Biletix

Biletix Yorumları

Biletix Şikayetleri 2022

Biletix Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(3)

2000 yılında Live Nation Entertainment öncülüğünde kurulmuş olan Biletix.com Türkiye’nin “eğlenceye giriş noktası” sloganıyla kısa sürede en sık kullanılan ve en geniş kitle tarafından tercih edilen bir e-ticaret web sitesi olarak liderliğe oturmuştur. Biletix.com her yıl, ortalama 600’ün üzerinde etkinlik firmasının binlerce etkinliğine milyonlarca bilet satışının gerçekleştiği bir platformdur.

4 yıl önce yorumlandı

harbiye açık hava biletleri hep biletix'den alındı, şimdi bakkala gidemiyoruz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Telefonumda yer açmak için ilk sildiğim uygulama oldu daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere biletix.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Milletin bir araya geleceği organizasyonlar ortadan kalkınca biletix gişesi önünde geçirdiğim saatler geldi aklıma şimdi bol bol dinlenecek zamanı olur biletix çalışanlarının

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Biletix.com Hakkında

2000 yılında Live Nation Entertainment öncülüğünde kurulmuş olan Biletix.com Türkiye’nin “eğlenceye giriş noktası” sloganıyla kısa sürede en sık kullanılan ve en geniş kitle tarafından tercih edilen bir e-ticaret web sitesi olarak liderliğe oturmuştur. Biletix.com her yıl, ortalama 600’ün üzerinde etkinlik firmasının binlerce etkinliğine milyonlarca bilet satışının gerçekleştiği bir platformdur. Biletix.com web sitesi üzerinden e-mail ya da sms yoluyla satın alınan ürün bilgilerini paylaşmanın yanı sıra, ülke genelinde 30’un üzerinde satış noktasından da hizmet vermektedir. Ayrıca Biletix.com mobil uygulaması üzerinden de alışveriş yapılabilmektedir.

Biletix.com Hizmetleri Nelerdir?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olan ve 20 yılda milyonlarca bilet satışı gerçekleştirmiş Biletix.com hizmetleri nelerdir? Biletix.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Biletix.com sadece bilet satan değil ayrıca yenilikçi yapısıyla kullanıcıların ufkunu açan bir web sitesidir. Birçok etkinliği üstlenmiş olan Biletix.com web sitesi üzerinden alışveriş yapılan ana başlıklar; Biletix Müzik, Biletix Sahne, Biletix Spor, Biletix Aile, Bu başlıklar altında Biletix.com popüler ürünlerinin bazıları; Biletix Konser, Biletix Tiyatro, Biletix Stand-Up, Biletix Futbol, Biletix Motor Sporları, Biletix Sirk, Biletix Theme Park, Biletix Tiyatro, Biletix Eğitim, Biletix.com Müze.

Biletix.com’den Nasıl Alışveriş Yapılır?

Biletix.com üyelik olmadan da alışveriş yapılabilen bir web sitesidir. Biletix.com kullanıcıları dilerlerse Web sitesi üzerinden seçtikleri ürünleri alabilirler. Kullanıcılar dilerlerse Biletix.com web sitesi üzerinde bulabilecekleri satış noktalarından da bilet alabilmektedirler. Biletix.com mobil uygulaması ile alışveriş yapabilen kullanıcılar son olarak da dilerlerse Biletix.com müşteri hizmetleri aracılığıyla da satın alma yapabilirler. Biletix.com kullanıcıları satın aldıkları etkinlik biletini Biletix dijital bilet uygulamasıyla alabilirler. Biletix.com teslimatlarını kurye yoluyla ya da Biletix.com gişeden de yapabiliyor.

Biletix.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Biletix.com ödeme seçenekleri oldukça fazladır. Biletix.com kredi kartı ile ödeme harici, Biletix.com kapıda ödeme ve Biletix.com Hediye kartı ile ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Biletix.com Hediye kartı, sitenin kendine özel bir ürünüdür. Biletix.com Hediye karta yükleme yapılabilir ve ödemeler bu kartla gerçekleştirilebilmektedir.

Biletix.com Güvenilir Bir Site Mi?

Dünyanın en büyük biletleme platformu olan Ticketmaster bünyesinde olan Biletix.com, SSL sertifikası güvencesi ve 3D teknolojisiyle kullanıcıların kart bilgilerini korumaktadır. 20 yıldır alanında lider bir yapı olan Biletix.com güvenilir bir platfomdur.

Biletix.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Kullanıcıların satın almış oldukları biletler, sözleşmede geçen durumlar olmadığı hallerde iptal edilememektedir. Biletix bilet iptali ve para iadesi şartları ile ilgili daha detaylı bilgiyi web sitesinde bulunabilmektedir.

Biletix.com Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Biletix şikayetleri ve yorumları gelbaba.com web sitesinde yer alan içerikler arasında gerçek kullanıcı değerlendirmeleri olarak bulabileceğiniz ve katkıda bulunabileceğiniz bir yapıdadır. Gelbaba.com üyeliği ile pek çok firma hakkında yazılmış kullanıcı deneyimlerini takip edebilir, sizler de deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Biletix.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Biletix.com iletişim haftanın 5 günü 10.00 - 19.00 arası Biletix.com Müşteri hizmetlerinden destek alınarak yapılabilmektdir. Kullanıcılar Biletix.com sosyal medya hesaplarını takip edip güncel etkinlik bilgilerine daha hızlı ulaşabilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri