Anadolu Sigorta

Anadolu sigorta Yorumları

Anadolu sigorta Şikayetleri 2022

Anadolu sigorta Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Hizmet verdiği alanlar arasında; nakliyat, yangın, kaza, tarım, mühendislik, hukuksal koruma, ferdi kaza, sağlık ve kredi bulunan Anadolu Sigorta yalnızca hayat sigortası hizmeti vermez. Atatürk'ün talimatı ile kurulmuş olan Anadolu Sigorta, Türkiye'de kurulmuş olan ilk yerli ve ulusal sigorta firmasıdır. 

pusucu_ist
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Beni mağdur ettiler hem alacaklıyız dedikleri ücreti mahkeme yoluyla alamayacaklarını bildikleri için 2 yıl bekleyip yasal süreç dolduktan sonra hiç arayıp sormadan icra yoluyla şirketin müşterisi olduğum halde beni üç kuruş kazanmak için avukatları mağdur ediyor. Şirketin yetkililerinin haberi var mı yok mu bilmiyorum ama bunların d****** farkı yok iki yıl bekleyip icra başlatıyorlar insanlarda mecbur ödüyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Anadolu Sigorta Hakkında

Hizmet verdiği alanlar arasında; nakliyat, yangın, kaza, tarım, mühendislik, hukuksal koruma, ferdi kaza, sağlık ve kredi bulunan Anadolu Sigorta yalnızca hayat sigortası hizmeti vermez. Atatürk'ün talimatı ile kurulmuş olan Anadolu Sigorta, Türkiye'de kurulmuş olan ilk yerli ve ulusal sigorta firmasıdır. Anadolu Sigorta ürünleri ve kullandıkları teknolojide kendi sektöründe öncü bir yapıya sahiptir. Uluslararası sigorta pazarında referans gösterilen ve örnek alına bir değer olabilmek için kurulduğu günden bu yana büyük  bir titizlikle çalışan firma sorumluluklarının bilincinde bir titizlikle faaliyet göstermektedir. Her biri kendi alanında uzman, eğitimli ve sürekli olarak kendini yenileyen personelleri ile hizmet verdiği sektörün hassasiyetlerinin farkında olarak sorumluluklarını yerine getiren bir sigorta şirketi olarak anılmaktadır.  Anadolu Sigorta hakkında yine ilk dikkat çeken özelliklerinden biri de müşterilerinin memnuniyeti için gösterdikleri çaba ve mağduriyetlerinin önüne geçecek, en ince ayrıntısına kadar düzenlenmiş hizmetleridir. anadolusigorta.com.tr sitesi üzerinden firma hakkında ve hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Güvenilir mi?

Anadolu Sigorta güvenilir mi?  İster sağlık sigortası yaptıracak olun, isterseniz araç ya da ev sigortası, sigorta şirketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler  konusunda bilgi toplamak, yapacağımız en doğru araştırma olacaktır. Anadolu Sigorta poliçe incelemesi ya da hizmet karşılaştırmaları konusunda gelbaba.com sitemizde, gerçek müşterilerin yorumları ışığında önemli bilgiler edinebilir ve ihtiyacınız olan hizmet konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Hizmetleri Nelerdir? 

Anadolu Sigorta hizmetleri ve Anadolu Sigorta ürünleri ile Türkiye'de hizmet veren şirketler arasına  öncü ve lider bir isim olarak bilinmektedir. Anadolu Sigorta Trafik Sigortaları arasında farklı ürün ve paketler ile her bütçeye ve ihtiyaca yönelik teklifler sunmaktadır. Bunlar arasında, Anadolu Sigorta Ekstra Trafik Sigortası, Anadolu Sigorta Süper Trafik Sigortası, Anadolu Sigorta Sınırsız Trafik Sigortası, Anadolu Sigorta Tam Bakım Trafik Sigortası, Anadolu Sigorta Trafik Yol Yardım Sigortası vardır. Anadolu Sigorta Araç Sigortası hizmetleri arasında yine Anadolu Sigorta Kasko Sigortası ve Anadolu Sigorta  Hesaplı Kasko Sigortası vardır. Anadolu Sigorta Pert Kasko Sigortası da yine son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir.   Anadolu Sigorta Yeşil Kart Sigortası Türkiye sınırları içerisinde maddi ve bedeni zararları sigorta kapsamına alan bir sigorta türüdür. Anadolu Sigorta Konut Sigortaları arasında Anadolu Sigorta Konut Paket Sigortası, Anadolu Sigorta Zorunlu Deprem Sigortası, Anadolu Sigorta Site/ Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası  vardır ve en çok talep alan sigorta ürünlerinin başında yer almaktadır. Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortaları arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Anadolu Sigorta Bireysel Sağlık Sigortası, Anadolu Sigorta Nefes Sağlık Sigortası, Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası, Anadolu Sigorta Diğer Sağlık Sigortaları, Anadolu Sigorta Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Anadolu Sigorta Riskli Hastalıklar Sigortası yer almaktadır. Son zamanlarda özellik tamamlayıcı sağlık sigortaları,  özel hastane hizmetlerinden yararlanmak isteyen ancak ek ücret ödemek istemeyen kişiler tarafından oldukça talep edilmektedir. Anadolu Sigorta Seyehat ve Ferdi Kaza  Yurt Dışı Seyahat Sigortası, Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende Sigortası, Anadolu Sigorta Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası, Anadolu Sigorta Ferdi Kaza Sigortası, Anadolu Sigorta Güvenli Gelecek Sigortası, Anadolu Sigorta Yurtdışı Eğitim Sigortası, Anadolu Sigorta Mehmetçik Yaşam Sigortası, Anadolu Sigorta İş Yeri Paket Sigortası, Parametrik Salgın Hastalıklar Sigortası, Anadolu Sigorta Kobi Paket Sigortası ve bir çok bireysel meslek gruplarına özel sigortalar ile hizmet vermektedir.

Anadolu Sigorta Şikayetleri ve Yorumları

Anadolu Sigorta kullanıcı yorumları  ve Anadolu Sigorta müşteri şikayetleri hakkında aradığınız  tüm bilgilere gelbaba.com ile gerçek tüketici mesajları ile erişebileceksiniz. Sizler de Anadolu Sigorta hakkında tüm deneyim ve görüşlerinizi gelbaba.com sitemize yazabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri

Anadolu Sigorta Yetkili Acente bilgileri ve iletişim adresleri ile ilgili olarak anadolusigorta.com.tr  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Anadolu Sigorta iletişim bilgileri ve Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri numaraları hakkında tüm detaylı bilgi için web sitelerini inceleyebilir [email protected] ile bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri