Çizgi Rent A Car

Çizgi rent a car Yorumları

Çizgi rent a car Şikayetleri 2022

Çizgi rent a car Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

1991 yılında kurulmuş olan firma Antalya merkezli bir şirketken bu gün Türkiye'nin en büyük şehirlerinde ve farklı noktalarında müşterilerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Çizgi Rent a Car 2021 ilk yarısı itibari ile 20 farklı lokasyonda 200 personelin üzerinde istihdam gücüne sahiptir.

mesute27
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Kiraladığım aracdan çok daha farklı bir arac almak zorunda kaldım. Hizmetden. Hiç memnun değilim. Araç temizlenmemiş halde teslim edildi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Firmanın Adnan Menderes Havalimanından 5 günlüğüne bir SUV kiraladım. Araba teslimi Otoparkın karanlık bir köşesinde, cep telefonu ışığı ile yapıldı. Gün ışığına çıktığımda araba les gibi Sigara kokmak dışında, aldığım araba içi pis ve dışı çizilmedik yeri yoktu, resmen hurda, ayrıca teknik olarak dökülüyordu. Cam suyu yoktu... Kiraladığım oto ile olan sorunlardan dolayı yaklaşık iki saat sonrası Merkezlerini arayıp teknik bir arzıa olduğunu bildirdim ve aldığım cevap sorun değil bozulduğu yerde bırakırsınız idi. ??????? Ertesi gün arabadan gelen sesler o denli sesli sorun oldu ki mecbur arabayı teslim aldığım Adnan Menderese götürüp bidirdim, onlarda beni 10 dakika uzakta olan atölyelerine yönlerdiler, yaklaşık 1,5 saat orda ailemle tamirhanede bekledim ve arabının kontrolü sonrası, arabanın Motor arızası olduğu bildirildi, ardından Muadil araba talebim red edildi. israrım üzerine biryerden buldular bunun için yine bir saat kadar bekletildim. Gelen araba biraz daha temiz ve teknik olarak sorunsuz idi. Oto iadesi için alana vardığımda, beni dış hatlara bırakmaları ricam malessef elemanımız yok yarım saat beklersem götürebileceklerini söylediler. Çaresiz bir şekilde tüm ağır yüklerim ve iki valizim ile sabahın köründe alana yürümek zorunda kaldım. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır, nasıl bir terbiyesizliktir pis sigara kokan, içleri pislik olan ve teknik sorunları olan bu arabaları hangi hizmet anlayışına dayanaraktan satıyorlar, arabalarını ben neden tamirhaneye götürmek ve yaklaşık 2,5 Saat beklemek zorunda kalıyorum. 5-6 yıl öncede bir kac defa bu firmadan araba kiraladım,aynı sorunlarda o zamanda vardı (pis ve arızalı) bu yüzden kiralama yapmayı kesmiştim, anlaşılan şirketin anlayışında ve işleyişinde değişen hiç bir şey yok. Bence bunlar oto Rent değil, . Asla kimseye tavsiye etmiyecegim sorunlu bir Firma...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Çizgi Rent a Car Hakkında

1991 yılında kurulmuş olan firma Antalya merkezli bir şirketken bu gün Türkiye'nin en büyük şehirlerinde ve farklı noktalarında müşterilerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Çizgi Rent a Car 2021 ilk yarısı itibari ile 20 farklı lokasyonda 200 personelin üzerinde istihdam gücüne sahiptir. Her koşulda ve her durumda, %100 müşteri memnuniyeti üzerine sürdürdükleri hizmetleri ile bu gün büyük bir kurumsal firma olan Çizgi Rent a Car hakkında daha ayrıntılı bilgi için web sitelerini ya da sosyal medya hesaplarını takip edebilir, güncel kampanyalarından ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Çizgi Rent a Car Hizmetleri

Çizgi Rent a Car hizmetleri özellikle son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Çizgi Rent a Car araç kiralamarent a car, oto kiralama, bebek oto koltuğu kiralama gibi hizmetleri ile Türkiye'nin birçok noktasında hizmet vermektedir. Çizgi Rent a Car hizmetleri ve hizmet detayları için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çizgi Rent a Car’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Çizgi Rent a Car rezervasyon için kusursuz bir ara yüze sahiptir. Çizgi Rent a Car rezervasyon no. dahil rezervasyon işleminiz sonrası bilgileri iletişim adreslerinize göndermekte ve tarih yaklaştıkça hatırlatmaktadır. Çizgi Rent a Car rezervasyon sorgulama  ara yüzü sitelerinin ana sayfasında yer almaktadır. Bu site içi arama çubuğu ile araç kiralama hizmetini hangi tarih ve saat için hangi şehirden yapacağınızı seçerek, listenizi sıralayabilir ve bu seçenekler arasından, kendiniz için en uygun olan aracı kiralayabilirsiniz.

Çizgi Rent a Car Erken Rezervasyon

Çizgi Rent a Car erken rezervasyon hizmeti sunmamaktadır. Yılın her dönemi, en uygun fiyatlar ve tarifeler ile müşterilerine Türkiye'nin birçok farklı lokasyonunda hizmet veren firma, her zaman için iyi fiyat uygulaması ile bilinmektedir. Yine de belli sezonlar yaptıkları cazip fiyat ve kampanyalardan yararlanabilmek için sitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Çizgi Rent a Car erken rezervasyon avantajları yalnızca, ileri tarihli planlanan geziniz için tüm araç listesi arasından seçim yapabilecek olmanız olabilir. Bu açıdan erken rezervasyon yaparak, tüm koşul ve seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çizgi Rent a Car Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Çizgi Rent a Car ödeme seçenekleri için müşterilerine birbirinden farklı ve kolay yöntemleri bir arada sunarak hazırlamıştır. Dilerseniz rezervasyon işlemlerinizi online olarak, kredi kartı, sanal pos ya da HAVALE/EFT gibi yöntemler ile yapabilirsiniz. Çizgi Rent a Car nakit ödeme seçenekleri için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir, Çizgi Rent a Car ödeme koşulları detaylarını da yine müşteri temsilcinizden talep edebilirsiniz.

Çizgi Rent a Car Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Çizgi Rent a Car rezervasyon iptali  işlemleri için web sitelerinde belli koşul ve şartlara bağlı olarak 7/24 çağrı merkezi aranarak, müşterilerinin taleplerini aldıklarını beyan etmişlerdir.  Çizgi Rent a Car rezervasyon değişikliği içinse yine mobil uygulama ya da  çağrı merkezi aranarak değişiklik talepleri yapılabilmektedir. Çizgi Rent a Car rezervasyon iptal şartları için müşteri hizmetleri numaralarını arayarak 7/24  bilgi isteyebilirsiniz.

Çizgi Rent a Car Müşteri Şikayetleri

Çizgi Rent a Car şikayet ve yorumları hakkında tüm deneyimlerinizi Gelbaba sitemizde paylaşarak, Çizgi Rent a Car hakkında bilgi almak isteyen kişilere yardımcı olabilir, öte yandan yaşadığınız sorun ve mağduriyetlere hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz. Aynı zamanda Gelbaba'ya yazılmış olan Çizgi Rent a Car şikayetleri ve memnuniyetlerini de okuyabilirsiniz.

Çizgi Rent a Car İletişim Bilgileri Nelerdir?

Çizgi Rent a Car iletişim adresleri ve tüm müşteri hizmetleri, şube numaraları, adresleri için müşterilerine güncel olarak web sitelerinden bilgi vermektedir. Çizgi Rent a Car iletişim adresleri yanı sıra WhatsApp iletişim numaraları ve sosyal medya hesapları ile de sorulara ve sorunlara yanıt vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri