Auto King

Auto king Yorumları

Auto king Şikayetleri 2022

Auto king Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Auto King; bir oto bakım ve oto onarım firmasıdır. Auto King; dünyada ilk mini onarım ve mobil parça onarım konseptlerini entegre bir şekilde uygulayan bir markadır. 2001 yılında hayata geçirilen Auto King, başarılı her geçen yıl sürdürmüş ve bunun sonunda 10 yıl sonunda orta ve

umutk31
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

08.01.2022 tarihinde trafik kazası yaptım kusur oranında %100 haklıyım ve aracımı sigorta şirketinin anlaşmalı servisi olan Auto King Isparta şubesine teslim ettim 13.01.2022 tarihinde eksper tarafından kontrol edilip 19.02.2022 tarihinde 41 gün sonra teslim edildi ancak aracımda kaza ile ilgili olmayan direksiyon pompasının çalışmadığı direksiyonun dönmediğini tespit ettim. Bununla alakalı arıza olduğunu kendilerine bildirdim kaporta aksamında eksik malzeme olduğunu ve boyanın renk tutmadığı ses geldiğini sorunlar olduğunu Türkiye sigortanın anlaşmalı olduğu Auto King Isparta şubesine 24.02.2022 tarihinde servise teslim ettim 26.02.2022 tarihinde teslim aldım ve hiçbir işlem yapılmadığını görerek teslim aldım. 09.03.2022 tarihinde tekrar sorunlar ilgili olarak aracımı servise verdim 11.03.2022 tarihinde yine hiçbir işlem yapılmadan geri teslim aldım 19.03.2022 tarihinde aynı sorunlarla ilgili olarak servise aracımı sorunlarından dolayı tekrar teslim ettim ve 01.04.2022 tarihinde aracınız hazır bu sefer yapıldı diyerek teslim aldım ancak 05.04.2022 tarihinde tekrar yapılan işle alakalı olarak arıza olduğunu tespit ettim ve 08.04.2022 tarihinde servise teslim etmek için gittiğim de servis sahibinin hakaretlerine ve bağırmasına maruz kaldım ve işin düzgün yapılmadı için bizzat göstererek tekrar teslim ettim. 08.01.2022 tarihinden itibaren toplamda 80 gün civarı aracımı kullanamadım Türkiye sigorta şirketi yapacak bir şeyin olmadığını bu şekilde kendi başımın çaresine bakacağımı söyleyerek direksiyon pompası arızalı olarak aracımı kullanacağımı söylemiştir bu süre zarfında servisten aracımı teslim ettiğime ve yapılan işlemlerle alakalı olarak evrak istememe rağmen hiçbir evrak ve imzalama yapmadıklarını ve yapmayacaklarını tarafıma bildirdiler. Direksiyon ile alakalı olarak sözde müşteri memnuniyeti adı altında direksiyon pompası direksiyon kutusu ve hortumlarının değiştirildiğini beyan ettiler, ancak yapılan işlemle alakalı olarak direksiyonun takılı kaldığını bildirmeme rağmen aracımın ön düzeni ile ilgili sorun olduğunu ve kendimin yaptıracağını bildirdiler. Bununla alakalı olarak Konya Denizli ve Antalya da tamirciye gittiğimde aracımın direksiyon kutusu direksiyon pompası ve hortumlarla alakalı olduğunu tarafıma bildirdiler. 24.06.2022 tarihinde araçla ilgili sorunlar aynı şekilde devam etmektedir.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Autoking Sakarya Şubesi motor temizleme, araç için ozon ile yıkama için gitmiştim paket olarak talep etmiştim. Memnun kaldım, pırıl pırıl olmuş. Üzerine iç dış yıkayalım da demiştim, haricen talep ettiğim araç içi temizleme için ücret almadılar. Mini jest için teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

22.08.2020 tarihinde Toyota marka aracımın mini onarımını gerçekleştirmek için Yozgat'tan Çorum'a randevu alarak gittim. Gittiğimde bizi sekreterleri karsiladi. Aracımın incelemesinde bulunup teknik eleman veya bu alanda uzmanmış gibi bize araç onarımı hakkında bilgi verdi. Yalnız vermiş olduğu bilgilerden sonra 150 TL buraya 100 TL şuraya diyerek bize ekstra ücret çıkardı. Halbuki bunların hepsi sigorta policemizde yazan sözleşmemizde ücretsiz kapsamindaydi. Aracımızın sağ kapısında 1 damla boya lekesi vardı. Bununda çıkarılmasını talep ettik. Daha sonra aracımızı teslim almaya gittiğimizde aracımızın yapılmasını bırakın daha kötü bir durumda teslim aldık. Yapılacak denenlerin bir kısmının yapılmamış olduğu gördük. Sebebini sorduğumuzda 3 kuruş paradan kaçtınız bizde böyle yaptık diye cevap verildi. Ayrıca onarım is emrinde tespit eden sorumlunun adi farklı bize tespitte bulunan sekreterdi. Kesinlikle Auto King çorumu kimseye tavsiye etmiyorum. Ve gerekli mercilere de şikayette bulunduk.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri