Denizbank

Denizbank Yorumları

Denizbank Şikayetleri 2022

Denizbank Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

Ülkemizin eski sayılabilecek finans kuruluşlarından birisi olan DenizBank hakkında hazırlayacağımız bu yazımızda sizlere DenizBank faaliyetleri, DenizBank kurumsal bankacılık ve DenizBank bireysel bankacılık hizmetlerinden bahsederken DenizBank şubelerinde hangi işlemlerin yapılabileceği gibi birçok sorunun yanıtını aramaya çalışacağız.

gulcanb
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Hesabıma fast olarak para gelmişti ama birden yıllık üyelik ücreti olarak kesildi benim bundan haberim bile yok. Ben o parayı borcum içinde atmış olabilirdim ya da farklı bir şey. Müşteri hizmetlerini aradım iptali için talep oluşturdu sizi arayacaklar olumsuz olursa tekrar bizi arayın dedi. Olumsuz oldu tekrar aradım o da olumsuz oldu. Benim haberim iznim olmadan nasıl kesebiliyorsunuz hesaptan? Size güvenmemem gerektiğini öğrendim. Eğer iptali sağlanmazsa zaten Banka ile komple ilişkimi keseceğim. Şaka gibi gerçekten kendi kafalarına göre haber bile vermeden borç tahsil ediyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Unity
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Acilen mobil bankacılığı güncellenmeli… çok yavaş ve çok karışık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

28.09.2020 tarihinde denizbank atm lerin den kredi kartı borcumu yatırmak istedim . Ancak atm ler çalışmadığı için ortak atm olan TEB atm sinden para yatırma işlemi yaptım ancak para atm de sıkıştığı için parayı iade etmedi. Atm de parayı iade de etmedi . Bununla ilgili denizbak müşteri hizmetlerini aradım itiraz dilekçesi doldurmamı istediler . Doldurdum yaklaşık 15 gün içinde sonuçlanır denildi .şuan 17 gün oldu halen sonuçlanmadı. Bir banka bukadar yavaş çalışma şekline sadece kendi markasını gülünç duruma düşürmektedir. Müşteri memnuniyeti memnuniyetsizliğe dönüştürür. Sadece mesaj gönderip talebiniz inceleniyor diye mesaj gelmekte o günden bu güne kadar 😂😂😂. Ne bitmez sonuçlanmaz talepte bulunulmuşum . 😂 banka müşteri hizmetsizliği ve alakasız tutumları müşterilerine hiç önem bermeyen bir banka konumuna dönüştü . Bakalım ne zaman sonuçlanacak .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

DenizBank Hakkında

Ülkemizin eski sayılabilecek finans kuruluşlarından birisi olan DenizBank hakkında hazırlayacağımız bu yazımızda sizlere DenizBank faaliyetleri, DenizBank kurumsal bankacılık ve DenizBank bireysel bankacılık hizmetlerinden bahsederken DenizBank şubelerinde hangi işlemlerin yapılabileceği gibi birçok sorunun yanıtını aramaya çalışacağız. DenizBank ticari bankacılık faaliyetlerine 1997 yılında Zorlu Holding bünyesinde başlamış ve birçok sefer güçlü finans yapılarınca el değiştirmiş bir bankadır. Şuan DenizBank Emirates NBD bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

DenizBank Hizmetleri

Genel anlamda bankacılık faaliyetleri sürdüren DenizBank hizmetleri nelerdir? DenizBank bankacılık faaliyetlerini birkaç koldan sürdürür. DenizBank Bireysel bankacılık, DenizBank Kurumsal bankacılık, DenizBank Kobi bankacılığı bunlardan en önemlileri. DenizBank kredi veren bir finans kuruluşudur. Denizbank kredi türlerine baktığımızda ise; DenizBank ihtiyaç kredisi, DenizBank taşıt kredisi, DenizBank tarım kredisi ve DenizBank konut kredisi bunlardan en sık kullanılan kredi çeşitleridir. DenizBank ATM ve DenizBank şubelerinden DenizBank hesap sahibi olmadan da yararlanabiliyorsunuz. DenizBank ATM ve şubelerinin detaylı bilgilerine DenizBank web sitesi Denizbank.com üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.Ayrıca DenizBank döviz işlemlerinde de avantajlı kurları ile biliniyor. DenizBank yatırım hesabı açarak hisse senedi alım satım işlemlerini de yapabiliyorsunuz.

DenizBank İnternet Şubesi

DenizBank web sitesi ya da DenizBank mobil uygulamaları üzerinden DenizBank internet şubesine bağlanabilir ve bankacılık işlemlerini online olarak yürütebilirsiniz. Bunun için öncelikle DenizBank şubelerinden birisine gidip DenizBank hesap sahibi olmanız ve DenizBank internet bankacılığı başvurusunda bulunmanız gerekiyor. DenizBank para transferi ve hesap işlemlerini yapabilir ya da DenizBank görüntülemeleri ile bilgi alabilirsiniz. DenizBank internet şubesine giriş ise son derece basit. DenizBank internet sitesi üzerinde bulunan DenizBank internet bankacılığı tıklandıktan sonra DenizBank kurumsal müşteriler ve DenizBank bireysel müşteriler için 2 farklı sayfa açılmaktadır.

DenizBank Hesap Açma

Daha önce de belirttiğimiz gibi DenizBank şubelerine ait detaylı bilgilere ulaşmanız son derece kolay. DenizBank hesap açma süreçlerini de bu şubeler üzerinden yürütmeniz gerekiyor. Islak imza gerektiren bu süreç sonrası DenizBank döviz hesabı da açabiliyorsunuz. DenizBank internet şubesi ya da herhangi bir DenizBank şubesine gidip DenizBank dolar hesabı ya da DenizBank euro hesabı açmanız mümkün.

DenizBank Bireysel Emeklilik

Bilindiği üzere ülkemizde 2017 yılı itibari ile otomatik bireysel emeklilik katılımı gerçekleşiyor. 45 yaş altı DenizBank müşterileri de bu DenizBank bireysel emeklilik yani DenizBank BES hizmetinden yararlanabiliyorlar. DenizBank bireysel emeklilik başvurusunu yine DenizBank bireysel bankacılık bölümlerinden başlatabilir ya da DenizBank sitesi üzerinden DenizBank bireysel emeklilik başvurusunu bizzat siz de yapabilirsiniz. DenizBank SPK tarafından denetlenen bir yapı ve DenizBank BES payları da bu sebepten güvence altında. DenizBank takas hesaplarında fon oluşturarak bu payları saklar.

DenizBank İşlem Ücretleri

Hepimiz bankacılık işlemleri yaparız ama banka ücretlerinden de oldukça muzdarip olarak bu ilişkiyi sürdürürüz. Peki DenizBank ücretleri ne durumda. DenizBank işlem ücretleri ile ilgili detaylara site üzerinden bakabiliyorsunuz. DenizBank komisyon ücretleri makul ölçüde gözüküyor. DenizBank havale ücretlerinden ya da DenizBank hesap işletim ücretlerinden kurtulmak istiyorsanız DenizBank otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. DenizBank fatura ödeme üzerinden yürüteceğiniz bu süreç size kazandıracaktır.

DenizBank Müşteri Hizmetleri

Bankacılık sektöründe müşteri hizmetleri ekiplerinin donanımlı ve yeterli olması sektör için önemli bir kıstas. Bunun bilincinde olan DenizBank müşteri hizmetleri ekiplerine ulaşımın kolay olması için altyapısını sağlam kurmuş gözüküyor. DenizBank çağrı merkezi aradıktan çok kısa süre sonra ulaşabiliyorsunuz. Bu önemli bir özellik. Ayrıca DenizBank canlı destek hattını kullanarak da müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün. DenizBank müşteri hizmetleri numarası sitede bulunmaktadır.

DenizBank Şikayet ve Yorumları

DenizBank şikayetleri ağırlıklı olarak DenizBank kart aidat ücretleri ya da kredi kartlarından müşterilerin bilgisi olmadan yapılan çekimlerden oluşuyor. DenizBank müşteri şikayeti bu alanda yoğunlaşıyor. Gelbaba.com'da yer alan DenizBank yorumları ve şikayetleri pek çok kişiye fikir ve söz hakkı vermeye devam etmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri