Avis

Avis Yorumları

Avis Şikayetleri 2022

Avis Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Dünyanın en büyük araç kiralama platformlarının başında gelen Avis markası herhalde hemen hemen herkes tarafından bilinen güçlü bir yapıdır. Kuruluşu 1940’lı yıllara uzanan Avis hakkında kısa bir giriş bilgilendirmesi yapmamız gerekirse; Günümüzde 160’tan fazla ülkede ve 5000’e yakın noktada bulunan Avis ofisleri ile kullanıcılarına ulaşmakta büyük mesafe kaydeden Avis yıllık 20 milyondan fazla kullanıcısına hizmet sağlamaktadır.

ilkayo50
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 ay önce yorumlandı

Diyarbakir havaalaninda aracimizi 2 dakikada teslim aldik,gayet guzel,temiz yeni bir araçtı.Son günde hiç sorunsuz 1 dakikada teslim aldilar.Her şey için teşekkürler,harika bir hizmet.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Avis Hakkında

Dünyanın en büyük araç kiralama platformlarının başında gelen Avis markası herhalde hemen hemen herkes tarafından bilinen güçlü bir yapıdır. Kuruluşu 1940’lı yıllara uzanan Avis hakkında kısa bir giriş bilgilendirmesi yapmamız gerekirse; Günümüzde 160’tan fazla ülkede ve 5000’e yakın noktada bulunan Avis ofisleri ile kullanıcılarına ulaşmakta büyük mesafe kaydeden Avis yıllık 20 milyondan fazla kullanıcısına hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de Avis Koç grubu bünyesinde 1974’den beri faaliyet gösteren bir yapı. Ayrıca Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’ye de sponsor olan Avis sponsorluğunda birçok kurumsal işletme ile de işbirliği içindedir.

Avis Hizmetleri Nelerdir?

Organize araç kiralama platformlarının kurucusu olan Avis hizmetleri nelerdir biraz da bu konuya değinelim. Avis hizmetlerine ana başlıklar altında bakmak gerekirse; Avis Uzun dönem filo kiralama, Avis kurumsal araç kiralama, Avis Bireysel araç kiralama, Avis şöförlü araç kiralama ve transfer, Avis Yanında, Avis Caravan, Avis Motosiklet, Avis Green, Avis Tam destek hattı olarak sayabiliriz. Avis filoları ise; Avis Ekonomik araçlar, Avis Konfor araçlar, Avis Prestij araçlar, Avis Premium araçlar, Avis Lüks araçlar ve Avis van araçlar olarak kategoriler halinde sayabiliriz.

Avis’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Avis web sitesi üzerinde bulunan Avis arama motoruna gerekli bilgiler girildikten sonra kullanıcı kendisine en uygun aracı seçer ve Avis rezervasyonu için ilk adımı atmış olur. Bu durumda Avis üyesi olma zorunluluğu bulunmamakla birlikte Avis üyelerini bekleyen birçok avantajın da olduğunu ekleyelim. Alış yeri ve zamanı ile ilgili yolcuların gerginlik yaşamaması için ayrıca Avis ek hizmet yardımları da bulunuyor.

Avis Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Avis web sitesi üzerinden oluşturulan rezervasyonlarda kullanıcılar dilerlerse hemen ödeyebilir ya da Avis ofiste ödemek istiyorum seçeneğini tercih edebilirler. Her 2 yolla da Avis kredi kartı harici ödeme kabul etmemektedir. Bunun asıl sebebi Avis depozito çekimi yaparak, bütün benzerlerinde olduğu gibi oluşabilecek problemlerin önüne geçmek istemektedir.

Avis Güvenilir Mi?

Avis markası dünyaya kendini kabul ettirmiş köklü ve güçlü bir yapı. marka değerini korumak amacıyla standartlar geliştiren Avis güvenilirliğini tabana da yayarak %100 müşteri memnuniyetini esas almıştır. İnternet sitesinde Avis kredi kartı çekimlerinde yine güvenilirliğini SSL sertifikası ile yüksek koruma duvarları ile sağlayan Avis güvenilir bir web sitesine sahiptir.

Avis Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Avis ön ödemeli rezervasyonlarında değişiklik seçeneği sunmuyor. Avis rezervasyon değişikliği için gerekli şartlar sitede bulunmaktadır. 12 saatten önce yapılan Avis kiralama iptallerinde ücret iadesi yapılmaktadır. Bunun altında bir süre varsa eğer Avis rezervasyonunun niteliğine bağlı olarak kısmi iade yapılıyor.

Avis Şikayetleri ve Yorumları

Araç kiralama firmaları hakkında yapılan yorumlar ve şikayetler Gelbaba.com'da. Avis yorum ve şikayetleri Gelbaba.com web sitesine takip edilebilir, platforma üye olunarak katkıda bulunulabilir.

Avis İletişim Bilgileri Nelerdir?

09.00- 19.00 arası haftanın 7 günü Avis müşteri hizmetleri ekiplerinden destek alınabiliyor. Avis telefon numaraları ve Avis iletişim formunun bulunduğu web sitenin iletişim sekmesinde ayrıca tercih edenler için Avis iletişim e-postası da bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri