Carrefour Sa

Carrefour sa Yorumları

Carrefour sa Şikayetleri 2022

Carrefour sa Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(22)

Avrupa'da lider, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri olan Carrefour 30 ülkede yaklaşık 350 bin çalışanı bulunan ve ilk marketini 1963 yılında Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturan bir kuruluştur.

drmohammeda
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

9 Aralık 2022 tarihinde M***** P***'ta carrefour'dan To**** 65 inç televizyon satın aldım. Benden sadece adresi ve adımı ve iletişim numaramı istediler ve 2-3 gün içinde TV'nin teslim edileceğini söylediler. Bunun dışında bana herhangi bir bilgi vermediler. 13 Aralık 2022'de TV teslim edildi. Kargo görevlisi bana herhangi bir bilgi vermedi ve televizyonu inceleyip kuracak birini beklememi de istemedi. Pahalı olduğu için TV kutusunu çok nazikçe açtım ve çok dikkatli olmaya özen gösterdim. TV plastik örtü ile kaplandı ve Polistiren ile korundu. Polistireni nazikçe çıkardım ve plastik ambalajı açtım ve ekranda büyük bir çatlak buldum. Polistiren ile çok iyi korunduğu için daha paketlenmeden hasar görmüş, teslimat sırasında zarar görmesi imkansızdı, bu yüzden eminim ki kırık bir televizyonu paketlemişlerdir. CarrefourSA'yı istiyorum, TV şirketini suçluyorlar, ben de TV şirketini aradım hatayı kabul etmiyorlar. Servisin gelip televizyonu inceleyip kuracağını kimse bana bildirmedi, kimse beni arayıp bilgi vermedi ve kimse bana herhangi bir mesaj da göndermedi. Televizyon kutusunu açmamam gerektiğini nasıl bilebilirim? Ya carrefourSA tüm TV şirketini ya da müşterileri kandırıyor tüketici hakları bürosuna şikayette bulunacağım ve ayrıca bu sorumlu şirkete dava açacağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
yasemins
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

2 gun önce CarrefourSA dan televizyon aldık ürünü eve getirdik ertesi gün servis elemanları geldi ürünü kendileri kutusundan çıkardılar ve televizyonun ekranın bir kaç yerinden kırık olduğunu söylediler televizyonun fotoğraflarını çekip yetkili yerlere rapor olarak göndereceklerini söylediler ve ertesi gün rapor geldi ve ürünün kullanıcı hatası olduğunu söylediler kendi açtıkları kutuya nasıl kullanıcı hatası diye biliyorlar.Bu yanlışın düzeltilmesini arz ediyorum aksi takdirde tüm ilgili mecralara başvuracağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Evime yakın olması sebebiyle sürekli alışverişe gittiğim mağaza. Şarküteri çok kötü rafta tarihi geçmiş sütler mevcut pizza almıştım tarihi 1 ay geçmiş Sebze meyve reyonu oradan berbat çürük domatesler ürünler dolu üstelik pislik içinde pis :( Sorumlu kimse yok mu defalarca şikayetimi mağaza içinde dile getirmeme rağmen aylardır önlem alınmadı. Gerekli temizlik yapılmıyor mu ?Bu pisliği temizleyecek kimse yok mu bu mağazada sorumlu yok mu ? Mağaza müdürü bu pisliği görmüyor mu ?Kendisi bu pis ürünleri alıp yiyor mu acaba merak ediyorum. Her gittiğimde şikayet etmeme rağmen değişen bir şey yok Un alacaksınız un her yer un tuz alacaksınız tuz rafi aynı berbat bu nasıl pislik Bizlere pislik içinde alışveriş yaptırmaya ne hakkınız var kaliteli ürün almayı beklerken pis ortamla karşılaşmak zorunda mıyız... Gerekli̇ önlemler aci̇l alınmalı bu mağaza denetlenmeli̇.Si̇zler önlem alamıyorsanız ben gerekli̇ yerlere şi̇kayette bulunacağım böyle pi̇sli̇k olmaz gıda i̇şi̇ yapıyorsanız temi̇z yapın i̇nsan sağlığıyla oynamaya hakkınız yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Evet kendileri sabancı adı altında insanlık dışı işçi çalıştırıyorlar. Seyrekte bulunduğum yerde açılacak içeride inşaat devam eden yere su ve tuvalet yok hava şartları kötü gencecik kızları çoğu işkurlu getirmişler. tuvalete bile 400 metre uzaktaki petrole gidiyorlar. rezillik... siz de bunu yaparsanız artık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

CarrefourSA online dan yaptığım alisveriste 100 TL üzeri alışverişe indirimli satılan bir ürunu ,alışverişimi 100tl üzerine tamamlayarak satın aldım. Fakat satın almış oldugum başka bir ürün stoklarinda olmadığı gerekçesiyle alışverişimden çıkarıldı . Alışveriş tutarım 100tlnin altına düştüğü için kampanyalı ürün bana kampanyasiz fiyatından faturalandirip gönderildi. Bu kendi hatalari olmasına rağmen bana fatura edildi Kapida iade etmek istedim kabul edilmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen hala bir çözüm sunulmadi. 3 hafta öncesi de eksik ürün gonderilmisti. Defalarca müşteri hizmetlerini arayarak eksik ürünü temin etmelerini sagladim. Fakat benim bir kilo olarak aldığım ürünü bana dokuzyuz gram olarak ulastirdilar. Zaten defalrca arayarak gondermelerini sağladım diye üzerinde durmadim. Şimdi ise bu olaya. Bir daha carrefour'dan alışveriş yapmam. Yapacak olanlar da bir daha dusunsun.CarrefourSA pişmanlıktir.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

300 TL'lik alışverişe 50 TL puan için kasada kasiyer tarafından limit konusunda yönlendirme var ama kampanyaya dahil olan ya da kampanya kapsamnında olmayan ürünler hakkında bilgilendirme yok. Puanım yüklenmedi müşteri hizmetlerini aradım bana aldığım ürünler içerisinde şu var bu var kampanyadan faydalanamazsınız gibi şeyler söyledi. Alışveriş mi yapacağız ürün türüne göre puan mı kovalayacağız. Carreforu Sa nın yaptığı resmen müşteriyle dalga geçme.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

06.09.2020 tarihinde Carrefour SA'dan yaptığım online alışverişim eksik teslim edildi ve içeriğindeki ekici peynir tadı bozuk bir şekilde geldi. Günlerdir kendilerine konuyla ilgili çağrı açmama rağmen dönüş yapmadılar. Koskoca marketler iş yoğunluğu ve pandemi sürecini kendi lehlerine kullanıyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Hepsi burada sitesinden sipariş ettiğim klima 1 ay süre geçti ve hayla elimize ulaşmadı satıcı şirket olan Carrefour Sa bir klimayı 3 günde paketliyoruz diye kargoya verilmedi yaz ayı bitecek bana klima ancak gelecek müşterilerinize çok özen gösteriyorsunuz teşekkürler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

kasa kenarına koydukları dezenfektanlar piyasadaki en kaliteli dezenfektanlar olmasına rağmen fiyatı piyasada sağda solda satılan saçma sapan dezenfektanlardan çook çok uygun helal olsun fırsata çevirmeyenlere

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Carrefour bebek bezleri reyonunda ortalama fiyatlar hep diğer marketlere göre daha pahalı... nedenini öğrenebilir miyim ??? diye sordum çalışanlar da birşey diyemedi :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Carrefoursa Hakkında

Türkiye’de ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour hipermarketi ülkemizde tüketicilerle buluşturan firmadır. 1996 yılında Carrefour ve Sabancı Holding gerçekleştirdikleri ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır. CarrefourSA Gime ve Endi marketlerini bünyesine karatak ülkemüzdeki market ağını yaygınlaştırmış, perakendecilik ve marketçilik konusunda iddialı bir konuma gelmiştir. 2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır. Değişen market konseptleri ile CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır. CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir. 52 Şehirde, 634 mağaza ve 10 Binin üzerinde çalışanıyla CarrefourSA bugün Türkiye'nin fark yaratan ve alışveriş alışkanlıklarına yön veren markası konumundadır.

Carrefoursa Güvenilir mi?

Carrefour güvenilir ve kaliteli alışveriş yapacağınız dünya devi bir markettir. Online olarak alışveriş yapabileceğiniz e-ticaret sayfalarında carrefoursa.com.tr güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. Bir çok markette bulamayacağınız çeşitlikte ürünleri carrefoursa güvencesiyle sunan mağaza ve e-ticaret sayfalarında her gün yüz binlerce insan güvenle alışverişin keyfini sürmektedir.

Carrefoursa Nasıl Alışveriş Yapılır?

Carrefoursa alışverişleriniz için web sayfalarını ziyaret edebilir veya carrefoursa uygulamasını cep telefonunuza indirerek alışverişlerinizi yapmanız mümkün. Bir çok ilde randevu sistemiyle hizmet vermekte olan Carrefoursa randevulu teslimat yapmadığı bölgelerdeki müşterilerini ihmal etmiyor. Carrefoursa Randevulu teslimat olmayan iller için merkez depolarından 2 gün içerisinde kargo ile teslimat sağlayan carrefoursa alışverişleriniz için tercih edebilirsiniz. Kargolu teslimat ürünlerde taze gıda satışı bulunmasa da diğer seçenekler oldukça fazla.

CarrefourSA Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Carrefoursa ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ve banka kartı ile ödeme seçenekleri vardır. Carrefoursa kapıda nakit ödeme, carrefoursa kapıda kredi/banka kartı ile ödeme gibi seçenekler sunmaktadır.

Carrefoursa Hangi Ürünler Var?

Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından üretilen Carrefour markalı ürünler; sundukları güvenin yanı sıra zengin çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Kaliteleri ile kendilerini kanıtlayan bu ürünler, uygun fiyatlarıyla ev ekonomisine de destek olmanıza yardımcı oluyor. Gıda ürünlerinde sunduğu çeşitle dikkatleri çeken Carrefour markalı ürünler arasında; peynirden bakliyata, çaydan makarnaya, çikolatadan turşuya kadar onlarca çeşit bulunuyor. CarrefourSa markalı reçel çeşitleri ve turşular Penguen Gıda tarafından üretilirken, salça, bezelye ve makarna çeşitleri Tat gıda güvencesi ve CarrefourSa markası ile raflardaki yerini almaktadır. Kalitesi ile tanıdığımız yılların markası SEK; süt, ayran ve yoğurt çeşitleri ile sağlıklı lezzetlerini CarrefourSa markası ile sizlere sunmaya olanak tanıyor. Şarküteri ürünlerindeki sucuk, salam, sosis ve jambon çeşitlerinde kalitesiyle Polonez firması carrefourSa adına üretim yapmaktadır. Carrefour markalı ürünler arasında yer alan çaylar ise Karali markası tarafından üretilmektedir. Bal çeşitleri cihanser, toz şeker ve küp şekerler Nar Gıda, zeytinyağları Efendioğulları, ayçiçek yağları ise bunge tarafından CarreforuSA markasıyla üretilmektedir. Hünkar firması tarafından üretilen bakliyat çeşitleri, kahvaltılık ürünleri oluşturan labne, örgü, beyaz, dil, kaşar peynir çeşitleri, İtimat tarafından üretilmektedir. CarrefourSa markalı suları Sırma firması üretirken, Melodi tarafından sunulan Bonheur Çikolatalar, Armutçuoğlu üretimi olan yumurtalar ve Sade Organik tarafından üretilen salçalar CarrefourSA etiketli ürünler arasında yer almaktadır.

Carrefoursa Ürün Teslimatı

Carrefoursa ürün teslimatı 2 farklı seçenekle işlemektedir. Birçok şehirde carrefoursa randevulu teslimat hizmeti sunarken bazı bölge ve şehirlerde merkez depodan kargo ile ürün teslimatı yapılmaktadır. Randevulu ürün teslimatı sizin istediğiniz tarihte ve saatte istediğiniz adrese teslim edilirken kargo ile teslimat seçeneğinde teslimat seçeneğine karar vermeniz pek mümkün değildir. Carrefoursa randevulu teslimat bölgeleri için web sayfalarını ziyaret ederek yaşadığınız yeri seçmeniz yeterli.

Carrefoursa Müşteri Şikayetleri

Carrefoursa şikayet ve yorumları için gelbaba.com üzerinden düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız sitemizi ziyaret eden kişiler için büyük fayda sağlayacaktır. Ayrıca Carrefoursa market şikayetleri hakkında yazılmış müşteri deneyimlerini okuyabilirsiniz.

CarrefourSA İletişim Bilgileri Nelerdir?

CarrefourSa iletişim bilgileri içerisinde çağrı merkezi ve e- posta seçenekleri mevcuttur. Müşterilerin her türlü sorun ve görüşleri için 7/24 çağrı merkezi hizmeti veren Carrefoursa iletişim bilgileri için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri