Chefsepeti

Chefsepeti Yorumları

Chefsepeti Şikayetleri 2021

Chefsepeti Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Uzman kadrosu ve güçlü birikimiyle Chefsepeti.com Endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda online satış yapılan bir web sitesidir. Chefsepeti.com web sitesi gerçekten çok şık ve rahat bir yapıya sahip. Kaliteli görselleri ve ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun fiyatlar sunan Chefsepeti.com kullanıcı dostu ve alanında dikkat çeken bir platform.Ülkemizde çokça bulunmayan birçok endüstriyel malzemeyi bünyesinde bulunduran Chefsepeti.com ürün yelpazesini de sürekli genişleten bir yapı.

1 yıl önce yorumlandı

Artık şeflerin sırrı ortaya çıktı. Yemek yapmayı seven herkes için mükemmel bir site. Fiyatlarında uygun olduğunu düşünüyorum. Chefsepetini çok tuttum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Chefsepeti.com Hakkında

Uzman kadrosu ve güçlü birikimiyle Chefsepeti.com Endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda online satış yapılan bir web sitesidir. Chefsepeti.com web sitesi gerçekten çok şık ve rahat bir yapıya sahip. Kaliteli görselleri ve ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun fiyatlar sunan Chefsepeti.com kullanıcı dostu ve alanında dikkat çeken bir platform.Ülkemizde çokça bulunmayan birçok endüstriyel malzemeyi bünyesinde bulunduran Chefsepeti.com ürün yelpazesini de sürekli genişleten bir yapı. Bu yüzden büyük kurumsal firmaların yanı sıra birçok küçük işletmenin de ilgi odağı olan Chefsepeti.com teknolojik yatırım ve müşteri memnuniyeti konularını önceliği haline getirmiş olmasının faydalarını görmeye başlamış bir web sitesidir.

Chefsepeti.com Güvenilir Bir Site Mi?

Chefsepeti.com bir e-ticaret sitesidir. Bilindiği üzere e-ticaret firmalarının en büyük sıkıntısı güvenilirliktir. Bu konuda Chefsepeti.com güvenilir bir firma mıdır sorusunun olması da gayet normal. Chefsepeti.com kullanıcılarına ürünü gördükten sonra ödeme imkanı tanıyarak bu sorunu hızla aşmak isteyen bir web sitesi. Bu şekilde müşteri portföyünü genişleten Chefsepeti.com e-ticaret firmalarının karşılaştığı en büyük sıkıntıyı aşmış görünüyor. Chefsepeti.com kredi kartı ödemelerinde SSL sertifikası güvencesiyle bankalara kart bilgilerini şifreleyerek gönderir ve kayıt altına almaz. Yani Chefsepeti.com güvenilir bir web sitesidir diyebiliriz.

Chefsepeti.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Hem bireysel hem de Kurumsal müşterilerine hizmet sağlayan Chefsepeti.com üyelik formunu doldurmadan alışveriş yapılamayan bir web sitesi. Chefsepeti.com sepete ekle modeliyle alışveriş yapılan bir platform.

Chefsepeti.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bir e-ticaret platformu olan Chefsepeti.com kredi kartı ödemesi harici başka ödeme seçenekleri de sağlamaktadır. Chefsepeti.com ödeme seçenekleri nelerdir? Chefsepeti.com alışveriş sonrası müşterilerine bir takip numarası verir. Kullanıcı Chefsepeti.com banka transferi ile ödeme yaparken açıklama kısmına bu takip numarasını girerse süreci daha hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlar. Kullanıcılar Chefsepeti.com kapıda ödeme yöntemiyle de ödeme alabilmektedir. Chefsepeti.com kapıda ödeme sonrası müşteri dilerse nakit dilerse de kredi kartı ile ödeme yapabilmektedirler.

Chefsepeti.com’da Hangi Ürünler Var?

Alanında zirveye oynayan ve her geçen gün büyüyen Chefsepeti.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Chefsepeti.com Açık Büfe, Chefsepeti.com Ahşap ürünler, Chefsepeti.com Bar, Chefsepeti.com Bonna, Chefsepeti.com Kahve, Chefsepeti.com Mutfak, Chefsepeti.com Pasta, Chefsepeti.com Pizza, Chefsepeti.com Restoran Malzemeleri, Chefsepeti.com Servis, Chefsepeti.com Taşıma, Chefsepeti.com Tava ürünleri gibi mutfağınızda kaliteli çözümler yaratacak alternatifleri bir arada bulabilirsiniz.

Chefsepeti.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Satın alınan ürünleri 3 iş günü içerisinde kargoya veren Chefsepeti.com kargo ücretleri ürünün boyutlarına göre belirlemektedir. Sipariş verilirken bu bilgiler sayfada bulunmaktadır. Chefsepeti.com anlaşmalı kargo firmaları ile ürünlerinizi kısa sürede belirlediğiniz adrese göndermektedir.

Chefsepeti.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Chefsepeti.com kargo takibi, web sitesi üzerinde bulunan sipariş takip sekmesinden yapılabilmektedir. Chefsepeti.com sipariş takip numarası ayrıca mail yoluyla müşterilere gönderilmektedir.

Chefsepeti.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Chefsepeti.com iptal yapılabilmesi için yazılı bir şekilde 30 gün içerisinde başvuru yapılması yeterli olmaktadır. Chefsepeti.com iade ile ilgili detaylı bilgileri web sitesinde bulunuyor. Chefsepeti.com iade sürecinde oluşan masraflar ise kullanıcıya aittir.

Chefsepeti.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Chefsepeti şikayetleri ve yorumları bu firmadan alışveriş yapan müşterilerin deneyimlerini özgürce paylaşabildikleri bir platform olan gelbaba.com'da yer almaktadır.

Chefsepeti.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Chefsepeti.com iletişim için [email protected] mail adresinden ya da Chefsepeti.com web sitesi üzerinde bulunan form üzerinden yapılabilmektedir.Kullanıcılar Chefsepeti.com sabit hat yoluyla da iletişime geçebilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri