Ankastre

Başlıca Ankastre markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Kumtel

Yorumlar (5)

Franke

Yorumlar (2)

Luxell

Yorumlar (1)

Teka

Yorumlar (1)

Ferre

Henüz yorum yok.

Silverline

Henüz yorum yok.

Simfer

Henüz yorum yok.

Termikel

Henüz yorum yok.

Ventino Ankastre

Henüz yorum yok.

Ankastre Hakkında

Ankastre, mutfak tasarımında son yıllarda oldukça tercih edilen beyaz eşya ürün grubunun genel adıdır. Ocak, fırın, bulaşık makinesi ve buzdolabı ürünlerinin mutfak mobilyası içerisinde kamufle edilerek kullanılması ile görsellik açısından yarattığı estetik sebebi ile oldukça tercih edilmektedir. Birçok yerli ve yabancı beyaz eşya markaları, ürün grupları içerisinde ankastre ürünler ve ankastre setler kategorisini de ekleyerek üretim bantlarını yenilemişlerdir. Tam ankastre ve  yarı ankastre olarak da kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadırlar. Tam ankastre ürünler mutfak mobilyası ile kamufle edilerek kullanılmaktadır. Örneğin tam ankastre bulaşık makinesi aldığınızda ürünün kapağı mobilyacınız tarafından mutfak dolabınızla kaplanacaktır. Böylece mutfağınızın mobilyası beyaz eşyalar içerisindeyken dahi takım olarak yani bir örnek olacaktır. Yarı ankastre ürünlerde ise ürünlerin kumanda merkezi yani tuş takımı sadece görünecek kalan diğer kısımlar mutfak mobilyası ile uyum içinde görünecektir.

Ankastre Ürünler İçerisinde  Hangi Ürünler Vardır?

Ankastre ürün grupları; ankastre buzdolabı, ankastre çamaşır makinesi, ankastre bulaşık makinesi, ankastre fırın, ankastre mikrodalga fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz olarak bilinmektedir. Birçok firma ankastre ürünlerini hem tek tek olarak satışa sunmakta, hem de ankastre set olarak satışa sunarak uyumlu renk model ve kombinlerle müşterilerine sunmaktadır. Kullanım açısından herhangi bir farklılığı olmayan bu beyaz eşya grubu yalnızca görsel farklılık sebebi ile tercih edilmektedir. Ankastre ürünleri temizliği de yine normal beyaz eşya ürünleri gibi yapılabilmektedir. Günümüzde artık ankastre kahve makineleri, ankastre tam otomatik espresso makineleri ya da ankastre filtre kahve makineleri de oldukça tercih edilen ve üretimi artan bir diğer ürün grubu olarak pazarda yerini almıştır.

En Çok Tercih Edilen Ankastre Ürünler Nelerdir?

Ankastre ürün seçenekleri arasından hangisini alacağınıza karar veremiyor olabilir ya da en iyi marka ya da en kullanışlı ürünü arıyor olabilirsiniz. Birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik, farklı ürünler olan beyaz eşya piyasasında en doğru kararı verebilmeniz için, muhteşem bir kategori ile tüm ankastre ürün markalarını bir araya getirdik. Gelbaba Ankastre kategorisinde, piyasadaki yerli ya da yabancı tüm markaları bulabilir ve hepsi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ürünleri her marka ve her modeli hakkında deneyim sahibi kişilerin mesajlarını inceleyerek  merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Aradığınız kriterlerde ve özelliklerde bir ankastre fırın için daha önce o ürünü kullanan bir kişiden fikir alarak belki de yiyecekleri çok geç pişirdiği için vazgeçebilir, hiç bilmediğiniz bir ürün hakkında fiyat / performans ürünü olarak ne kadar tercih edildiğini ve tutulduğunu Gelbaba sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Ankastre Ürünler Kullanışlı mıdır?

Ankastre ürün sektöründe hemen hemen tüm beyaz eşya firması ankastre ürün üretmektedir. Çok geniş kalite ve fiyat skalasında üretilen ve pazara sunulan bu ürünler kullanışlılık gibi göreceli bir konuda net bir şey söylemek pek doğru olmaz. Ankastre ürünler her ne kadar yalnızca görsel farklılıktan ibaret olup işlevsel olarak aynı olsa da ürün modelleri ve üretimleri farklı model olduğundan farklılıklar olabilmektedir. Ankastre ürünlerin kullanım avantajlarının başında gizli yani tam ankastre ürünlerde çocukların çamaşır makinesi fırın ya da bulaşık makinesinin ayarları ile oynamaması, boş makineleri gereksiz yere çalıştıramaması ya da çalışan makinelerin kapanması ya da ısı değişimi gibi durumların yaşanmamasıdır. Bu açıdan oldukça önemli bir enerji ve kullanım avantajı sağlamayan ankastre ürünler, ev değişikliği taşınma gibi durumlarda  yeni ev için uygun olmayabilmektedir. Ankastre beyaz eşya ölçüleri ankastre olmayan beyaz eşyalar ile aynı ölçülere sahiptir ancak mutfak mobilyasının ankastre ürünlere de uyumlu olması gerekmektedir.