Arçelik

Arçelik Yorumları

Arçelik Şikayetleri 2022

Arçelik Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(9)

1955 yılında Koç Holding bünyesinde kurulmuş olan Arçelik beyaz eşya pazarında uzmanlaşmış bir teknoloji şirketidir. Arçelik hakkında söylenmesi gereken ilk şey herhalde dünya çapında bir teknoloji markası olduğudur. Arçelik 7 ayrı ülkede 18 üretim tesisinden 150 ye yakın ülkede satış gerçekleştiren bir yapıdır. 2001 yılında Beko’yu da bünyesine alan Arçelik bünyesinde 11 ayrı markasıyla dünya çapında bir aktör olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Buralarkaynar
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Günlerdir bakım için servis elemanı bekliyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Çaresiz ve hileci satış yönetimini benimseyen @arçelik #arcelik ilk üründen kazandığı 5000 i az bulmuş ikinci tvyi de satmanın peşine düşmüş .8 aydır @arcelik tv merdiven altında garantisinin dolacağı günü bekliyor. Bu ayıba son verin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Acaba müşterilerinizin sorunlarınız nizamdan çözmeyi düşünüyorsunuz. Engin Yıldırım ve Rukiye A Nın problemi çözülsün yetti ama heryerde karşımdalar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Yeni aldığım camasir makinasi ilk yikamada bozuldu makinayi 1aydir degistirmediler 1aydir elimde çamaşır yikiyorum arceligin ne servisi ne müşteri hizmetleri hiç kimse hic bi sekilde ilgilenmiyor hepsi tam bir rezalet

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Arçelikten almiş olduğum buzdolabı 2. senesinde beyni yandı 4. senesinde motoru yandı tamir ettirdik yine şuan motoru yandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Her aldığım ürün gerçekten sorunsuz ve tıkır tıkır çalışıyor Arçelik mükemmeldir.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Eskiden gözüm kapalı alışveriş yapıyordum. Arçelik dedin mi akan sular duruyordu fakat servisleriniz yüzünden değer kaybediyorsunuz. Aldığım ürün sorunlu çıktı gelen servis hiçbir işe yaramaz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Babam, ben ve oğlum. Üç nesil Arçelik kullandık ve kullanıyoruz. Arada bazı farklı marka deneyimlerimiz oldu fakat dönüş yine Arçelik'e. Kaliteli ürün, yaygın ve güvenli servis. Başka ne olsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Koç grubuna hep mesafeli olmuşumdur snob tavırlarından dolayı. Tamam anladık zenginsiniz fabrikatörsünüz falan filan ama şu son Arçelik'in solunum cihazı üretimi konusunda öncülük yaparak tüm imkanlarını seferber etmesi helal olsun dedirtti. Sağolsunlar Koç grubu. bundan sonra ne olursa sizin ürünlerinizi tercih edeceğim karınca kararınca.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Arcelik.com.tr Hakkında

1955 yılında Koç Holding bünyesinde kurulmuş olan Arçelik beyaz eşya pazarında uzmanlaşmış bir teknoloji şirketidir. Arçelik hakkında söylenmesi gereken ilk şey herhalde dünya çapında bir teknoloji markası olduğudur. Arçelik 7 ayrı ülkede 18 üretim tesisinden 150 ye yakın ülkede satış gerçekleştiren bir yapıdır. 2001 yılında Beko’yu da bünyesine alan Arçelik bünyesinde 11 ayrı markasıyla dünya çapında bir aktör olma yolunda hızla ilerlemektedir. Arçelik markaları ; Arçelik Beko, Arçelik Grundig , Arçelik Blomberg, Arçelik Elektrabregenz, Arçelik Arctic, Arçelik Leisure, Arçelik Flavel, Arçelik Defy, Arçelik Altus, Arçelik Dawlance.

Arcelik.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Kurumsal anlamda çok güçlü bir yapıya sahip olan Arcelik alışveriş hareketlerinin farklılaşmasıyla beraber Arcelik.com.tr web sitesi üzerinden dijital dünyaya da giriş yapmıştır. 65 yıllık birikimiyle Arcelik.com.tr güvenilir bir platform olma özelliğini teknik anlamda da sağlamıştır. Arcelik.com.tr Kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesiyle kart bilgilerini korur. Ayrıca Arcelik.com.tr 3D Secure teknolojisiyle kullanıcılara güvenli alışveriş imkanı da tanımaktadır. Hem kurumsal hem de teknolojik olarak Arcelik.com.tr güvenilir bir web sitesidir.

Arcelik.com.tr’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Arcelik.com.tr üyelik zorunluluğu olmayan bir sitesidir. Arçelik alışveriş sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcılar seçtikleri ürün ya da ürünleri sepete ekle modeliyle toplar ve Arçelik.com.tr üyesiyse eğer avantajlı alışveriş imkanlarından da faydalanırlar.

Arcelik.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üretici olan Arcelik.com.tr’de ödeme seçenekleri nelerdir? Arcelik.com.tr kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir web sitesi. Arcelik.com.tr banka transferi ya da Arcelik.com.tr kapıdan öde yöntemleri ile ödeme almamaktadır. Arcelik.com.tr taksitli alışveriş yapılabilen bir platformdur.

Arcelik.com.tr’da Hangi Ürünler Var?

150’ye yakın ülkede satış yapan Arcelik’de hangi ürünler bulunmaktadır? Arcelik.com.tr ürünlerine ana başlıklar halinde bakmak gerekirse; Arcelik beyaz eşya, Arcelik Ankastre, Arcelik Elektronik, Arcelik ısıtma ve soğutma, Arcelik Küçük ev aletleri, Arcelik Hijyen Aksesuar, Arcelik Su arıtma. Arcelik Buzdolabından Televizyona, Çay Makinasından Klimalara çok geniş ürün yelpazesiyle pazarın en güçlü şirketlerinden biri olduğunu ispatlamıştır. Kullanıcılar, Satış sonrası Arcelik.com.tr tenik destek hizmetinden de faydalanabilirler

Arcelik.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Çok yaygın bir satış ağı bulunan Arcelik.com.tr kargo ücreti almamaktadır. Peki Arcelik.com.tr hangi kargo şirketiyle çalışmaktadır? Montajsız ürünlerde Arcelik.com.tr Yurtiçi kargo ile çalışmaktadır. Eğer montaj gerektiren bir ürün ise Arcelik.com.tr Borusan Lojistik ile ürünlerini gönderir. Arcelik.com.tr kargo süresi ise 2-10 gün arasında değişmektedir.

Arcelik.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Arcelik.com.tr Kargo takibi için 2 yol bulunmaktadır. Kargo şirketi tarafından gelen e-posta yoluyla kullanıcılara bir takip numarası verilmektedir. Kullanıcılar kargo şirketinin web sitesi üzerinden bu takip numarasıyla Arcelik kargo takibi yapabilirler. Ayrıca web sitesi üzerinden Arcelik.com.tr siparişler menüsünden de kargo takibi yapabiliyorlar

Arcelik.com.tr İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Arcelik.com.tr iptal için ürünün kullanıcıya gönderilmemiş olması gerekmektedir. Arcelik.com.tr siparişleri sekmesinden sipariş iptali yapılabilmektedir. Cayma hakkı için Arcelik.com.tr 14 gün süresi bulunmaktadır. Sözleşmede belirtilen şartlar haricinde Arcelik.com.tr iade için herhangi bir şart aranmamaktadır.

Arcelik.com.tr Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Arçelik şikayetleri ve yorumları beyaz eşya sektörünün pek çok firması ile birlikte gelbaba.com'da. Arçelik ürün şikayetleri hakkında gerçek kullanıcı değerlendirmelerini takip ederek daha net fikir sahibi olabilirsiniz.

Arcelik.com.tr İletişim Bilgileri Nerdir?

Arcelik.com.tr iletişim için , kullanıcılar [email protected] e-posta yoluyla ya da Arcelik.com.tr web sitesi üzerinde bulunan Arçelik danışmanlık formunu doldurabilirler. Bunlar dışında web sitesi üzerinde detaylı bilgilerin bulunduğu Arcelik.com.tr Whatsapp hattı ve Arcelik Müşteri hizmetleri numarası ile de iletişime geçebilirler. Ayrıca site üzerinde bulunan Arcelik.com.tr sosyal medya hesapları üzerinden de takip edilebilir ve iletişim kurulabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri