Almila Mobilya

Almila mobilya Yorumları

Almila mobilya Şikayetleri 2022

Almila mobilya Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(5)

Almila Mobilya 2004 yılından 2013 yılına kadar kaliteli bir üretim tecrübesi kazanmış ve üretim alanındaki bu becerisini 2013 yılından sonra bebek orası, genç odası ve çocuk odası mobilyaları için devam ettirme kararı almış, bu alanda uzmanlaşarak ürünlerini piyasaya arz etmiş ve etmektedir. Almila Mobilya daha kaliteli hizmet ve ürünleri piyasaya sunmak için 2014 yılında yeni bir üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.

sedas31
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Avcılar almila mobilyadan genç odası aldım teslim tarihi bir ayı bulur derken aldığımız ertesi günü teslim edildi mobilyalar çok kullanışlı ve dayanıklı fiyat biraz pahalı geldiği için almakta tereddüt ettik ama iyiki almışız bu mobilyalar bizim kızı evlendirir toruna bile kalır.Avcılar Almila mobilya’ya teşekkür ederim.Eda hanım’a hanım’a da ilgisi ve içtenliği için teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Almila mobilya Eskişehir şubesinden 17.10.2020 tarihinde satın aldığım ürünler aradan geçen 4 aydan fazla süreye rağmen teslim edilmedi. Sağlıklı cevap alamıyoruz. Ürün satın alacaksanız lütfen dikkate alın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Merhaba. Almila ailesine çok teşekkür ediyoruz. Söylenilen tarihte teslimatımız sorunsuz gerçekleşti. Kalitesi,güvenirliligi ile bizden tam not aldı😀 Kızımız mutlu,biz mutlu😀 Almila siteler şubesi satış danışmanımız Damla hanımada ayrıca teşekkürler. İyi çalışmalar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

3 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Almila mobilyadan çocuk odası takımı aldıktan sonra (yorumlara bakmak aldıktan sonra aklıma geldi) yapılan yorumlar canımı sıkmıştı. Zamanında yapılmayan teslimatlar eksik parcalar falan gibi. Ama kesinlikle öyle olmadı söyledikleri gün n ve saatte teslşm ettiler kurulum yapıldı. Bir problemimiz oldu ama taöamen benim yanlış ölçü almamdandı. Sagolsunlar bunu çözmek içşn ellerinden geleni yapıp hallettiler sorunu Benim hatam olmasına rağmen beni mağdur etmediler Buradan Kemal Beye ve özellikle izin gününde bile telefonlarıma cevap verip görüntülü beni arayıp sorunuma çözüm üretmeye çalışan Seçil Hanıma çok ama çok tesekkür ederim Her firma sizin gibi çözüm odaklı olsa keşke🙏

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Almila Mobilya Hakkında

Almila Mobilya 2004 yılından 2013 yılına kadar kaliteli bir üretim tecrübesi kazanmış ve üretim alanındaki bu becerisini 2013 yılından sonra bebek orası, genç odası ve çocuk odası mobilyaları için devam ettirme kararı almış, bu alanda uzmanlaşarak ürünlerini piyasaya arz etmiş ve etmektedir. Almila Mobilya daha kaliteli hizmet ve ürünleri piyasaya sunmak için 2014 yılında yeni bir üretim tesisini faaliyete geçirmiştir. Firma Almina.com.tr alışveriş sitesi ile bu ürünleri daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Almila Güvenilir Bir Site Mi?

Almila.com.tr güvenli mi? sorusu online alışveriş yapan pek çok müşteride olduğu gibi bu site üzerinden ürün almak isteyen kişilerin de kafasına takılan bir sorudur. İnternet üzerinden yapılan alışverişte özellikle kredi kartı güvenliği ilk olarak dikkate alınmaktadır. Almila.com.tr müşterilerine tüm kredi kartı bilgilerinin 256bit SSL Sertifikası ile %100 Güven altında olduğunun taahhüdünü vermektedir. Almila.com.tr güvenilir mi? noktasında da firma uzun yıllara dayanan kaliteli ürünlerine ve hizmetlerine güvenerek yakaladığı müşteri memnuniyeti ile yanıt vermektedir.

Almila’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Almila.com.tr’den nasıl ürün satın alabilirim? Bu konuda müşteriler sitede yapacakları bir inceleme ile beğendikleri ürünleri ayrıntılı görselleri ile belirleyebilir, yine Almila.com.tr üzerinden ürün fiyatlarını görebilir ve teklife ekle butonuna tıklayarak bir ‘’teklif sepeti’’ oluşturabilirler. Sonrasında sepet altında yer alan size en yakın satış noktasını tespit ederek ürünlerinizi Almila mobilya mağazalarından satın alabilirsiniz.

Almila Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Almila.com.tr sitesi üzerinden Bebek odası, çocuk odası ve genç odası modellerini inceleyebilir ve fiyatlarını görebilirsiniz. Almila.com.tr üzerinden direkt bir satış olmadığı için Almila mobilya mağazalarına giderek beğendiğiniz ürünleri hem canlı olarak görebilir hem de peşin fiyatına indirimli ve kredi kartına taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Almila’da Hangi ürünler Var?

Almila Mobilya ürünleri arasında Almila bebek odaları, Almila çocuk odaları, Almila genç odaları, akıllı mobilyalar ve tamamlayıcı ürünler kategorilerinde çok sayıda alternatif yer almaktadır. Tüm bu ürün çeşitleri arasında kendi markasına ait kaliteli modelleri bulabileceğiniz gibi, Almila yatak, yastık, yorgan, alez, aydınlatmalar, ev tekstili, halılar, puflar, koltuklar ve sandalyeler gibi tamamlayıcı ürünleri de bulmanız mümkündür.

Almila Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Almila.com.tr üzerinden beğendiğiniz ürünleri Almila mobilya mağazalarından satın aldığınızda firma kendi araçları ve personelleri ile ücretsiz teslimat ve ücretsiz kurulum gerçekleştirmektedir. Deneyimli personeli ve Almila garantisi ile ürünleriniz sorunsuz bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

Almila İptal Ve İade Koşulları Nelerdir?

Almila mobilya mağazalarından satın aldığınız ürünlerin tamamı Almila garantisi altındadır. Kurulum için paketten çıkan ürünlerde ya da taşıma ve montaj sırasında oluşabilecek hasarlarda firma bu durumu telafi etmektedir.

Almila Şikayetleri Ve Yorumları

Almila mobilya şikayetleri hakkında gerçek kullanıcı deneyimlerini görmek ve bu yorumlar sayesinde sağlıklı fikir sahibi olmak için Gelbaba.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almila İletişim Bilgileri Nelerdir?

Almila mobilya iletişim bilgileri için site bir müşteri hizmetleri numarası paylaşmıştır. Bunun yanı sıra bilgilerinizi belirterek dolduracağınız bie iletişim formu ile siteyle irtibata geçebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri