Biletalsat.com

Biletalsat.com Yorumları

Biletalsat.com Şikayetleri 2022

Biletalsat.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Biletalsat.com e-ticaret platformu benzerlerinden çok farklı bir yapıya sahip bir alışveriş sitesi. Peki Biletalsat.com neden farklı bir site? Biletalsat.com hakkında biraz bilgi vermeden hemen söylememiz gerekirse site alıcılarla satıcıları buluşturan bir platform. Yani Biletalsat.com ürünlerini Biletalsat.com satıcıları belirlemektedir.

cant84
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Destek hattına ulaşılmayan bir site.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Merhabalar, siparişler 202209GY1127VP8 ve 202209MC9412DE2 hala gelmedi ve aktarım bekleniyor. Ben anlamıyorum, son dakikada mi gönderecekler!? Lütfen artik passoligime e-biletler gonderin ya....3 adet bilet hesabima. Saygılar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Biletalsat.com Hakkında

Biletalsat.com e-ticaret platformu benzerlerinden çok farklı bir yapıya sahip bir alışveriş sitesi. Peki Biletalsat.com neden farklı bir site? Biletalsat.com hakkında biraz bilgi vermeden hemen söylememiz gerekirse site alıcılarla satıcıları buluşturan bir platform. Yani Biletalsat.com ürünlerini Biletalsat.com satıcıları belirlemektedir. Biraz daha açmak gerekirse; Günümüz sosyal hayatında maç olsun konser olsun her etkinlikte ciddi oranda kullanılamayan biletler oluyor. Ama aynı zamanda etkinliğe ait satılan bilet de kalmayabiliyor. Biletalsat.com tam da burada devreye giren bir platform. Biletalsat.com biletlerin değerlendirilebilmesi için hem alıcının hem de satıcının mutlu olduğu bir işbirliği platformu aslında.

Biletalsat.com Hizmetleri Nelerdir?

Daha önce belirttiğimiz gibi Biletalsat.com online satış platformu olarak, kullanılamayan biletlerin alıcılarla buluşturularak değerlendirildiği bir platform. Peki Biletalsat.com web sitesinde hangi ürünler bulunuyor? Biletalsat.com hizmetleri nelerdir? Biletalsat.com Futbol, Biletalsat.com Bsketbol, Biletalsat.com Konser gibi etkinlikler Biletalsat.com ana ürünleridir. Ürün bazında bakmak gerekirse Biletalsat.com kategorileri ise; Biletalsat.com Şampiyonlar ligi, Biletalsat.com Uefa Kupası, Biletalsat.com Süper Lig, Biletalsat.com Türkiye kupası, Biletalsat.com Euroleage, Biletalsat.com Fazıl say, Biletalsat.com Tarkan, gibi sayılabilmektedir. Biletalsat.com kategori listesinin tamamı Biletalsat.com web sitesinde bulunmaktadır.

Biletalsat.com'dan Nasıl Bilet alınır ?

Biletalsat.com alışverişlerinde ister satıcı ister atıcı olsun siteye üye olmak gerekiyor. Web sitedeki bütün ürünler Biletalsat.com satıcılarına ait biletlerdir. Biletalsat.com satıcıları Biletalsat.com üyesi olduktan sonra satacakları bileti sistemden giriş yapar ve yüklerler. Biletalsat.com yetkililerinin kontrolü sonrası Biletalsat.com bileti siteye yüklenir. Ürün fiyatı tamamen Biletalsat.com satıcısının tasarrufundadır. Bu yüzden aynı üründen farklı fiyatlar görülebilmektedir. Biletalsat.com alıcıları ise Biletalsat.com sitesinin ana sayfasından Biletalsat.com araması yaparak, aradıkları bileti bulmaları taktirde Biletalsat.com satın alma süreci başlamış olur. Kullanıcılar dilerlerse Biletalsat.com mobil uygulamaları üzerinden de Biletalsat.com siparişi oluşturabilirler.

Biletalsat.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Benzerlerinden farklı bir alışveriş yöntemi bulunan Biletalsat.com e-ticaret sitesi olmasına karşın etkinlikler başlayana kadar Biletalsat.com kredi kartı çekimlerini bloke eder ve etkinlik sonrası bu blokeyi çekim olarak düzenler. Yani Biletalsat.com banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme almaktadır.

Biletalsat.com Güvenilir Bir Web Site Mi?

Biletalsat.com ürünleri yüklenirken 9 ayrı aşamadan geçmektedir. Biletalsat.com garantisi ise, eğer etkinlik iptal olmaz ise ve bir aksilik oluşması durumunda Biletalsat.com alıcılarına bedel iadesi yapılmaktadır. Ama Biletalsat.com güvenilir bir ödeme sistemi kurarak bu alanda mağduriyet oluşmasına engel olmuş. Biletalsat.com güvenli alışveriş için web sitesini Commodo SSL sertifikası güvencesi ile korumakta kişisel verileri de saklamaktadır. Biletalsat.com güvenilir bir web sitesinde olması gereken özelliklere sahip ve kurumsal anlamda da Biletalsat.com garantisi ile faal bir yapıdır.

Biletalsat.com Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com tüketici etkileşim platformu, Biletalsat.com yorumları ve şikayetleri gibi trafiği ve etkileşimi çok olan firmalar ve dolayısı ile bu tür sektörler ile ilgili geniş bir içeriğe sahiptir. Her türlü firma hakkında fikir sahibi olmak ya da düşüncelerinizi dile getirmek için Gelbaba.com'a üye olabilirsiniz.

Biletalsat.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstanbul merkezli bir yapı olan Biletalsat.com yardım sekmesi içinde bulunan Biletalsat.com müşteri hizmetleri numarası vasıtası ile destek sunmaktadır. Aynı sekme içinde bulunan Biletalsat.com iletişim formu üzerinden de gönderi alan Biletalsat.com sosyal medya hesapları üzerinden takip edildiği taktirde son dakika Biletalsat.com fırsatları ve Biletalsat.com avantajlı ürünlerinden faydalandırmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri