Allianz Sigorta

Allianz sigorta Yorumları

Allianz sigorta Şikayetleri 2022

Allianz sigorta Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(6)

Almanya merkezli bir yapı olan Allianz Sigorta Dünyanın en büyük sigorta ve finans kuruluşlarından biridir. Senelik cirosu 100 Milyar Euro üzerinde olan Allianz Sigorta kuruluşu 1800’lü yılların sonlarına kadar uzanmaktadır.

dilekc44
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Koç Allianz konut sigortası yaptırdık. Ücretsiz hizmetlerden halı yıkama klima bakım gibi hizmetlerden yararlanabileceğimi söylediler. Halılarımın yıkanması için talep oluşturdum. 10 gün içimde geelcekleri söylendi. 3 hafta oldu ne gelen var me arayan. Çok ilgisizler 3 kez aradım halledeceğiz dediler. Sadece telefonda konuşmalarıyla kalıyorlar. Çözüm üretmiyorlar. Yenilemeyeceğim bu sigortayı. Acil bir durum olsa ne zaman gelirler kimbilir. Siz düşünün. Memnun kalmadım hiç.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
hilalk61
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bes iptal için 2 aydır uğraşıyorum ama hala geri dönüş sağlamıyorlar ve sadece operatöre bağlıyorlar, müşteri hizmetleri ile asla görüşemiyorsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ilkerk52
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

İşyerimin bana yaptığı BES sigortasında biriken paranın hesabıma aktarılması için mail atıp çok kere aradım ama sonuç olarak kapatıp giden işletme sahibi iptal edebilir hakediş onun hakkı diyorlar. İşletme sahibi devleti hiçe sayıp personelini istifa gösterip hiçbir hak talep edemeyeceği gibi Allianz sigorta adı ile sözde birikim olan payı almaya işyeri hakediş deniyor. İşletmeci yok Allianz sorumsuz ve işçinin parası öylece kalıcak deniyor. Benim 612.00₺ bakiyem Allianz'da çalışan işçilere hediyem olsun. Allianz Sözleşme numaram : 50328713

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

1 ay önce aracimla kaza geçirdim ve aracin perte ayrıldığı söylendi surekli oyalama politikalari uygulaniyor 1 ay sonunda gelen rayiç bedel piyasa fiyatinin baya altinda itiraz edince pert olan aracin onarimina gidilir gibi bir cevap aldım ve teklif edilen rayiç bedele zorlaniyorum musteri temsilcileri üzüntülerini paylaştığını iletmekten başka bisey yapmiyor her işlem için 3 iş günü beklemek zorunda kaliyorsunuz bosuna kurumsal firma diye fazla para vermeyin kasko yaptirmayin kesinlikle tercih etmeyeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Yaklaşık 8 ay önce müşteri hizmetleri ile bireysel emeklilik adı altında param biriksin diye hesap açtım birimleri görüyorum maaştan şak diye kesiliyor buraya kadar bi sıkıntı yok diyelimki bozmak istesem diye mobil uygulaması üzerinden bi denemdim 46 tl geri vereceklermiş benım yatırdığım 1300 1400 tl.Aradım müşteri ilişkilerini bilmem bişey kesiliyor 5yıldan önce çıktığınız için pardonda en başta 5 yıl 2 yıl vs bilgi vermediniz.Ne zaman çıkarsan devlet katkısı hariç paranı geri alabilirsin dediler kimin parasını kime vermiyorsunuz? Hem paramı kullan hem madur et bir haftadır bana dönüş yapacaklar nerdesiniz eyyy nerdesiniz?Rezalet tek kelimeyle.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Köklü kasko siğorta şirketi güvenilir diyorlar ya öyle birşey yok 40 gün önce araçımla kazaya karıştım 40 gündür oyalama politikası sonuç olarak pert olacak araçı iskonto sistemi uygulayarak fiyatı kendilerince düşürdüler yüzdelik dilimi geçirmeyelim diyorlar uyanıklık ve onarıma gittiğini söylüyorlar araçım takla atmış tüm aksamı pert Tavan direkler kaput lastikler bile yerinden çıkmış araç 2019 model pasat yaklaşık altı ay da yaparlar diye düşünüyorum Gönye yok bir kere araçta öyle dağılmış. İnsanları böyle mağdur etmeye gerek yok Kazazedeyiz ben...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Allianz Sigorta Hakkında

Almanya merkezli bir yapı olan Allianz Sigorta Dünyanın en büyük sigorta ve finans kuruluşlarından biridir. Senelik cirosu 100 Milyar Euro üzerinde olan Allianz Sigorta kuruluşu 1800’lü yılların sonlarına kadar uzanmaktadır. Dünyanın en büyük sigorta kuruluşlarından olmasına karşın Allianz Sigorta hakkında 2 büyük olayı hatırlatmak istersek; Allianz Sigorta 1906 yılındaki San Francisco depreminde ciddi düşüş yaşamış ve kendini toparlar toparlamaz Allianz Sigorta Titanic gemisinin de batması ile ciddi bir tazminat ödemek zorunda kalmıştır. Bütün bunlara rağmen büyümesine hız kesmeden devam eden Allianz Sigorta Türkiye pazarında da çok etkin faaliyet göstermektedir. Allianz Sigorta dünya üzerinde 80’e yakın ülkede 100 Milyonun üzerinde kullanıcıya Allianz Sigorta hizmetlerini sunmaktadır.

Allianz Sigorta Ürünleri, Hizmetleri ve Anlaşmalı Olduğu Kurumlar Nelerdir?

Allianz Sigorta hizmetleri nelerdir? Allianz Sigorta ürünlerini ana başlıklar altında incelememiz gerekirse; Allianz Sigorta Araç Sigortaları, Allianz Sigorta özel sağlık sigortaları, Allianz Sigorta Ev ve İşyeri Sigortaları, Allianz Sigorta Bireysel emeklilik planları, Allianz Sigorta Bireysel hayat sigortaları, Allianz Sigorta Seyahat Sağlık Sigortaları, Allianz Sigorta Yazar Kasa pos sigortası, Allianz Sigorta Dijital koruma sigortası, Allianz Sigorta Tarım sigortaları, Allianz Sigorta Nakliyat sigortaları gibi bir çok Allianz Sigorta ürünü bulunmaktadır. Allianz Sigorta web sitesi üzerinden Allianz Sigorta online sigorta işlemleri yapılabilmektedir. Allianz Sigorta Dask, Allianz Sigorta Kasko Sigortası, Allianz Sigorta Trafik sigortası ve Allianz Sigorta Seyahat Sağlık sigortaları için site üzerinden ilgili form doldurularak Allianz Sigorta teklifleri beklenebilmektedir. Allianz Sigorta ülkemizde bugün 12 bölge müdürlüğü, 4000 e yakın Allianz Sigorta acentesi ile 6 milyona yakın kullanıcısına hizmet vermektedir. Allianz Sigorta anlaşmalı olduğu 7000’e yakın işletmeyi burada tek tek açıklama şansımız bulunmamaktadır. Ama Allianz Sigorta anlaşmalı kurumlarını 3 ana başlık altında değerlendirebiliriz. Allianz Sigorta Anlaşmalı sağlık kuruluşları, Allianz Sigorta Anlaşmalı oto servisleri ve Allianz Sigorta Akıllı çözümler. Allianz Sigorta Akıllı çözümler ise Allianz Sigorta anlaşmalı eczaneler gibi ürünleri barındırmaktadır.

Allianz Sigorta Güvenilir Mi?

Allianz Sigorta pazarının en güçlü aktörlerinden biridir. Bu gücünü yüzyılı aşan deneyimi ile sağlayan Allianz Sigorta markası kendini ispatlamış bir şirketler grubunun ürünüdür. Daha önce de belirttiğimiz gibi birçok badirenin üstesinden gelmiş olan Allianz Sigorta finansal gücü ile de güven vermektedir. Bunun yanı sıra artık günümüz dünyasında hizmet sektöründe kullanıcılar her türlü şikayetini sosyal medya üzerinden bildirmekte ve bu bildirimler bir görüş sağlamaktadır. Allianz Sigorta şikayet ya da olumsuz anlamda bildirimin en az olduğu sigorta kuruluşlarından biridir. Bütün bu özellikler sonrası Allianz Sigorta güvenilir bir sigorta kuruluşu olarak dikkat çekmektedir.

Allianz Sigorta Poliçe İptali Nasıl Yapılır?

Allianz Sigorta poliçe iptalleri ile ilgili birçok ürüne ait değişik parametreler altında poliçe iptal şartları da farklılık göstermektedir. Bazı Allianz Sigorta poliçelerini incelediğimizde önemli birkaçına değinelim. Allianz Sigorta kasko poliçelerinin satış sonrası iptalleri Allianz Sigorta mobil uygulamalar üzerinden ya da Allianz Sigorta çağrı merkezi aranarak yapılabiliyor. Allianz Sigorta sağlık poliçelerin iptali ise Allianz Sigorta satış kanalına yazılı başvuru ile gerçekleşiyor. Allianz Sigorta iptal işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi Allianz Sigorta müşteri hizmetleri aranarak ya da Allianz Sigorta acentesi ile görüşülerek alınabilmektedir.

Allianz Sigorta Şikayetleri ve Yorumları

Sigorta hizmeti alan kişilerin şirketler hakkında yaptıkları değerlendirmeler ile çözüm arayışına girmeleri ve seslerini duyurmaya çalışmaları bilinmektedir. Gelbaba.com tüketici dayanışma platformu Allianz Sigorta yorumları ve şikayetleri alanında da içerikleri bulabileceğiniz bir yapıda yer almaktadır.

Allianz Sigorta İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sağlık sigortası olan kullanıcılar, Allianz Sigorta Dr Allianz hattını 7/24 arayabilmektedirler. İstanbul merkezli Allianz Sigorta operasyonlarını İzmir’den yürütmektedir. Allianz Sigorta müşteri hizmetleri aranarak Allianz Sigorta ambulans hizmetleri için de 7/24 destek alınabiliyor. Allianz Sigorta bize ulaşın sekmesi içinde bulunan Allianz Sigorta iletişim formu üzerinden de destek alınmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri