Blockchain

Blockchain Yorumları

Blockchain Şikayetleri 2022

Blockchain Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(2)

Bitcoin borsanın yükselişe geçmesinin ardından Blockchain hakkında bir çok blog ve makale yazısı internet aleminde dolaşmaya başlamıştır. Aslında Blockchain.com, blok sisteminden oluşan zincir yapıdaki, şifrelenerek yapılan işlem takibini gerçekleştiren dağınık bir veritabanı sistemidir.

3 yıl önce yorumlandı

komisyon ücretlerinde bazı değişiklikler yapmışlar, sitenin kendisi zaten güvenilir. Böyle giderse rakipsiz ffirmalar arasına girerler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Blockchain işlemleri çok geç onaylıyor, bu yavaşlık sektörün kabul edemeyeceği bir durum. Bence kısa sürede çözüm bulmalılar bu işe

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Blockchain Hakkında

Yapılan para transferlerindeki her işlem bir bloğun oluşmasını sağlamaktadır. Alışveriş yaptığınız kişinin adı veya soyadı bile bu işlem zincirinin bir bloğudur. Bu zincirin ağları tamamlandıktan sonra şifrelenir, kırılamaz ve değiştirilemez bir hale getirilir. Birçok alanda saklama, depolama, yönetme gibi işlemler için sıkça kullanılmaktadır.

Blockchain Üzerinden Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Blockchain blok sisteminde yapılan her işlem zincirin bir parçası olarak saklanır ve uçtan uca şifrelenerek kırılamaz ve değiştirilemez bir hale getirilir. Buda yaptığınız Bitcoin satın alma işlemlerinizde en güvenli yöntem olarak sunulmaktadır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan blockchain sistemi, Altcoin satın alma işlemlerinde de güvenlik açısından sıklıkla kullanılmaktadır.

Blockchain’e Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle Blockchain para yatırma işlemlerini tamamlayabilmeniz için dünyada çok popüler olan ve yatırım depolamak veya online cüzdan uygulaması olarak kullanılmak üzere bir blockchain hesabınızın olması gerekmektedir. Daha sonra resmi site üzerindeki ‘’Hesabım’’ kısmında yer alan ’’Para Yatır’’ bölümünden güvenli ve kolay bir şekilde para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak banka havalesi veya başka bir online cüzdan üzerinden aktarımın Blockchain para yatırma seçenekleri olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Blockchain’den Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Blockchain para çekme işlemi de bu dijital platform üzerinden yapılan bütün işlemler gibi çok kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Blockchain hesabınızdaki paranızı nakit olarak çekebilmek için öncelikle ‘’Hesabım’’ bölümündeki para çekme kısmında yer alan Blockchain para çekme yöntemlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. İlgili seçeneğe tıkladığınızda para çekim işleminin gerçekleştirilmesini istediğiniz hesap bilgilerinizi yazmanız gereken bir formla karşılaşacaksınız. Bu işlemi de tamamladıktan sonra para çekme talebiniz başarıyla gerçekleştirilmiş olacaktır.

Blockchain Üyelik Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Dünyanın en güvenli online cüzdan ağı olan Blockchain ailesine sizde katılmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk adım resmi siteye erişim sağlamaktır. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan ‘’Hesap Oluşur’’ butonuna tıklayarak Blockchain üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Karşınıza gelen bilgi işlem formundaki verileri doldurduğunuz an Blockchain hesap açma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Blockchain Komisyon Oranı Ne Kadar?

Blockchain komisyon olarak müşterilerine bir kesinti yaşatmamaktadır. Çünkü internet üzerinde bir online cüzdan görevi görerek müşterilerinin birikimlerini saklama ve kripto para alışveriş ağını düzenleme görevinde hizmet vermektedir. Dünyayı kripto paralar ile bağlayan en önemli sistemlerden biri olup, tamamen şeffaf bir yapıya sahiptir. Sitelerin alış-satış komisyon oranları da bu sayede net bir şekilde incelenebilmektedir.

Bitcoin ve Altcoin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Blockchain sistemini araştıran insanların çoğu aynı zamanda Bitcoin nasıl alınır ve Altcoin nedir? sorularını sıkça sormaktadır. Aslında bitcoin hakkında çoğu insanın bir bilgisi var fakat altcoin denen yapının bitcoin haricinde kalan bütün kripto paralara verilen isimlendirme olduğunu bilmemektedirler. Dünyanın en değerli dijital para birimi olan Bitcoin, diğer para birimlerinden ayrı bir konumda incelenmektedir. Bitcoin alım-satım işlemlerini de Blockchain.com sitesinde, dünya çapında milyonlarca kişi arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Blockchain Güvenilir Bir Site Mi?

Blockchain sistemi ve bu sistemin online cüzdan uygulaması, uzmanlar tarafından dünyanın en güvenilir ve sağlam veritabanı olarak gösterilmektedir. İnternetteki her işlem bu sistemin bir zincirini oluşturmakta ve bu zincirler uçtan uca şifrelenerek korunmaktadır. Ayrıca sistemin şeffalığı sayesinde isteyen herkes bu zincirleri takip edebilme şansına sahiptir. Bu yüzden Blockchain sitesi güvenilir mi veya Blockchain güvenli mi? sorularına verilecek en net yanıt evet olmalıdır.

Blockchain Şikayetleri ve Yorumları

Blockchain şikayet hattı dünyanın dört bir yanından gelen Blockchain şikayetlerini ve taleplerini dinleyebilmek için 7/24 faaliyet göstermektedir. Global olarak müşterilerinin karşılaştığı her olumsuzlukla yakından ilgilenen Blockchain sistemi, bu konuda rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarabilmiştir. Sizde her türlü sorun ve taleplerinizi canlı destek hattı yardımıyla veya iletişim bilgileri üzerinden iletebilirsiniz.

Blockchain İletişim Bilgileri Nelerdir?

Blockchain sistemi, resmi internet sitesinde 7/24 faaliyet gösteren bir canlı destek hattı barındırmaktadır. Blockchain iletişim adındaki bu çevrimiçi hatta her türlü öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinde @askBlockchain adlı Blockchain iletişim hesaplarına 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri