Bambi Ayakkabı

Bambi ayakkabı Yorumları

Bambi ayakkabı Şikayetleri 2022

Bambi ayakkabı Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

1961 yılında Beyoğlu'nda küçük bir perakende mağaza olarak başlayan Bambi Ayakkabı Türk kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Yıllar içerisinde bu tecrübesini üretim kolu ile birleştirmiştir. Bambi Ayakkabı hakkında bilinmesi gereken bir nokta ise mağazalar zinciri oluşturarak Türkiye’de 113 bayiliğini açması ve İtalyan ekolünü Türk müşterilerine de sunmaya başlamasıdır.

1 yıl önce yorumlandı

1 ay önce Balıkesir-Edremit Novada AVM Bambi mağazasından almış olduğum ayakkabılarımı açılma yaptığı için tüketici haklarım gereğince geri iade etmek istedim. Ayakkabıları alırken kendileri de bu hakkımı bana bildirmişlerdi.20 gün içinde 4 kez bile giymediğim ayakkabılar normalde dikiş olması gereken yerler yapışkan olduğu için açılma yaptı. Mağazaya durumu bildirdim fakat geri dönüşleri çok farklı oldu. Ayakkabıya çözüm üretmek yerine tekrar yapıştırıp geri gönderdiler. Bu bir çözüm değil bana yapılmış bir hakarettir. Ürünü pazarlarken her türlü kandırma politikasını uygulamak yerine daha dürüst bir satış yapmalarını tercih ederdim. En kısa sürede gerekli mercilerin durumla ilgilenmesini talep ediyorum. Kaliteli ürün almak için girdiğimiz mağazalarda fason ürünlerin ütopik fiyatlarla bizlere satılması doğru değil. Kalite fiyatla değil ürünün kullanım süresi ve tüketiciye sağladığı fayda ile belli olur. Deri olduğu iddia edilen yanlarının sadece göstermelik dikiş iplerle tutturulan ve 354.99 TL ödediğim paramın tarafıma geri iade edilmesini talep ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Bambi Ayakkabı Hakkında

1961 yılında Beyoğlu'nda küçük bir perakende mağaza olarak başlayan Bambi Ayakkabı Türk kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Yıllar içerisinde bu tecrübesini üretim kolu ile birleştirmiştir. Bambi Ayakkabı hakkında bilinmesi gereken bir nokta ise mağazalar zinciri oluşturarak Türkiye’de 113 bayiliğini açması ve İtalyan ekolünü Türk müşterilerine de sunmaya başlamasıdır. Müşterilerine her zaman modern, şık, rahat ve konforlu ayakkabılar üretmeyi hedefleyen firmanın internet sitesi ile de göz alıcı modeller sunmaya özen göstermektedir.  Bir e-ticaret sitesi olan Bambi Ayakkabı sitesi ile müşteriler internet üzerinden kolayca alışveriş yapabilmektedir.

Bambi Ayakkabı Güvenilir Bir Site Mi?

Bambi Ayakkabı güvenli mi? Online alışveriş siteleri ilerleyen teknoloji ile birlikte kendilerinin ve müşterilerinin ödeme işlemlerinin güvenli hale getirilmesini sağlayan seçenekler artmıştır. Bambi Ayakkabı güvenilir mi? Sitenin güvenli olup olmadığını anlamak için tüketicilerin firma hakkında bazı özelliklerinden yararlanıp yararlanmadığı noktasında siteye ziyarette bulunarak öğrenmiş olacaklardır.

Bambi Ayakkabı'dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Bambi Ayakkabı alışveriş seçenekleri ile ilgili konuda internet üzerinden olanak sağladığı gibi çoğu ilde bulunan mağazaları ile müşterilerine her türlü fırsatlar sunmaktadır. Bambi Ayakkabı’dan nasıl ürün satın alabilirim? Bu fırsatlar ile müşteriler ihtiyaçlarını ister internet üzerinden, ister mağazalardan temin etmektedir.

Bambi Ayakkabı Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bambi Ayakkabı ödeme seçenekleri kapsamında anlaşmalı olduğu bankalar ile peşin fiyatına taksit imkanı sunmaktadır. Bambi Ayakkabı diğer kartlar ile alışveriş yapacak müşterilerine tek çekim ödeme seçeneği ile işlemlerini yapılabilmektedir. Müşterilerin sıkça sorduğu Bambi Ayakkabı kapıda ödeme seçeneği olup olmadığı ile ilgili bilgiyi iletişim numaraları ile öğrenilmektedir.

Bambi Ayakkabı Hangi Markalar ve Ürünler Var ?

Bambi Ayakkabı markalar ile ilgili olarak hem mağazalarda bulunan, hem de internet sitesinde yer alan marka çeşitliliği ile müşterilerine seçenek sunma ve farklı ayakkabı tarzları ile fikir verme açısından tercih edilme sebebi olmaktadır. Hunter, Harley Davidson, Goodyear, Antarctica ve Caterpillar gibi markalar ile çalışmalarını yürütmektedir. Sırt çantası, bel çantası, el çantası, terlik seçenekleri ile Bambi Ayakkabı ürünler alanındaki seçenekler müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Bambi Ayakkabı Hangi Marka ile Çalışıyor?

İnternet ile yapılan alışverişlerde Bambi Ayakkabı kargo hizmeti ile müşterilerine gönderim yapmaktadır. Bambi ayakkabı anlaşmalı kargo firmaları arasında UPS Kargo ile çalışmaktadır.

Bambi Ayakkabı Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Bambi Ayakkabı kargo takip aşamasına gelindiğinde müşteriler alışverişlerini tamamladıkları anda kendilerine e-mail ile sipariş takip numarası gönderilmektedir. Bambi Ayakkabı kargo ne zaman gelir? Kargo hakkında bilgi almak için müşteriler gönderi takip numarası ile siparişlerim alanından kargonun nerede olduğunu kontrol etmektedir.

Bambi Ayakkabı Şikayetleri ve Yorumları

Bambi Ayakkabı şikayet ve Bambi Ayakkabı yorum kısımları ile hem müşteriler alışveriş süreçlerinde yaşadıklarını yazmakta hem de marka personeli müşteri gözünden gelişen süreci takip etmektedir. Bambi Ayakkabı şikayetleri alanına yazılan yazılar sayesinde, marka eksik noktalarını ele alarak daha verimli ve kaliteli hizmet sunma yolunda gelişmeler göstermektedir.

Bambi Ayakkabı İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Bambi Ayakkabı sipariş iptali gerçekleştirmek için ürünün kargoya verilmemesi gerekmektedir. Ürün eğer müşteriye ulaşmış ise 15 gün süre zarfında etiketi çıkmamış, kullanılmamış ve satılabilirlik durumunda Bambi Ayakkabı ürün iptali gerçekleştirilmek üzere işlemleri başlatılmaktadır. Bambi Ayakkabı sipariş iptali para ile ilgili olarak bilgi almak için müşteri temsilcileri ile görüşülmektedir.

Bambi Ayakkabı İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bambi ayakkabı iletişim bilgisi olarak web sitelerinde yer alan adres, telefon, e-mail ve müşteri hizmetleri seçenekleri mevcuttur. Bunların dışında hemen hemen her ilde mağazası bulunan Bambi Ayakkabı, oluşabilecek bir sorun ya da aksaklıkta iletişim kurmak açısından ulaşılabilirliği kolay bir markadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri