Ben Turizm

Ben turizm Yorumları

Ben turizm Şikayetleri 2022

Ben turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

BEN TURİZM 1940 yılına Özkeleş ailesi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeyen BEN TURİZM firmasının merkezi Gaziantep’te bulunmaktadır. Birçok farklı sektörde de hizmet veren ÖZKELEŞ GROUP müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. BEN TURİZM, Türkiye’nin her bölgesine seferi bulunmaktadır.

buketc13
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Mersin - gaziantep 2 Eylül, saat 2:15 de kalkan otobüste kalkışan 10 ya da 15 dk sonra otobüs içinde sigara kokusu oluşmuştur. Arkamı dönüp baktığımda mauavinin orta kapı alt kısımda sigara içtiğini gördüm. Otobüs içinde sigara içmek yasak değil midir. Ayrıca eşim ve ben çok rahatsız olduk. Sırf bu durum yüzünden birdaha bu firmayı tercih etmiyeceğiz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
j43
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Osmaniye’den Alanya’ya giderken çevre yolunda ineceğim söyledim ama şoför indiremeyeceğini söyledi ama yolda gördüğü yolcuyu alıyor nedense böyle saçma bir sistem sadece ben turizmde olur zannımca.bir daha asla seyahat etmeyeceğim bu firma ile.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

BEN TURİZM Hakkında

BEN TURİZM 1940 yılına Özkeleş ailesi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeyen BEN TURİZM firmasının merkezi Gaziantep’te bulunmaktadır. Birçok farklı sektörde de hizmet veren ÖZKELEŞ GROUP müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. BEN TURİZM, Türkiye’nin her bölgesine seferi bulunmaktadır. BEN TURİZM web sitesi ve mobil uygulaması sayesinde müşterilerinin işlemlerini hızlı ve kolay şekilde çözmesini sağlamaktadır. BEN TURİZM hizmetlerinden bir tanesi de firmanın kendisine ait olan BENKART’ı satın alabilir ve biriken puanlarınızla indirimli veya ücretsiz bilet sahibi olabilirsiniz.

BEN TURİZM Hizmetleri Nelerdir?

BEN TURİZM seyahat firması müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş bir firmadır. BEN TURİZM’ in hizmetleri arasında benturizm.com.tr web sitesinden ve mobil uygulamadan gerçekleştirebileceğiniz BEN TURİZM online bilet satın alma, BEN TURİZM online bilet sorgulama gibi birçok işlemi kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca BEN TURİZM müşteri hizmetlerini arayarak BEN TURİZM bilet iptali, BEN TURİZM rezervasyon ve BEN TURİZM rezervasyon iptali gibi işlemlerinizi de kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunların yanı sıra BEN TURİZM’ in müşterilerinin konforu için sağlamış olduğu araç içi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

BEN TURİZM’ dan Rezervasyon Nasıl Yapılır?

BEN TURİZM’ dan rezervasyon nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, ilk yapmanız gereken web sitesinde bulunan müşteri hizmetleri numarasını arayarak kalkış noktasını, varış noktasını ve seyahat etmek istediğiniz tarihi belirterek BEN TURİZM rezervasyon işleminizi veya BEN TURİZM bilet satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

BEN TURİZM Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

BEN TURİZM ödeme işlemlerinizi web sitesinden ve mobil uygulamasından sadece kredi kartı ya da banka kartı ile kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. BEN TURİZM firmasının web sitesinden yapacağınız satın alma işlemlerinden güvenliğiniz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Dilerseniz ödeme işlemlerinizi BEN TURİZM şubelerinden de nakit, kredi kartı ve banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz

BEN TURİZM Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

BEN TURİZM rezervasyon iptali, BEN TURİZM bilet iptali, BEN TURİZM rezervasyon tarihi değişikliği gibi işlemlerinizi benturizm.com.tr web sitesinde bulunan Türkiye’nin her yerinden günün her saatinde arayabileceğiniz telefon numarası ile BEN TURİZM müşteri hizmetlerine bağlanıp PNR numaranızı, ad ve soyadınızı paylaşarak işleminizi tamamlayabilirsiniz

BEN TURİZM Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

BEN TURİZM müşteri yorumları ve BEN TURİZM şikayetleri hakkında aklınızda takılan sorular için gelbaba.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha önce BEN TURİZM seyahat firmasını deneyimlemiş kullanıcıların değerlendirmelerini inceleyerek, firmanın hizmet kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de BEN TURİZM hakkındaki değerlendirmelerinizi, yorumlarınızı veya şikayetlerinizi gelbaba.com sitemize yazabilir bu sayede hem diğer kullanıcılara da yardımcı olabilirsiniz, hem de memnuniyet veya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

BEN TURİZM İletişim Bilgileri Nelerdir?

BEN TURİZM iletişim bilgilerine, güncel mail adresine ve merkez adresine benturizm.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ya da kısacık zamanınızı ayırarak web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da destek talep edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri