Bein Sports

Bein sports Yorumları

Bein sports Şikayetleri 2022

Bein sports Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(12)

beIn SPORTS, kuruluş tarihi 4 Eylül 2000 dir. İlk olarak yola çıktığı isim başka olsa bile yıllar içinde hem ismi hem de sahibi değişen markanın, 2017 yılından itibaren bu isimle dijital alanda yer almaktadır. Dijital yayın olarak sunduğu spor programları ile bir çok kişi bu hizmeti tercih etmektedir.

3 yıl önce yorumlandı

Ligler oynanırken çok iyiydi herşey ama maçlar tatil edilince kocamın da huyu suyu değişti. Sanırım ligler sadece Belarus'ta devam ediyormuş. Bein spor dan ricam o ligin maçlarını versin. Bu adamlar evde kaldıkça bi tuhaflaştılar bunların maç izlemesi ve bizi rahat bırakması lazım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Sene başında peşin ödedim parayı şimdi de maç yok. Valla ben anlamam ayarlasınlar hasta olmayan oyunculardan halı sahada maç yaptırsınlar onu yayınlasınlar ya da paramı hemen geri ödesinler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Biz her ay faturamızı ödüyoruz da acaba bein sport kulüplere para ödüyor mu bunu çok merak ediyorum. Bence kesinlikle ödemiyordur burada görev Futbol Federasyonunda bence hemen harekete geçilmeli

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Resmen aptal yerine konduk. Bir bilgilendirme falanda yok. Deseler ki farkındayız durumun bu işi şöyle telafi edeceğiz o da yok. Televizyonu gördükçe kuduruyorum gerçekten.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ligin ertelenmeden önceki son haftasında futbol oynanmasını sağlayan yayıncı kuruluşun (yani o yaptırım gücüne sahip) ligler ertelendi diye fatura göndermeyi keseceğine inanmıyorum. Ne yazık ki paşa paşa ödeyeceğiz. Vergi de ödüyoruz sonuçta di mi onunda karşılığını görmüyoruz bi de öyle düşünün

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Artık bizim faturaları bir an evvel erteleseniz diyorum hiç de fena olmaz di mi?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

dünyanın en iyi ligi yok onun dışında iyi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

genel olarak beğendiğim bir kanal ama İngiltere yok o olsa çok daha iyi olurdu

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Spor yorumları dinlemek en büyük zevkim, şu sıralar beın Sports da en çok bulunan şey de bu. Bület Timurlek konuşsun sabaha kadar dinlerim. Ligler başlayana kadar hababam sınıfı tatilde izlemekten iyidir.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bein sport sanırım içerik üretmekte zorlanıyor. Elinizde o kadar görüntü o kadar yayın hakkı ve bütün kulüp ve sporculara erişim imkanı var ama hala ilgi çekici bir içerik göremiyorum internet sitenizde.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

beIn SPORTS Hakkında

beIn SPORTS, kuruluş tarihi 4 Eylül 2000 dir. İlk olarak yola çıktığı isim başka olsa bile yıllar içinde hem ismi hem de sahibi değişen markanın, 2017 yılından itibaren bu isimle dijital alanda yer almaktadır. Dijital yayın olarak sunduğu spor programları ile bir çok kişi bu hizmeti tercih etmektedir. Türkiye'de dijital yayın platformu alanına ilgi artarak devam etmektedir. beIn SPORTS, bu nedenle yayınlayacağı maçları beIn SPORTS içeriklerini, Digitürke üye olan müşteriler de istedikleri yerden izleyebilmektedir. Çünkü şirket sahibi Digitürk olduğu için ücretsiz şekilde tüm maç programlarını televizyondan, tabletten ve telefondan takip edebileceklerdir.Sadece üye olan kişinin tek bir adres üzerinden izleyebileceği bu platform kişiye özeldir.Başka kullanıcılar ile paylaşım yapması mümkün değildir.

beIn SPORTS Ücretli Mi?

beIn SPORTS ücretli mi? beIn SPORTS müşterilerine çeşitli spor paketleri sunmaktadır. Bunun ışığında tercih ettikleri pakete göre bir ücret ödemektedirler. Detaylı bilgi için web site üzerinden iletişim numaralarına ulaşılabilmektedir.

beIn SPORTS Nasıl Üye Olunur?

Önceden Digitürk üyesi olan müşterilerin kayıtlı şifre ve telefon numaralarını girerek, beIn SPORTS içeriklerinden de paketi dahilinde ücretsiz şekilde yararlanabileceklerdir.Bu ayrıcalık sayesinde tüm kanallardan faydalanacak olan müşteriler, diledikleri kanalda film, dizi ve spor programlarını ve maçları takip edebileceklerdir. beIn SPORTS üyelik işlemlerini ilk kez yapacak olan müşteriler için ise, yine web sitenin üye ol kısmından kişisel bilgilerini doldurup, diledikleri paketi seçerek keyifle izleyebileceklerdir. beIn SPORTS deneme üyeliği hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile görüşülmelidir.

beIn SPORTS Üyelik Nasıl İptal Edilir?

beIn SPORTS üyelik iptali için kişinin mevcut Digitürk üyeliği varsa, Digitürk müşteri hizmetlerini arayarak üyelik iptali konusunda bilgi alabilmektedir. beIn SPORTS üyelik iptal etme durumunda ise aylık paketin yenilenmesi istenmediği durumda beIn SPORTS sayfasında yer alan 'Paketlerim' alanına tıklayarak iptal etme işlemi tamamlanabilmektedir. beIn SPORTS ücret iadesi, paketi ödenmiş ay iptal edilse bile ücret iadesi yapılmamaktadır. beIn SPORTS üyelik ne zaman iptal olunur? Müşterinin internet üzerinden iptal işlemini gerçekleştirdiği andan itibaren artık beIn SPORTS hizmetlerinden yararlanamamaktadır.

beIn SPORTS İçerikleri Nelerdir?

beIn SPORTS içerik olarak spor programlarını sunmaktadır. Bunlar tenis, futbol, voleybol, basketbol gibi spor müsabakalarıdır. Müşterilerin keyifle izleyeceği programları içinde barındıran beIn SPORTS spor paketleri ile Türkiye ve dünyadan tüm maçları takip edebilirsiniz. beIn SPORTS indirilebilir içerik ile ilgili bilgi için müşteri temsilcisi ile görüşülmelidir.

beIn SPORTS Müşteri Hizmetleri

Canlı olarak yayınlanan maçlar esnasında karşılaşılan herhangi bir sorunda beIn SPORTS müşteri hizmetleri ile görüşme yapılmalıdır.Görüşme esnasında soruna çözüm bulmak için telefon üzerinden soru cevap şeklinde bir iletişim kurularak, müşteri temsilcisine yardımcı olunur ve onların talimatlarına uyulur. Müşteriden istenen şeyleri yerine getirdiği takdirde bağlantı sorununun firma kaynaklı mı müşteri kaynaklı olduğu tespit edilir ve duruma göre çözüm sağlanır. beIn SPORTS müşteri hizmetleri numarası firmanın web sitesinde yer almaktadır. Diğer adresler de beIn SPORTS iletişim bölümünde güncel şekilde paylaşılmaktadır.

beIn SPORTS Şikayet ve Yorumları

beIn SPORTS şikayet ve beIn SPORTS yorum yapmak isteyen müşterilerin karşılaştığı sorunları yazarak çözüme kavuşturulması için beIn SPORTS iletişim sayfasında yer alan formu müşterilerin doldurması rica olunur.Bu form sayesinde firmanın müşterilere sunulan hizmetten memnun olup olmadıkları hakkında fikir sahibi olmaları sağlanır.Her türlü görüş ve sorunların paylaşılması istenen form sayesinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalar arttırılmaktadır.Ve arttırılan çalışmalar ışığında da müşteriler firmayı daha çok talep edecek ve bu sayede satış anlamında çok önemli başarılara imza atacaklardır. Gelbaba.com sitemize de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri