Bizim Toptan Satış Mağazaları

Bizim toptan satış mağazaları Yorumları

Bizim toptan satış mağazaları Şikayetleri 2022

Bizim toptan satış mağazaları Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(5)

Bizim Toptan ya da halk arasındaki adı ile Bizim Market 2001 yılında 14 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren mağaza sayısını her geçen yıl arttıran Bizim Toptan mağaza sayısı ve ülke genelindeki yaygınlığı açısından sektöründeki en büyük kuruluşlarından biridir.

abdullahk69
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bursa Ankara yolu üzerinizdeki bayimiz sigara almaya gitti. Sıradaki müşteriye 10 karton verdiler sıra bana geldi bende istedim. 10 koli bana vermediler sigara bölümünde olmayan sarışın şişman biri resmen benle didismeye gelmiş. Yok olmaz 5 koliden fazla veremyiz. Ben 15 senedir burdayım seni burda görmedim bende dedim ki deminki şahsa 10 karton verdiniz bana neden yok diyorsunuz. Onun seç marketi varmista dedim ki sen sigara yerine bile bakmıyorsun nerden biliyorsun. Sonra uzun boylu gözlüklü kel birisi geldi oda mirildanmaya başladı.. Bende dedimki bizim paramızla maaş aliyorsunuz müşteriye böle davranamazsınız sonra orda dur senin paranla ne maaş aliyoruz da falan filanda bağırmaya başladı bende bağırdım sonra sigara almaktan vazgeçtim kartida kırdım attım sahada alışveriş yapmam.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
hursita
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

2 hafta önce esirgeme bizim market şübesinden.1049 TL alışveriş yaptım.bi koli yumurta aldım yumurtaların hepsi bozuk çıktı.igrenç bi koku sardı evi bidaha yumurta zor yerim.gecen senede sucuk aldım oda bozuk cıktı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ankara gölbaşı 4775 seç market İşletmesi̇ yapmak tayiz yeni̇ si̇steme geçiş yaptıklarından dolayı yaşadığımız sorun bi̇zi̇ hergün daha zarara götürmektedi̇r. Saymakla bi̇tmeyecek sorunlarla karşı karşıyayız si̇steme gi̇ri̇ş yapamıyoruz,si̇tem ürünleri̇ yanlış okuyor mesela teno 12 havlu kağıt 40 tl sattığımız ürün kasada 19.95 okuyor,si̇temde sattigimiz ürün portalda ürün bulunamadı olarak gösteri̇yor,cari̇mi̇zde 200 bi̇n tl paramız var ama cari̇de görüntüleyemi̇yoruz bi̇zi̇m toptanlarda normal müşteri̇ye çıkan 40 tl ürün bi̇ze 60 tl olarak çıkmakta ankarada en iyi şubeleri̇nden bi̇ri̇yi̇z İki̇ tane seç market İşletmesi̇ yapıyoruz ama çok bunaldık ve daraldık müşteri̇lerden gelen şikayettler kasada zararına ürün satmak bi̇zi̇ haki̇katen geri̇leti̇yor zarar etti̇ri̇yor bi̇z seç marketi̇ herkeze tavsi̇ye ederken şimdi̇ nasıl tavsi̇ye etmemi̇zi̇ bekli̇yorsunuz tavsi̇ye etti̇gi̇mi̇z ki̇şİler bi̇zi̇ arayıp söyledi̇kleri̇ keli̇meleri̇ söylemek bi̇le İstemi̇yorum gereğini yapmanız için si̇ze arz edi̇yorum. Daha fazla zarar etmek İstemi̇yoruz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

On gün önce aldığım üründen dolayı şikayetimi yazarken kimse ilgilenmez diye yazdım ama bu kadar ürünlerinin arkasında durdukları için bizim toptan ve ADIYAMAN şubesine ve zinde peynir firmasına ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim sürekli alışveriş yapıyordum ama bu saatten sonra gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirim çok teşekkür ederim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Buradan toptan alış yapıp, hem dükkanıma hem de eve malzeme almak için ilk defa gittim. İstediğim her ürünü bulamıyorum. Tuvalet Kağıdı, kola, su falan gibi standart ürünler var ve kola bile normal fiyatından 15-20 kuruş ucuz. Çok ciddi bir fark olacak ki biz de toptan onlarca, yüzlerce alacağız ama nerde... Türk tipi iş yapıyorlar!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Bizim Toptan Hakkında

69 ildeki 175 mağazası, 4.700’ün üzerinde ürün çeşidi ve mağaza bağına ortalama 3.000 stok çeşidi ile pazarda müşteri ihtiyaçlarına büyük oranda cevap vermektedir. www.bizimtoptan.com.tr internet sitesi 24 saat kesintisiz alışveriş imkanı ve Türkiye’nin her bölgesinde kapıya teslimat, ayrıca tıkla gel al sistemi ile kargo beklemeden ve kargo ücreti ödemeden dilediğiniz mağazadan ürünlerinizi teslim alma kolaylığı sunmaktadır. Bizim Toptan katalog çeşitleri içerisinde ev ve ofis indirim kataloğu, BKM indirim kataloğu ve Horeca’ya özel indirim kataloğu bulunmaktadır. Bizim Toptan çalışma saatleri ve en yakın Bizim Toptan mağazası ile ilgili internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bizim Toptan Güvenilir Mi?

Bizim Toptan ve bizimtoptan.com.tr güvenilir alışveriş yapabileceğiniz ve ulusal standartlara uygun gıda güvenliği politikası ile son derece güvenilir ürünleri bulabileceğiniz bir toptan market zinciridir. Bizim Toptan güvenilir mi? sorusu firmanın üst düzey kalite politikası sayesinde cevabını bulmaktadır.

Bizimtoptan.com.tr’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Bizim Toptan alışveriş konusunda müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Bizim Market üyelik kartı ile ticari vergi mükelleflerine ve bireysel müşterilere satış yapmaktadır. Bizim Toptan üyelik kartı ile market içerisinde yer alan ve Bizim toptan online alışveriş kanalıyla internet sitesinde yer alan ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bizim Toptan müşteri portföyü arasında tüccarlar, bakkallar, marketler, süpermarketler, perakendeciler, oteller, lokantalar ve kafeler yer almaktadır.

Bizim Toptan Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bizim Toptan ödeme seçenekleri arasında mağazalarında nakit, kredi kartı ve banka kartı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bizim toptan online ödeme seçenekleri; yapmış olduğunuz sipariş sonrasında yönlendirileceğiniz ödeme ekranında ticari kredi kartı bilgilerinizi girerek ya da şahsi kredi kartınız ile taksit seçeneklerinden faydalanarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca Bizim Toptan parçalı ödeme imkanı ile alışverişinizi iki farklı kredi kartı bilgisi ile de yapabilirsiniz. Bizim Toptan BKM Express ödeme yöntemini kullanabileceğiniz bir kuruluştur. Kartınızı BKM Express’e kaydettikten sonra ödeme sayfasından BKM Express’i seçip açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre girerek ödeme seçeneğinizi belirleyebilir, telefonunuza gelen şifreyi sisteme girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bizim Toptan’da Hangi Ürünler Var?

Bizim Market gıda ürünleri, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde müşterilerine çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bizim Toptan markalı ürünler ve Bizim Toptan özel markalı ürünler markette bulunmaktadır. Bizim Toptan’a özel markalı ürünler arasında Besler, Natura, Vanesa, Altın Hasat, bizz Cafe, Sealady yer almaktadır. Bizim Toptan marketlerinde yer alan ürünlere Bizim Toptan internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bizim kart ile alışverişlerinizde çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bizim Kart veya Bizim Kart Mobil Uygulaması ile yapacağınız alışverişlerde; sadece sizin için geçerli olacak kampanyalara katılabilir, indirimlerden ve özel ürün tekliflerinden faydalanabilir, Bizim Puan kazanabilirsiniz.

Bizim Toptan Ürün Teslimatı

Bizim market ürün teslimatlarını Türkiye’nin her yerinden dilerseniz kargo ile alabilirsiniz. Bu nedenle Bizim Toptan ürün teslimat bölgeleri tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Dilerseniz Tıkla gel al seçeneğini kullanabilir, Bizim Toptan online ürün teslimatı işlemini kargo yerine kendiniz istediğiniz şubeden alabilirsiniz.

Bizim Toptan Şikayetleri

Gelbaba’da Bizim Toptan şikayetleri ya da Bizim market şikayetleri sayfasında alışverişlerinize yön verecek Bizim Toptan müşteri şikayetleri ve yorumları bulunmaktadır. Sizler de Bizim Toptan yorumları ile diğer müşterilere gerçek alışveriş deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

Bizim Toptan İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bizim Toptan iletişim bilgileri arasında sitesinde yer alan bir iletişim formu yer almaktadır. Bizim Market iletişim yöntemi olarak bu formu kullanabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri