Ankara Şehir Hastanesi

Ankara şehir hastanesi Yorumları

Ankara şehir hastanesi Şikayetleri 2022

Ankara şehir hastanesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(4)

2019 yılında açılan ve  Avrupa'nın en büyük hastanesi sloganı ile duyduğumuz Ankara Şehir Hastanesi toplamda 3810 yatak kapasitesi ile halen ülkemizde ve tüm Avrupa'da en büyük kapasiteye sahiptir. Doktorları ve tüm sağlık personelleri ile dünya standartları üzerinde hizmet veren, tanı ve tedavi birimleri ile şehir dışından dahi birçok insanın tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır. 

sultand91
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Bölümü 8 nolu poliklinikte Doktor R**** N**** K*** 26.10.2022 tarihinde saat 11:30 te randevum vardı. Kendisi hastalarıyla ilgilenmediği gibi mesai saati içinde hastalarını bekletmekte ve randevu saatlerini geciktirmekte görevini kötüye kullanmaktadır. İnsanları beklettiği yetmediği gibi saygısız ve uslupsuzça konuşmaktadır. Bu kadın yuzunden randevum yandı ve ilaçlarımı alamadım. Bi doktor olarak yeterlilik düzeyinin test edilmesi gerekli gereğin yapılmasını arz ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
meleku54
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

20 yaşında erkek kardeşim motor kazası geçirdi durumu çok ağırdı ilk bi iki hafta içinde bilinci yerine geldi ama her defasnda bize kötü dediler hiç iyi birşey demediler çünkü ilerde bi hataları olursa kendilerine kılıf uydurmak için..neyse mr götürdüklerinde kalbi durmuş artık geç müdahale ettikleri için tabi inkar ediyolar beynine oksijen gitmemiş bunud a bizden sakladılar oksijen gitmediğini de dün yani 12 kasım da öğreniyoruz kalbi o gün 2 kere durmuş sadece 1 kez durduğunu bize söylediler epikriznde 2 kere durduğunu öğrendim. Saat gece 11 buçukta aradılar bize haber vermek için epikiriznde akşam 5 te arrest olduğu yazıyo bize verdikleri bilgi ve epikrizinde yazdığı bilgiler örtüşmüyo. Dün kardeşimi hasta bakım evine götürün dediler burda kalmayacak dediler biz onaylamadık kardeşim burda kalsın tedavi olsun hıçkıra hıçkıra ağladım buna rağmen bu hasta burda kalmayacak siz onaylamasanız bile çıkacak burdan sosyal hizmetlere teslim ederiz dediler sanki kardeşim sahipsiz. Pazartesi kardeşimizi ordan alıp başka hastaneye götürecez olur da yolda kardeşim fenalaşırsa ona bir şey olursa tüm sorumluluk ankara şehir hastanesi kardeşimi ordan gönderin doktorundur....

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Boş yatak olmadığını söyleyerek çok uzak yoldan gelen komşumu mağdur ettiler onu hastaneye ben götürdüğüm için ben de mağdur oldum. Koskoca hastanede boş yatağın olmaması doğruysa allah herkese şifa versin değilse büyük ayıp.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Bekleye bekleye adeta ağaç olduk. Dev gibi bir kompleks bir yerden bi yere gidene kadar insanın eceli gelir. NEtice şu hasta olmayın hasta olursanız da evinizde kendinize bakın. Yoksa bu macera çok can yakar ne yazık ki

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ankara Şehir Hastanesi Hakkında

2019 yılında açılan ve  Avrupa'nın en büyük hastanesi sloganı ile duyduğumuz Ankara Şehir Hastanesi toplamda 3810 yatak kapasitesi ile halen ülkemizde ve tüm Avrupa'da en büyük kapasiteye sahiptir. Doktorları ve tüm sağlık personelleri ile dünya standartları üzerinde hizmet veren, tanı ve tedavi birimleri ile şehir dışından dahi birçok insanın tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır. Ankara Şehir Hastanesi kuruluş zamanı öncesinde, şehir merkezine uzak bir bölgede yapılması planladığından eleştirilerin odağında yer alsa da kapasitesi ve ücretsiz ulaşım hizmetleri göz önüne alındığında tercih edilme oranını arttırmıştır. Ankara Şehir Hastanesi nerede? Başkentin üniversiteler bölgesi olarak bilinen Çankaya Bilkent semtinde yer alan Ankara Şehir Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi Hizmetleri

Acil, ayakta, yatarak ve yoğun bakım olmak üzere tüm branşlarda ve koşulda hasta bakımı, tedavisi, tanısı ve takibi ile ilgili üst seviye hizmetlere sahip olan Ankara Şehir Hastanesi Hizmet birimleri ve ayrıcalıklı hizmetleri aşağıdaki gibidir.

Ankara Şehir Hastanesi Klinikleri

Tam teşekküllü bir şehir hastanesi olarak hizmet veren sağlık kurumu, içerisinde doktorlar ve diğer tüm sağlık personelleri ile birçok klinik ve sağlık birimine sahiptir. Ankara Şehir Hastanesi Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Tıbbi Genetik Polikliniği, Kalp Damar Birimi, Onkoloji Birimi, Çocuk Hastalıkları Birimi, Kadın Hastalıkları Birimi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Klinik Araştırma Merkezi, Yoğun Bakım Birimleri bulunmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi Doktorları

Ankara Şehir Hastanesi uzman doktorları ve pratisyen hekimleri ile kaliteli sağlık hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Bir kamu hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi doktor listesi her zaman sitelerinde güncel olarak yer almaktadır.

Ankara Şehir Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır?

Ankara Şehir Hastanesi randevu alma işlemleri tüm kamu hastanelerinde olduğu gibi, Alo 182 numarasını arayarak ya da MHRS sistemi ile yapılmaktadır. MHRS giriş şifresini bilmeyenler, e-devlet giriş bilgileri ile giriş yapabilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Özel Hizmetleri

Ankara Şehir Hastanesi özellikli hizmetleri ile tüm kamu hastaneleri arasında örnek gösterilecek teşekküle sahiptir Gebe okulu ve anne babalar için hazırlanmış olan ebeveynlik okulu, gebelerin hamilelik sürecini sağlıklı şekilde geçirebilmeleri için çeşitli spor ve jimnastik faaliyetleri, Ankara Şehir Hastanesi göz bankası, inme merkezi, genetik hastalıklar tanı merkezi, erişkin ve çocuk yanık ünitesi, çocuk diyaliz, erişkin diyaliz, çocuk kemik iliği merkezi, suda doğum, sigara bırakma ünitesi ve daha pek çok özellikli hizmetleri ile hastalarına dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Ankara Şehir Hastanesi İletişim

Ankara Şehir Hastanesi iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ankara Şehir Hastanesi Ulaşım

Ankara Şehir Hastanesi adresi: Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA

Ankara Şehir Hastanesi Telefon

Ankara Şehir Hastanesi telefon numarası: 312 552 60 00

Ankara Şehir Hastanesi Websitesi

Ankara Şehir Hastanesi internet sitesi: ankarasehir.saglik.gov.tr'dir.

Ankara Şehir Hastanesi E-mail

Ankara Şehir Hastanesi e-mail adresi: [email protected].

Ankara Şehir Hastanesi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanan Ankara Şehir Hastanesi Instagram  hesabı: @ankarasehirhas'tir. Çeşitli medya organlarında resmi hesapları ile paylaşım yapan Ankara Şehir Hastanesi sosyal medya hesapları ile doktor ilanları, hasta hakları ve sağlık alanında yaşanılan gelişmeleri anlık olarak paylaşmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi Yorum ve Şikayet

Hizmet sektörünün gelişimi için o hizmetten yararlananların deneyimleri ve eleştirileri gereklidir. Pek tabii rekabet bu işin temel taşıdır ancak Ankara Şehir Hastanesi şikayet veya deneyimlerini memnuniyet olarak belirten bir hastanın geri dönüşleri hizmet kalitesi ve hasta hakları korunması konusunda oldukça başarılı olacaktır. Sizler de kendi deneyimlerini Ankara Şehir Hastanesi yorumları ve benzeri başlıklar altında Gelbaba.com'a yazabilir, Ankara Şehir Hastanesi'ne gitmeyi düşünen diğer kişilere yardımcı olacak bilgiler verebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri