Bpn

Bpn Yorumları

Bpn Şikayetleri 2022

Bpn Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

2012 yılında danışmanlık şirketi olarak kurulan BPN, 2014 yılında ödeme kuruluşu olarak ünvanını değiştirip BPN Ödeme Kuruluşu A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 2015 yılından beri BDDK tarafından ödeme kuruluşu faaliyetlerine izin verilen Bpn elektronik para hizmetleri yetkisini de alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

3 yıl önce yorumlandı

Western Union ile daha önce yurt dışına çok para gönderip almışlığım var, bu yüzden tercih ettiğim bir marka oldu Bpn %80 memnunum diyebilirim. Sadece masrafı hesaplamada randımanlı çalışmayan bir sistemleri var. Bu bence en önemli ve üzerinde durmaları gereken konu.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Arkasında Western Union olduğu için 2 kez yurt dışına para göndermede kullandım. sorun çıkmadı ama bu aralar gönderi ücreti hesaplama ekranında sürekli hata veriyor. Bu aralar dediğim aslında 1 aya yakındıır göndereceğim paranın net masrafını öğrenemiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

BPN Hakkında

Türkiyedeki sayılı ödeme kuruluşlarından biri olarak Western Union ile birlikte perakende sektöründe işbirliği içerisinde olan tek kuruluştur. BPN nedir, BPN nasıl kullanılır gibi sorularınız için yazımızın devamını okuyarak BPn hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

BPN Hizmetleri Nelerdir?

BPN elektronik para hizmetleri alanında hizmet veren bir kuruluştur. Dilerseniz yurt içinde dilerseniz yurtdışında para transferi yapabileceğiniz banka işlemleriyle uğraşmadan anında para gönderip alabileceğiniz aracı bir firmadır. Gönderilen tutar bazında komisyon alarak işleyen firma hizmetlerinde hızlı ve güvenilir şekilde western union ile devam etmektedir.

BPN Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?

Bpn yurt içi para transferi için kendi markası olan bpn para transferini kullanır. Bpn para transferi için herhangi bir banka hesabına gerek olmaksızın para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bpn ile resmi tatillerde para transferi dahil hafta sonları ve mesai saatleri dışında da para transferi yapılabiliyor. Yurtiçinde bir kişiye amerikan doları, euro ya da tl gönderimi yapabilirsiniz. Böyleylikle Bpn ile hangi para birimleri transferleri yapılır sorularınıza da cevap vermiş bulunduk. Size en yakın Bpn hizmet noktasına giderek kimlik bilgileriniz ve gönderim yapmak istediğiniz kişilerin bilgilerini vererek ufak ücretler karşılığında para transferlerinizi yapabilirsiniz.

BPN Yurtiçi Para Transferi İçin Şartlar Nelerdir?

BPN yurtiçi transfer şartları arasında 18 yaşını doldurmuş olmak, geçerli bir kimlik kartı sunmak BPN’in hizmet verdiği para birimlerini transfer etmek istemek yeterlidir Ayrıca diğer önemli nokta ise alıcı olduğunuz durumda MTCN yani para transfer kontrol numaranızı bilmeniz ve belirtmeniz gerekmektedir.

BPN Yurtdışı Para Transferi Nasıl Yapılır?

Bpn yurtdışı para transfer işlemlerini tüm dünyada çok geniş bir ağa sahip olan Western Union aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bpn ile Yurtdışı para transfer avantajları arasında; yurtdışına 4 dakikada para yollama, yurtdışından 3 dakika içerisinde para alma, banka hesaplarına ihtiyaç duymadan işlem yapabilme, dünyanın her yerine para transferi, yasal güvenceyle korunarak para transferi ve daha az masraf ücreti ile para transferleri. Yurtdışına BPN ile para transferi için hizmet noktalarına geçerli bir kimlik kartınızla gitmeniz yeterlidir.

BPN Para Transfer işlem Limitleri Nelerdir?

BPN yurtdışı para transfer limiti tamamen para transfer etmek istediğiniz ülkenin yasal sınırlandırmaları ile alakalıdır bu sebeple bpn hizmet noktalarına gittiğinizde o ülke için yasal sınırlandırmaların güncel rakamlarını talep etmelisiniz. bpn yurtiçi para transfer limiti yoktur. İstediğiniz kadar para gönderip çekebilirsiniz. Hatta Size gönderilen parayı istediğiniz miktarını çekebilirsiniz.

BPN Para Transfer Ücretleri Nelerdir?

Bpn para transfer ücretleri göndereceğiniz şehir ülke ve miktar üzerinden değişiklik göstermektedir. Bu sebeple en doğru ve güncel bilgiyi Bpn hizmet noktalarından ya da bpn.com.tr adresinden doğru şekilde öğrenmeniz sağlıklı olacaktır.

BPN Müşteri Şikayet Ve Yorumları

Bpn hakkında her türlü görüşü gelbaba.com’a yazmış gerçek müşteri deneyimlerini okuyarak öğrenebilir ve bpn hakkında en gerçek ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bpn şikayet ve bpn müşteri yorumlarınızı sizler de gelbaba.com’a yazarak bpn hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilir sorununuzu çok daha geniş bir kitleye duyurarak çözümü için büyük bir adım atmış olabilirsiniz.

BPN İletişim Adresleri Nelerdir?

Bpn müşteri hizmetleri numaraları ve bpn iletişim adresleri için en doğru ve güncel bilgiye kendi web sayfaları aracılığı ile ulaşmanız gerekmektedir. Diğer tüm görüş ve önerileriniz için [email protected] adresi ile de görüşebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri