde böyle birşey görmedim bu firma dışında da yaşamadım bir daha asla kimseyede çevremde altırtmam herkesi de uyarırım rezalet

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Alkapıda Hakkında

Alkapida.com alışveriş sitesi son teknoloji bilgisayar altyapı yatırımları ve gelişmiş iletişim yöntemleriyle 2010 yılının onuncu ayından bu yana müşterilerine dünya çapında kaliteli ürünler ve hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu geçen süre içerisinde Avrupa'nın en başarılı e-ticaret sitelerinden biri olan Alkapida.com, 40'tan fazla kategoride, milyonlarca ürün çeşidine ve her ay 100 milyondan fazla ziyaretçisi ile geniş kitlelere hitap eden bir alışveriş platformudur.

Alkapida.com Güvenilir Bir Site Mi?

İçerisinde yer aldığı sektör ve satışını gerçekleştirdiği ürünler itibariyle müşterilerinde güvenilirlik hissiyatını üst düzeyde tutması gereken ve bunu yıllar içerisinde yakalamayı başaran Alkapida.com güvenilir bir alışveriş sitesi olarak ön plana çıkmaktadır. Ana sayfasında da belirttiği gibi %100 güvenli alışveriş mottosu ile hareket eden firma, müşterilerinin kredi kartı bilgilerini 256 Bit SSL sertifikası ile korumaktadır. Ürün kalitesi ve dünya çapında markaların en iyi ürünlerini satan Alkapıda, bu anlamda da güvenilir orijinal ürünlerle beğeni kazanmaktadır.

Alkapida.com'da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Alkapida.com'un satış yaptığı ülkeler göz önüne alındığında Avrupa'nın en büyük e-ticaret platformlarından biri olduğunu söylemek mümkün. Alkapıda satış yapan Avrupa ülkeleri Almanya, Fransa, Danimarka, Norveç, İngiltere Finlandiya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsveç, İsviçre, Lüksemburg. Bu ülkelere özel WhatsApp destek hatları ile alışveriş öncesinde site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.  alkapida.com'dan nasıl ürün satın alabilirim? sorusuna verilecek bir diğer yanıt ise klasik online alışveriş sitesi yöntemi olan sepete ekleme modeli ve devamında teslimat adresi ile ödeme yöntemi seçimidir.

Alkapıda Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Alkapida.com ödeme seçenekleri arasında yer alan finansal yöntemler hem güvenilirliği hem de sayısı bakımından son derece tatmin edicidir. Alkapida.com kapıda ödeme, Alkapida.com Havale/EFT, PayPal, Klarna/ Soft ile ödeme, Klarna/ taksitli ödeme, Klarna teslimattan 14 gün sonra ödeme gibi seçeneklerle müşteriler satın aldıkları ürünlerin ödemelerini yapabilirler. En çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri olan Alkapida.com Klarna Soft 24 ay taksit imkanı ve teslimattan 14 gün sonra ödeme avantajıyla cazip bir fırsat olarak ön plana çıkmaktadır.

Alkapida.com'da Hangi Markalar ve Ürünler Var?

Alkapida.com alışveriş sitesi için en kapsamlı başlık marka ve ürün çeşitleri olarak söylenebilir. Kaliteli markaları çok uygun fiyata satan Alkapıda firması; Karaca, Kütahya Porselen, Güral Porselen, Korkmaz, Pattara, Sevenly, Silex gibi markalara sayfasında yer vermektedir. Alkapida.com ürün kategorileri de; halı, yemek ve kahvaltı takımı, çatal kaşık takımları, tencere setleri, çay kahve ve bardak, nevresim ve uyku setleri ve perdeler olarak sıralanabilir. Kitap, ev tekstili, giyim, ayakkabı&çanta, bebek&çocuk ürünleri, Alkapida.com çeyiz kampanyaları, kozmetik ve kişisel bakım başlıkları altında da çok sayıda ürün çeşidini değerlendirebilirsiniz.

Alkapıda Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Alkapida.com kargo ücretleri ile ilgili detaylı bir tablo firmanın web sitesinde yer almaktadır. Ülkelere göre değişen tutarlarda yapılacak alışverişler için Alkapıda ücretsiz argo hizmeti sunmaktadır. Alkapida.com anlaşmalı kargo firmaları ile sitesinde de belirttiği süreler dahilinde Avrupa'nın pek çok ülkesinde sipariş göndermektedir.

Alkapıda Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Alkapida.com kargom nerede? Alkapida.com kargom ne zaman gelir? gibi site üzerinden alışveriş yapan ve siparişlerine bir an önce kavuşmak isteyen müşterilere alışveriş sonrasında gönderilerinin durumunu takip edebilecekleri bir bilgilendirme maili ve SMS'i gönderilmektedir. Ayrıca Alkapıda WhatsApp hatları üzerinden de siparişlerinizin durumu ile ilgili müşteri temsilcilerine soru sorabilirsiniz.

Alkapıda İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Alkapida.com ürün iadesi teslim alındığı andan itibaren 24 saat içerisinde telefon ya da mail yolu ile bildirilmesi durumunda yapılabilir. Alkapıda iadeleri firmadan kaynaklanan ya da müşteriden kaynaklanan iadeler şeklinde iki aşamada incelenebilir. Satın alının ürünün firmasından kaynaklı problemlere dayalı iadeleri Alkapida.com karşılamaktadır. Müşteriler ile alakalı iadelerde alıcılar herhangi bir sebeple ürün iadesi yapabilirler.

Alkapıda Şikayetleri ve Yorumları

Online alışveriş pazarının tüm aktörleri gelbaba.com'da. Gelbaba'daki Alkapida.com yorumları ve müşteri şikayetleri ile firma ürünleri ve uygulamaları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Alkapıda İletişim Bilgileri Nelerdir?

Alkapida.com iletişim bilgileri olarak ürün satışı gerçekleştirdiği her ülkeye ait bir WhatsApp destek hattı numarası paylaşmaktadır. Bunun yanında Alkapıda mail adresi de web sitesinde yer almaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri