As Adana Seyahat

As adana seyahat Yorumları

As adana seyahat Şikayetleri 2021

As adana seyahat Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(5)

Adana merkezli AS Adana 1998 yılında kurulmuş, akaryakıt, turizm ve seyahat firmasıdır. Şirket misyonu olarak Türkiye'nin en yaygın yolcu taşıma firması olmayı amaçlamış ve bunu gerçekleştirirken de hizmet kalitelerini hep en üst seviyede tutmayı amaçlamışlardır.

semaz
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 ay önce yorumlandı

Kesinlikle bu firmayı tercih etmeyin bilet aldıktan sonra ilgilenen olmuyor. Servisi saatlerce bekletmeye hakları yok. İlk ve son deneyimim oldu böylelikle...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
jirb
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 ay önce yorumlandı

İstanbul dan Kadirli ye bilet aldım yol boyunca klima arızalı diye klima yı açmadılar. Üstüne de Adana'da indirdiler araç arızalandığı için devam edemeyeceklerini söyleyip çözümde bulmadılar. Şimdiye kadar seyahat ettiğim en rezil firma diyebilirim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
sibeld
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 ay önce yorumlandı

3 Temmuz da 2 kişilik rezerve ettirdiğim 200 tllik biletin rezerve süresi 9 unda bitmesine rağmen birkaç gün önceden almak istediğim de 240 TL olarak satılmak istendi.Şaşırarak sebebini sorduğumda ise zam geldiği söylendi.Ne yani bileti rezerve edince fiyatını etmiyor muyuz?Üstelik bileti rezerve ettiğim gün alsaydım eğer ilk fiyata alabileceğim söylendi..Öyleyse neden rezerve açıyorsunuz???Bu nasıl bir sistem bu nasıl bir işçilik bütün bunlar ne anlama geliyor anlayamıyorum çok merak ediyorum!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

Obilet uygulaması üzerinden As Adana markasından Kozan/Niğde yolculuğum için bilet aldım. 1 - Obilet uygulamasında, seyahatin aktarmalı olacağı yazmıyor. 2 - Kozan'dan Adana'ya giden 1. Otobüste belirli bir koltuk numaram yok. Bu yüzden oturduğum koltuk başkasının yeri olabiliyor. Yer değiştirmek zorunda kalabiliyorum ve bana geçici de olsa bir koltuk numarası verilmiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ez

6 ay önce yorumlandı

24 mart 2021 saat 13.00 adana dan kayseriye giden otobüsteyim. Rezil, dolandırıcı, üçkağıtçı, kaba bir muavin yol boyu yolcuların canını sıkıyor. şoförün olmadığı yerlerde yolculardan para istiyor. boş koltuklara oturmaya izin vermiyor. bagaj parası diye yolcuları kazıklamaya çalışıyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

AS Adana Hakkında

Adana merkezli AS Adana 1998 yılında kurulmuş, akaryakıt, turizm ve seyahat firmasıdır. Şirket misyonu olarak Türkiye'nin en yaygın yolcu taşıma firması olmayı amaçlamış ve bunu gerçekleştirirken de hizmet kalitelerini hep en üst seviyede tutmayı amaçlamışlardır. Karayolu yolcu taşımacılığı hizmet standartlarını yükseltmek için çalışan profesyonel bir kadro ile konforlu seyahat vadettikleri müşterilerinden aldıkları geri dönüşlerle kendilerini sürekli olarak geliştirmişlerdir. AS Adana aynı zamanda tur şirketi olarak da hizmet vermekte ve özellikle kendi bölgelerindeki en iyi gezi kültür turlarını düzenlediklerini belirtmektedir. asadana.com.tr sitesi ile müşterilerine online otobüs bileti satın alma ve tur sorgulama satın alma hizmetleri sunmaktadırlar.

AS Adana Hizmetleri Nelerdir?

AS Adana karayolu yolcu taşımacılığı hizmetleri ile özellikle Akdeniz bölgesinde oldukça bilinen, yüksek standartlarla yolcu taşımacılığı yapmakta olan bir firmadır. Yalnızca yolcu otobüsü olarak değil, AS Adana turizm sektöründe de hizmet vermektedir. AS Adana tur organizasyonları ile İç Anadolu, Akdeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgeleri'nde birbirinden keyifli kültür, doğa, kış tatili gibi farklı seçeneklerde turlar da düzenlemektedirler. asadana.com.tr sitesi üzerinden AS Adana tur paket fiyatlarını ve AS Adana tur paketlerini inceleyebilir, ya da AS Adana otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. AS Adana seferleri  yıl içinde değişiklik gösterdiğinden en güncel bilgiyi firma yetkililerinden öğrenebilirsiniz. AS Adana araç kiralama hizmetleri için AS Adana müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

AS Adana ’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

AS Adana rezervasyon işlemleri firmanın resmi sitesi üzerinden yapılabilmektedir. asadana.com.tr sitesi tur rezervasyonu ya da asadana.com.tr e-bilet satın alma için sitelerini ziyaret etmeniz yeterlidir. Gerekli pencereleri açtığınızda rezervasyon formlarını doldurarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AS Adana Erken Rezervasyon

AS Adana erken rezervasyon fırsatları ile birbirinden muhteşem tur paketlerini, dilediğiniz mevsim için satın alarak normal fiyatının altına sahip olabilirsiniz. AS Adana erken rezervasyon zamanları için firma yetkilileri ile iletişime geçebilir, internet sitelerini sık sık ziyaret edebilirsiniz.

AS Adana Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

AS Adana ödeme seçenekleri arasında bulunan VISA ve Mastercard kredi kartınız yada banka kartınız ile seyahatlerinizi alabilirsiniz. AS Adana ödeme işlemleri  için tüm banka kartları kullanılabilmektedir. AS Adana taksitli ödeme seçenekleri ve kampanyaları için müşteri hizmetlerinden bilgi isteyebilirsiniz.

AS Adana Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

AS Adana rezervasyon iptali ya da AS Adana rezervasyon değişiklikleri için her türlü talebinizi AS Adana müşteri hizmetleri ile görüşerek iletebilirsiniz.

AS Adana Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

AS Adana şikayet ve yorumları ile ilgili olarak tüm deneyimlerini gelbaba.com sitemize yazmış kişilerin mesajlarını okuyarak öğrenebilir ve merak ettiğiniz sorulara güncel bilgilerden oluşan tüketici deneyimleri ile cevap bulabilirsiniz.

AS Adana İletişim Bilgileri Nelerdir?

AS Adana müşteri hizmetleri iletişim bilgileri için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri