Bellona

Bellona Yorumları

Bellona Şikayetleri 2022

Bellona Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(8)

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bellona mobilya 1995 yılında Kayseri’de kurulan ve 1996 yılında üretime başlayan dünya çapında bir Türk mobilya firmasıdır. Mevcut üretim kapasitesi ile sektörün en büyük mobilya firmalarından biri olan Bellona Türkiye ve dünya genelindeki mağazaları ve bellona.com.tr sitesi ile geniş kitlelere ulaşmaktadır.

gulayg
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

14.08.2020 fatura tarihli, 01.09.2021 tarihli orlonda salon takımı aldım. Kullanmaya başladığım günden bir süre sonra kullanılan üçlü koltukların kumaşında esneme olduğundan büzük büzük oldu. Bunun için müşteri temsilcisini aradım iki defa geldiler bunun olabileceğini eğer esneme olmazsa yırtılabilceğini söylediler. Bu konuda çok şikayet aldıkları için artık koltukların üzerine yazdıklarını söylediler. Ama bizi ozaman bu konuda bilgilendirmediler. Bilgilendirme olsaydı almazdım. Daha sonra çok kullanılan koltuklarda solma olduğunu farkettim bunun için müşteri temsilcisi iki defa aradım gelmeleri gereken günde beni evde akşama kadar beklettiler gelmediler arayıp özür bile dilemediler. Akşam aradığımda listede adınız yok dendi. Söylermisiniz bir salon takımı bukadar kısa sürede eskirmi. Buraya yazma sebebim bu hafta sonu yine gelecekler mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
erola42
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bellenadan lent üçlü yataklı nevada gri koltuk iki adet aldım. Alalı daha 1 ay olmadı.Koltuğa oturunca kalktığım zaman kumaş büzüşüyor düzelmiyor iki sefer servis çağırdım.Bunun hata olmadığını söylüyorlar .Hiç bir çözüm bulamadım.Bu sebepten hiç memnun değilim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yatak odası takımı(başlık,iki komodin,makyaj masası ve aynası) aldım. Haziran 15inden önce teslim dediler. Dedikleri tarihten önce aradılar 13 14 haziran da teslim edeceğiz dediler 2 gün bekledik arayan olmadı biz aradık depocumuzun çocuğu hasta 15 haziran sabah teslimat dediler tamam dedik 15 haziran öğlen oldu aradik parça eksik haftaya kalır belki bugün teslim belki cuma gibi birbirinden alakasız cümlelerle kandırılmaya çalışırdık. 16 haziran perşembe aradılar sevindik erken getirecekler diye 1-2 saat icinde getireceğiz dediler 6 saat sonra geldiler yetmezmiş gibi kutuları ayaklarıyla vurarak ilerlettiler. Hem üslup bilmez hemde islerini yapmıyorlar. Bir daha ne alışveriş yaparım ne önünden geçerim. Bahsettiğim olay Konya Bellona K*** şubesi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Selamlar ben oldukça yoğun olarak çalışan bir hekimim. 26.02.2022 tarihinde peşin ödeme yapilarak Forum Bornova şubenize (fatura Batılı Mobilya olarak geçiyor) siparişi verilen zigon takımı 04.04.2022 tarihinde elimize ulaştı. Üçlü zigon sehpasının özellikle birinde ciddi denge sorunu olduğu görülüp aynı gün siparişin verildiği bayinize konu iletildi. Ürün tesliminden sonra 7 gün içerisinde ücretsiz iade şartınız olmasına rağmen. O tarihten bu yana net bir çözüm önerilmedi. Her gün başka bir yere danışılıp dönüş yapılacağı iletilerek konu sonuca bağlanmadan geçiştirildi. Bugün firma çalışanı S**** Hanım ile yeniden tarafımdan görüşme sağlandı. Oldukça gereksiz bir gerginlikle satış elemanı olduğu ve konuyla servisin ilgileneceği ve bunun 1 ay surebilecegi yakışıksız bir şekilde iletildi. Bizim elimizde zaten zigon takımı vardı ve ayakları sallandığı için yeni bir takım aldık ve bunu da karşımızda bir muhatap bulmak, sorun olmaması için ilgili bayinizden ve güvendiğimiz için Bellona'dan satın aldık. Sıfır bir üründe yaşanan sorun için servise, üstelik 4-5 defa aradıktan sonra rica minnet yönlendiriliyor olmamız, bu servis işleminin bir ay kadar sürebilecek olması, müşteri ilişkileri açısından özenden yoksun yaklaşım için en azından ilgi ayrıca ivedilikle adaletli, mantıklı bir çözüm bekliyorum. Bayiniz çalışanlarını inanın görmek dahi istemiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

2020 6 .ayında çocuklarıma yatak aldım sert çok yumuşak olmayan bi yatak seçtim yatak kullandıkça esnedi bildiğin trampolin oldu bu nasıl bişey hayatımın yanlışını yaptım aslaaaaa bellonadan bişey almam aldırmam

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

14 Ağustosta aldığımız köşe takımına 8 haftada teslim edileceği daha fazla geç kalınmayacağı taahhüt edildi Teslimat tarihi 30 günü geçmiş olmasına rağmen (90 gün oldu) arayan soran yok mağazayı aradım şimdi de bir hafta sonrasına diyorlar bu kadar laşkalık olmaz birdaha kapısından içeri girmem kimseyede tavsiye etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

04.06.2020 tarihinde Ankara Bellona dutluk şubesinden gardırop aldım. 10.06.2020 tarihinde teslimat yapıldı fakat sürgülü kapağında sorun çıktı bana 2, 3 gün içerinde geri getireceklerini söylediler ama beni bu tarihe kadar beklettiler 05.08.2020 Her aradığımda beni oyalıyorlar henüz kapağın gelmediğini söylüyorlar ya da direk telefonu meşgule alıyorlar.56 gündür gardolap kapağı bekliyorum. 56 gündür bir gardolap kapağı getiremediler.Gerçekten pişman oldum. Artık dolabı gelip alsınlar istemiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Sözleşmeden önce herşey iyi her dediğimizi yaparız esantiyon 2 yastık bir Alex veririz dediler teslim tarihinde sekme olmaz dediler renk değişimi olursa 45 gün sürer değişim olmazsa 15 günde gelir dediler . Sozlesmeye teslimatran 2 ay önce haber verilecek yazdı sonra sorun olmaz biz her daim ürünümüz var depomuzda yüzlerce aynı üründen var renk değişmezse hemen teslim ederiz dediler gün yaklaştı renk değişimi olmayacak dedim neden iki ay önce haber vermediniz diye laf söylemeye başladılar biz sözleşmeye bakarız sözlerin değeri yok söz yalan söylüyorsunuz diye birde beni suçladılar beni düğün arifesi zor durumda bıraktılar siz bu firmadan alışveriş yapmayan sizede zor durumda kalmayın ya da her sözü sözleşmeye yazdırın en önemsiz şeyleri bile yapacağınız yaptırdığınız herşey için belge alın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Bellona.com.tr Hakkında

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bellona mobilya 1995 yılında Kayseri’de kurulan ve 1996 yılında üretime başlayan dünya çapında bir Türk mobilya firmasıdır. Mevcut üretim kapasitesi ile sektörün en büyük mobilya firmalarından biri olan Bellona Türkiye ve dünya genelindeki mağazaları ve bellona.com.tr sitesi ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Bellona mobilya Kayseri organize sanayi bölgesinde yer alan 350.000 metrekare alana sahip fabrikası ile üretimine hız kesmeden devam etmektedir.

Bellona.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

www.bellona.com.tr internet sitesi Bellona mağazalarında ve satış noktalarında bulabileceğiniz tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz ve tüm detayları ile inceleyebileceğiniz bir sitedir. Bellona internet sitesinde tüm bellona ürünleri renk, desen, ebat bilgileri ile yer almaktadır. Ayrıca aklınıza takılan sorular için gerek duyabileceğiniz iletişim yöntemlerine de Bellona internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bellona.com.tr’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Bellona.com.tr alışveriş yapabileceiniz bir platform değildir. Bellona internet sitesinde tüm ürün bilgileri fiyatları da dahil olmak üzere yer almaktadır. Bellona mobilya kampanyaları hakkında anlık bilgi alabileceğiniz sitede, Türkiye genelindeki tüm satış noktaları, servis noktaları, premium ürün satış noktaları, satış sonrası hizmet koşullarını, ürün kataloglarını ve kampanyalı ürünleri takip edebilirsiniz.

Bellona.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bellona mobilya ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, banka kartı, nakit ödeme gibi alternatiflerden oluşmaktadır. Bellona satış noktaları ürünleri satın alabileceğiniz merkezler olmanın yanı sıra mobilya satın alma aşamasında ödemelerinizi de yapabileceğiniz alışveriş noktalarıdır. Bellona mobilya ödeme yöntemleri ile ilgili en yakın bellona mağazasını ya da bellona.com internet sitesinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bellona.com.tr’de Hangi Ürünler Var?

Bellona koltuk takımı, Bellona oturma grupları, yatak odası, genç odası firmanın en çok tercih edilen ve beğenilen ürünleri arasında yer almaktadır. Bellona mobilya ürünleri arasında hem yeni evlenecek çiftlerin hem de evini yenileyeceklerin pek çok ürün çeşidini bir arada bulabilecekleri geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Yeni evlenecek çiftlerin özellikle tercih ettikleri ürünler arasında Bellona yatak odası takımları, Bellona yemek masaları, Bellona halı, Bellona mutfak sandalye ve masası, çeşitli ev tekstili ürünleri yer almaktadır. Bellona L koltuk, Bellona sehpa, Bellona TV ünitesi seçeneklerini de Bellona.com.tr’de bulabilir Bellona mağazalarında yakından inceleyip satın alabilirsiniz.

Bellona.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Bellona ürünlerinin görsel incelemesini yapabileceğiniz Bellona internet sitesinden ürün satışı olmadığı için kargo ile gönderim işlemi yapılamamaktadır. Ürünleri Mellona satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Bellona.com.tr Şikayetleri ve Yorumları

Bellona mobilya müşteri şikayetleri ya da Bellona kullanıcı yorumları için en doğru adres Gelbaba.com olarak ön plana çıkmaktadır. Bellona ürünleri hakkındaki şikayetler en zengin kullanıcı içerikleri ile Gelbaba.com’da.

Bellona.com.tr İletişim Bilgileri Nerdir?

Bellona mobilya iletişim bilgileri tüketici danışma hattı ve internet sitesinde yer lana Bellona iletişim formundan oluşmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri