Bein Connect

Bein connect Yorumları

Bein connect Şikayetleri 2022

Bein connect Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

beIn CONNECT, Dilediğin Yerde, Dilediğin Zaman isimleriyle 2 farklı sistem şeklinde 15 Şubat 2013 tarihinde kurulmuştur. Bu sistem daha sonra 2017 yılında tek bir isim altında birleştirilmiştir. Dijital yayın, artık herkesin tercih ettiği ve televizyonlardan daha fazla içeriği, çeşitliliği ile küçükten büyüğe her kesimin izleyeceği programları yayınlayan bir alan olmaktadır. Türkiye'de dijital yayın platformu alanına ilgi artarak devam etmektedir.

1 yıl önce yorumlandı

Taraftar paketi aldim 12 aylık her ay para kesiliyor ama maçlar açılmıyor izleyemiyorum ve para kesiyorlar. Ne taahhüt iptali yapan var ne de bir muhattap haraca bağladılar resmen.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

beIn CONNECT Hakkında

beIn CONNECT, Dilediğin Yerde, Dilediğin Zaman isimleriyle 2 farklı sistem şeklinde 15 Şubat 2013 tarihinde kurulmuştur. Bu sistem daha sonra 2017 yılında tek bir isim altında birleştirilmiştir. Dijital yayın, artık herkesin tercih ettiği ve televizyonlardan daha fazla içeriği, çeşitliliği ile küçükten büyüğe her kesimin izleyeceği programları yayınlayan bir alan olmaktadır. Türkiye'de dijital yayın platformu alanına ilgi artarak devam etmektedir. Bu alanda spor, dizi, film, çocuk ve canlı yayınlar ile dolu dolu içerikler sunan beIn CONNECT, herkes tarafından tercih edilen bir firma olarak yoluna devam etmektedir. beIn CONNECT içeriklerini, Digitürk'e üye olan müşteriler de istedikleri yerden izleyebilmektedir. Çünkü şirket sahibi Digitürk olduğu için ücretsiz şekilde tüm programları televizyondan, tabletten ve telefondan takip edebileceklerdir.

beIn CONNECT Ücretli Mi?

beIn CONNECT ücretli mi? beIn CONNECT müşterilerine çeşitli paketler sunmaktadır. Bunun ışığında tercih ettikleri pakete göre bir ücret ödemektedirler. Bunlar sınırsız eğlence ve sınırsız spor paketi şeklinde 2'ye ayrılmıştır. Detaylı bilgi için web site üzerinden iletişim numaralarına ulaşılabilmektedir.

beIn CONNECT Nasıl Üye Olunur?

Önceden Digitürk üyesi olan müşteriler kayıtlı şifre ve telefon numaralarını girerek, beIn CONNECT içeriklerinden de paketi dahilinde ücretsiz şekilde yararlanabileceklerdir. beIn CONNECT üyelik işlemlerini ilk kez yapacak olan müşteriler için ise, yine web sitenin üye ol kısmından kişisel bilgilerini doldurup, diledikleri paketi seçerek keyifle izleyebileceklerdir. beIn CONNECT deneme üyeliği hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile görüşülmelidir.

beIn CONNECT Üyelik Nasıl İptal Edilir?

beIn CONNECT üyelik iptali için kişinin mevcut Digitürk üyeliği varsa, Digitürk müşteri hizmetlerini arayarak üyelik iptali konusunda bilgi alabilmektedir. beIn CONNECT üyelik iptal etme durumunda ise aylık paketin yenilenmesi istenmediği durumda beIn CONNECT sayfasında yer alan 'Paketlerim' alanına tıklayarak iptal etme işlemi tamamlanabilmektedir. beIn CONNECT ücret iadesi, paketi ödenmiş ay iptal edilse bile ücret iadesi yapılmamaktadır. beIn CONNECT üyelik ne zaman iptal olunur? Müşterinin internet üzerinden iptal işlemini gerçekleştirdiği andan itibaren artık beIn CONNECT hizmetlerinden yararlanamamaktadır.

beIn CONNECT İçerikleri Nelerdir?

beIn CONNECT içerik bakımından 7 den 70 e herkesin seveceği ve keyifle izleyeceği programları içinde barındırmaktadır. beIn CONNECT spor paketleri ile Türkiye'den veya dünyadan tüm maçları takip edebilirsiniz. beIn CONNECT dizileri bölümünde yerli ve yabancı diziler, eğlence/yaşam, betimleme ve belgesel konuları içeren programlar yer almaktadır. Yabancı diziler; Chucky, The Nevers, Yellowstone, Ghost olmakla birlikte, yerli diziler Yargı, Gönül Dağı, Üç Kuruş isimli dizilerdir. beIn CONNECT filmleri aynı diziler gibi yerli ve yabancı olarak ayrılmaktadır. Bunlardan bazıları karışık olarak; Ejderha Dövmeli Kız, Her Şey Aşktan, Kötü Çocuk, Sokağın Prensesi, Elyse ve İkinci Şans adındaki filmlerdir. beIn CONNECT indirilebilir içerik ile ilgili bilgi için müşteri temsilcisi ile görüşülmelidir.

beIn CONNECT Müşteri Hizmetleri

Film ya da dizi izlerken oluşabilecek müşteri kaynaklı olmayan bir bağlantı sorunu esnasında, yayınlanması gereken spor, dizi veya belgeselin yayınlanmaması veya herhangi başka bir sorunda beIn CONNECT müşteri hizmetleri ile görüşme yapılmalıdır. beIn CONNECT müşteri hizmetleri numarası firmanın web sitesinde yer almaktadır. Diğer adresler de beIn CONNECT iletişim bölümünde güncel şekilde paylaşılmaktadır.

beIn CONNECT Şikayet ve Yorumları

beIn CONNECT iletişim sayfasında yer alan formu müşterilerin her türlü görüş ve sorunlarını paylaşması için vardır. Bu nedenle beIn CONNECT şikayet ve beIn CONNECT yorum yapmak isteyen müşterilerin karşılaştığı sorunları yazarak çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır ve böylelikle bu sorunların en aza indirilmesine yardımcı olunmaktadır. Sizler de Gelbaba.com sitemize gelerek beIn CONNECT yorumlarını okuyabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri