Birikimevim

Birikimevim Yorumları

Birikimevim Şikayetleri 2022

Birikimevim Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

1989 yılından itibaren , otomotiv üzerine markalar oluşturup sektörde adını duyurmuş olan Telli grup , 2018 yılı itibariyle Birikimevim.com üzerinden müşterilerine faizsiz gayrimenkul finansmanı sağlamaktadır. Yani Birikimevim.com faizsiz gayrimenkul satışı üzerine faaliyet gösteren bir finansman kuruluşudur.

GökhanAkay
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Kesinlikle uzak durun kapıdan içeri dahi girmeyin güle oynaya sözleşme yapanlar teslimat tarihi geldiğinde teslimatı yapmazlar 10 ay kesin teslimle girdiğim sözleşmenin 11. ayındayım ödeme beklerken bir sonraki ayın 28 ine gün veriyorlar aradigimdada yetkili kimse ilgilenmiyor sorununuz merkeze iletildi deyip geçiyorlar ben hakkımı helal etmiyorum böyle güvensiz ve ne yaptığı belli olmayan yerlere güvenmeyin paranızla rezil olursunuz gidin kredi çekin daha az günaha girersiniz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Birikimevim Şanlıurfa şubesinde satış uzmanı Nebi Demirel tarafindan gecenin bir yarısı mesajlarla taciz edildim. Kendisi nişanlı olduğu için sert bir şekilde uyardım. Hakaret ve küfürlü konuştu. Böyle namus yoksunu tacizci birinin çalıştığı kuruma da güvenmek zordur. Şirkete durumu bildirdim umarım gereği yapılır. Hukuki olarak da süreç başlatacağım. Mesaj ve ses kayıtları bende mevcuttur.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bu şirket sürekli insanları mağdur eder , hicbir şekilde yardımcı olmazlar. Üyelikten ayrılmak zorunda kaldım pandemi sureci içerisinde. Kendilerine defalarca mailler attım. Sikayet kaydı oluşturdum. Dönüş yapmıyorlar. Mümkün olduğunca bunlardan uzak durun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Birikimevim.com Hakkında

1989 yılından itibaren , otomotiv üzerine markalar oluşturup sektörde adını duyurmuş olan Telli grup , 2018 yılı itibariyle Birikimevim.com üzerinden müşterilerine faizsiz gayrimenkul finansmanı sağlamaktadır. Yani Birikimevim.com faizsiz gayrimenkul satışı üzerine faaliyet gösteren bir finansman kuruluşudur. Faizsiz gayrimenkul talebi olan müşteriler, Birikimevim.com sitesi üzerinden yetkili bayiliklere ulaşabilirler. Ya da site üzerinde dolduracakları form sonrası müşteri hizmetleri tarafından aranabilirler. Birikimevim.com üzerinden , dilenen şehirde satın alınan gayrimenkuller; Konut, arsa ve hatta şirketler olabilmektedir

Birikimevim.com Güvenilir Bir Site Mi?

Birikimevim.com 30 yılı aşkındır emlak piyasasında etkin olan şirketler grubunun bir markasıdır. Marka 2 yıldır faal olmasına ve rekabetin had safhada olmasına karşın başarılı bir şekilde faaliyetlerini arttırarak devam etmektedir. Siteye üye olabilmek için gerekli olan kişisel bilgiler “6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” gereğince en fazla 10 yıl saklanır. 3. Kişilerle müşterilerin onayı dahilinde paylaşılır ve periyodik olarak güncellenir. Birikim evim güvenilir mi? sorularına yanıtı Gelbaba.com'daki müşteri yorumları ile bir ölçüde bulabilirsiniz.

Birikimevim.com ‘da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Birikimevim.com online alışveriş sitesi değildir. Müşteriler dilerse Birikimevim.com ‘daki formu doldurup müşteri hizmetleri tarafından aranabiliyor. Ya da bayilere gidip donanımlı uzman ve yetkililerden merak edilen her konu hakkında bilgi alabilirler. Birikimevim.com sitesinde canlı Whatsapp destek hattı da bulunmaktadır. Gayrimenkulün teslim tarihi geldiğinde tapu rayici olması herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Birikim evimden ev almak için firma satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Birikimevim.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Birikimevim.com de gayrimenkulünüzü alırken herhangi bir faiz ödemesi yapılmamaktadır. Müşterilere sunulan Birikim evim vade ve taksit seçenekleri arasında belirlenen bir vadeye gelene kadar ödemelere devam ediliyor. Birikimevim.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişin karşılığında Birikimevim.com ‘a bir finansman ücreti ödeniyor. Bu ücret yöntem ve vade parametreleriyle hesaplanıyor. Birikimevim.com ‘dan 3 yöntemle gayrimenkul alınabiliyor. Sabit sistem, Erken teslimatlı sistem ve Serbest sistem yöntemlerinden birini seçen müşteriler istedikleri gayrimenkule sahip olabiliyor. Ödemelerinizi ,size sunulan banka hesaplarına masrafsız yapabiliyorsunuz. Birikimevim.com ‘a Yapılmış olan peşinat ödemeleri kamu bankalarında teminat altına alınmaktadır.

Birikimevim.com neden tercih edilmeli

Birikimevim.com’dan gayrimenkul almak için herhangi bir Peşinat ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Birikimevim.com Gayrimenkul sahibi olmak isteyen, banka kredi notu ya da sosyal güvence sorgusu yapılmadan herkesin faydalanabileceği bir platform olarak ilgi çekici bir marka. Birikimevim.com 30 yılı aşkın bir süredir emlak sektöründe bulunan köklü bir yapının markası. Müşteriler sadece sahip olmak istedikleri gayrimenkulün bedelini ödeyerek sahip olabiliyorlar. Herhangi bir faiz ödemesi bulunmuyor. Süreç boyunca herhangi bir ek ödeme yok. Platform, tasarruf ederek gayrimenkul sahibi olmanıza fırsat tanıyor.

Birikimevim.com iletişim bilgileri

Birikimevim.com iletişim bilgisi olarak sitesinde hızlı destek hizmeti alınabilecek Birikimevim çağrı merkezi numarası, [email protected] mail adresi, bayiliklerin konum bilgileri ve sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Ayrıca dilenirse canlı destek whatsapp hattından destek alınabiliyor

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri