Bimcell

Bimcell Yorumları

Bimcell Şikayetleri 2022

Bimcell Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(5)

2012 yılında GSM sektöründe BIMCell markasıyla hizmet vermeye başlayan BİM Birleşik Mağazalar A. Ş. Bimcell faaliyetleri ile BIMcell kullanıcılarına en uygun fiyat ve tarifeler sunmakta. Şirket politikası gereği yüksek indirim marketi olan BİM dijital operatör sektöründe de aynı misyonla hareket etmeyi amaçlayan bimcell hakkında alternatif ve uygun fiyatlı operatör arayanlar oldukça rağbet gösteriyor.

mediney
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Paketimin ödemesini yaptığım halde 3 gün olmasına rağmen hattıma yüklenmedi . 5 kez müşteri hizmetlerini aradım , ödememi yaptığımı söyledim , hiçbir şekilde bana yardımcı olmadılar ve çözüm bulamadılar , fişimi bile gösterdim ama müşteri hizmetlerini aradığım halde problemimi halledemediler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
dondub
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Bimcell hat aldim ertesi gun acilir dedi halen acilmadi numara bimcell tasidim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bimcell den iki gün önce aldığım hattın hala aktif olmadı magdur edildim böyle berbat bir sistem görmedim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Hattımın aktif olmaması nedeniyle 30 GB interneti hattıma tanımlamıyor Bimcell. Hattımda TL mevcut ve bu ay içerisinde yeni yükleme yaptım. Bu sorun çok kişiyi uğraştırıyor anladığım kadarıyla... Çözüm lütfen

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Eba için Bimcell'e 5555 ten mesaj gönderdiğimizde "talep ettiğiniz paketten Bimcell'liler faydalanamamaktadır" şeklinde mesaj geliyor. Uzaktan eğitim için Bimcell bakanlığın emrine uymuyor!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Bimcell Hakkında

Bimcell Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Bimcell paketler ve tarifeleriyle müşterilerine oldukça kapsamlı seçenekler sunmakta. Bimcell konuşma paketlerini hem tarifeniz üzerinden seçebiliyor hem de ek konuşma paketi olarak aylık paketler halinde çok uygun fiyatlara sms koduyla alabiliyorsunuz. Bimcell paket sorgulama işlemiyle kolaylıkla kalan dakikalarınızı öğrenebiliyor ve gerekirse tarifenize ve aylık konuşma paketinize ek olarak tekrar bimcell paket yükleme yapabiliyorsunuz. Bimcell tl yükleme için tüm bim market noktalarındaki personellerden yardım alabilirsiniz. Bimcell; karma paketler, konuşma paketleri, internet paketleri, sms paketleri, kampanyalar, EBA kampanyası, yurtdışı tarifeleri gibi birbirinden farklı uygun seçeneklerle müşterilerine seçenekler sunmaktadır.

Bimcell Hesabıma Nasıl Giriş Yapabilirim?

Bimcell online işlemler menüsüne girip bimcell hesabım üzerinden tarife ve paketleriniz hakkında kullanım sürelerini öğrenebilir ve diğer her türlü sorunlarınızı istediğiniz gibi çözebilirsiniz. bimcell web sitesine giriş yaptığınızda online işlemler sekmesinden sizden istenen bilgi ve şifrenizle birlikte hesabınızı ve hattınızı yönetebilirsiniz. Telefonunuz üzerinden de bimcell uygulamasını yükleyerek de bimcell online işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetleri servisi günün 24 saati çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Bimcell kullanıcılarının her türlü sorun öneri ve şikayetlerini resmi tatillerde dahi çözüme ulaştırmak için hizmet verdiği bimcell müşteri hizmetleri numarası bimcell web sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz. Bimcell müşteri hizmetleri aynı zamanda yaşadığınız kapsama alanı sorunları ve diğer her türlü teknik sorunlarınız için de hizmet vermektedir.

Bimcell Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla kurulan ve daha sonra operatör alanına da el atan bim bimcell olarak da ilk amaçlarının toplumun her gelir seviyesindeki vatandaşlarına yüksek kaliteyi erişilebilir kılmak. Bu sebeple müşterilerinin yaşadığı her türlü sorun için titizlikle çalışan ve şikayetleri tek tek değerlendirip dönüş yapan bimcellin web sayfasında “Tüketici Şikayetleri” bölümü ayrıca vardır. Buradan da anlaşılacağı üzere bimcell müşteri memnuniyeti konusunda oldukça emek ve zaman harcamaktadır. bimcell şikayet ve önerilerinizi kendilerine çözülmek üzere bizzat gönderebilirsiniz. Böylece sorunun tarafıyla birebir muhatap olarak en kısa zamanda çözüm odaklı bir dönüş almış oluyorsunuz hem de müşteri hizmetleri aracılığıyla çağrı merkezi aracılığıyla bunları iletebiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra bimcell kullanıcı yorumlarınızı gelbaba.com üzerinden bizlere yazarak yaşadığınız sorunu yahut memnuniyeti çok geniş kitlelere duyurma şansına da sahipsiniz. Gelbaba.com üzerinden yazacağınız şikayet ve yorumların bu sorunu hem siz hem de diğer kullanıcılar tarafından okunması firmalar için daha da çözüm odaklı bir yaklaşım sağlamasına zemin hazırlar.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri