Avva Giyim

Avva giyim Yorumları

Avva giyim Şikayetleri 2022

Avva giyim Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(4)

Genç erkeklerin tercihine sunulmuş olan Avva markası faaliyetlerine başladığı 2000 yılından bugüne yükselen bir ivme yakalamıştır. Özellikle 20-45 yaş arası kullanıcılarının yoğun olarak tercih ettiği Avva erkek giyim ve moda alanında kendine has sofistike çizgileri ve genç bakış açısıyla her geçen gün daha da büyüyen bir yapı.

oguzs86
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Avvadan aldığım ve defolu çıkan ürünü değiştiriyorlar. Rezalet AVVA

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
oguzs86
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Isparta avva mağazasından aldığım ti̇şört defolu çıktı,deği̇şi̇m i̇çi̇n gi̇tti̇ği̇mde red cevabı aldım ve üzüldüm.Böyle bi̇r markadan bu şekilde muamele göreceğimi zannetmezdi̇m.Bi̇r daha avva mağazasından alış veriş yapmi̇yacagi̇m.Ki̇mseye de onermi̇yecegi̇m.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

babaseydox
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

Evet çözüldü

1 yıl önce yorumlandı

Sakın avva dan siyah pantalon almak gibi bir hataya düşmeyin bir yıkamadan sonra gri giymek zorunda kalıyorsunuz ve ne hikmetse mağaza personeli bile pantalonu görünce şok oldu ama üründe bir sıkıntı yok diye inceleme sonucu gönderdiniz paranızı sokağa atmayın berbat

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Avva Hakkında

Genç erkeklerin tercihine sunulmuş olan Avva markası faaliyetlerine başladığı 2000 yılından bugüne yükselen bir ivme yakalamıştır. Özellikle 20-45 yaş arası kullanıcılarının yoğun olarak tercih ettiği Avva erkek giyim ve moda alanında kendine has sofistike çizgileri ve genç bakış açısıyla her geçen gün daha da büyüyen bir yapı. Perakendecilik alanında da çıtayı oldukça yükseltmiş olan yapının yurt içinde bulunan 83 Avva mağazası ve Avva satış noktasıyla geniş bir ağı bulunuyor. Yurtiçiyle de yetinmeyen Avva mağazalarını 120 ye yakın ülkenin tescilli markası olarak başta ABD olmak üzere birçok ülkede Avva mağazalarıyla aktiftir. Mağazacılıktaki başarısını online satış platformu Avva.com.tr web sitesi ile büyütmeyi hedefleyen yapı İngilizce olarak da hizmet vermektedir.

Avva.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

20 yılı aşan deneyimi, her geçen gün yükselen performansı ile Avva güven ve kaliteyi bir arada sunan bir kimliğe sahip. Peki bu yapının e-ticaret platformu Avva.com.tr güvenilir bir site midir? Avva.com.tr kredi kartı çekimlerinde 256 Bit Rapid SSL sertifikası ile kullanıcıların güven içerisinde alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. SSL sertifikası kullanıcıların kart bilgilerini şifreleyerek bankalarla paylaşır. 3. kişiler bu bilgilere erişemez. Kurumsal kimliğinin yanı sıra güvenli altyapısıyla Avva.com.tr güvenilir bit web sitesidir diyebiliriz.

Avva’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Perakendecilik faaliyetleri ile geniş kitlelere ulaşmış olan Avva’nın online satış platformu Avva.com.tr’de nasıl alışveriş yapılıyor? Avva alışveriş yapılabilmesi için üyelik zorunluluğu aramıyor. Ama Avva üyeleri ilk alışverişlerde indirim, sepette indirim gibi birçok avantajdan faydalanabiliyor. Avva.com.tr sepete ekleme modeli ile kullanıcıların seçtikleri ürün ya da ürünleri toplayıp satın alabildikleri bir sisteme sahip. Kullanıcılar, Avva hediye çeklerini alışveriş sonunda Avva ödeme ekranında kullanabiliyorlar.

Avva Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Avva mağazaları ve satış noktaları ile güçlü bir ağa sahip. Bunun yanı sıra faal olan online satış platformu Avva.com.tr ödeme seçenekleri nelerdir? Eft ya da havale yoluyla ödeme yapmak isteyen kullanıcılar için Avva banka transferi seçeneğini de sunmaktadır. Tabi ki her e-ticaret sitesi gibi Avva kredi kartı ile ödeme almaktadır. Kullanıcılar, Avva taksit seçeneklerini detaylı bir şekilde web sitesinde bulabilirler.

Avva’da Hangi Ürünler Var?

Genç erkek tasarımlarıyla ve kendine has çizgisiyle çok kısa sürede zirveye tutunmuş olan Avva’da hangi ürünler bulunmaktadır? Özellikle 20-45 yaş arası erkeklerin tercih ettiği Avva ürünlerini ana başlıklar halinde saymak gerekirse; Avva T Shirt, Avva Gömlek, Avva Kazak, Avva Triko, Avva Hırka, Avva Mont, ve Kaban, Avva Ceket, Avva Jean, Avva Pantolon, Avva Şort, Avva Pijama, Avva Çorap, Avva Boxer, Avva Ayakkabı olarak sıralayabiliriz. Ayrıca Avva koleksiyonlarıyla da her sezon yeni ürünlerini kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Avva Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Teslimatlarını 5 iş günü içerisinde hazırlayan, ve 4 iş günü içerisinde de teslim eden Avva hangi kargo ile çalışıyor? Avva Yurtiçi kargo ile çalışmaktadır. 75 TL’nin altındaki Avva alışverişlerinde 10 TL kargo ücreti alan yapı, üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır.

Avva Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden alışverişlerin en son aşaması ve kullanıcılar için ayrı bir önemi bulunan teslimat aşamasında Avva kargom nerede? Avva kargom ne zaman gelir? sorularının cevabı için, Avva web sitesinde bulunan Avva sipariş takibi sekmesi üzerinden sorgu yapılabiliyor. Avva kargo takibi için bu sekmeye e-posta ve Avva sipariş numarası bilgisinin girilmesi yeterli.

Avva İade Koşulları Nelerdir?

Cayma Hakkı için Avva iade süresi 30 gün. Avva iadelerinin yine online olarak Yurtiçi kargo üzerinden yapılması gerekiyor. Diğer e-ticaret platformlarından alınan Avva ürünlerinde ise, ilgili e-ticaret platformlarının iade süreçleri işlemektedir. Avva değişim işlemi yapmamaktadır. İade ve Cayma süreçleri sonunda Avva para iadelerini 7 iş günü içerisinde gerçekleştiriyor.

Avva Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Avva yorumları ve şikayetleri ile ilgili detaylı müşteri değerlendirmelerine gelbaba.com aracılığı ile ulaşabilir katkıda bulunabilirsiniz. Avva ürünleri hakkında yorumlar ve daha fazlası yeni tüketici yorumları platformunuz olan Gelbaba.com'da.

Avva İletişim Bilgileri Nelerdir?

Hafta içi Sabah 8.00-19.00 arası faal olan Avva müşteri hizmetleri ekibinden destek alınabiliyor. E-posta yoluyla destek ya da talepleri olan kullanıcılar için Avva iletişim e-postası [email protected]. Yine Avva iletişim formu üzerinden de aynı şekilde kullanıcılar destek alabilmektedirler. Site üzerinden Avva sosyal medya hesaplarına bağlanıp takip edebilir, en yeni ve güncel ürün ve kampanyalardan faydalanabilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri