Departman Mağazacılık

Başlıca Departman Mağazacılık markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Boyner

Yorumlar (21)

Evkur

Yorumlar (17)

H&M

Yorumlar (11)

Decathlon

Yorumlar (8)

Tchibo

Yorumlar (6)

Mudo

Yorumlar (5)

Atılım Avm

Yorumlar (2)

Evdiz

Yorumlar (2)

Akbatı Avm

Yorumlar (1)

Aksu Çarşı

Yorumlar (1)

Zeral Avm

Yorumlar (1)

14 Burda Avm

Henüz yorum yok.

39 Burda Avm

Henüz yorum yok.

3M Çarşı

Henüz yorum yok.

Açılım Avm

Henüz yorum yok.

Adana Park Avm

Henüz yorum yok.

Adıyaman Park Avm

Henüz yorum yok.

Ae Mağaza

Henüz yorum yok.

Aek Fiore

Henüz yorum yok.

Ahl Park Avm

Henüz yorum yok.

Departman Mağazacılık Hakkında

Öncelikle departman mağazacılık nedir sorusuna cevap vermemiz gerekirse, mağazaları ya da şubeleri içerisinde departmanlaşarak faaliyet gösteren yani ürün grupları içerisinde, dayanıklı tüketici mallarından, gıda ürünlerine, giyimden, ev tekstiline, ayakkabıdan, parfümeri ve kozmetiğe kadar hemen hemen her şey bulunan işletmelerin genel adıdır. Departmanlar olarak mal ve hizmet sunan firmalar hakkında hazırladığımız bu kategoride, departman mağazacılık hakkında merak ettiğiniz her şeyi, kullanıcı deneyimlerini ve firmalar hakkında birçok bilgiyi sizlerle paylaşmayı hedefledik. Departman mağazacılık hizmeti veren firmalar ve mağazaları tek tek inceleyebilecek ve hem satış hem satın sonrası hizmet kalitelerini Gelbaba sitemizde ziyaretçilerimizin değerli müşteri deneyimleri mesajları sayesinde inceleyerek detaylı, güncel ve objektif bilgilere erişebileceksiniz. Son zamanlarda oldukça artan ve kurumsallaşarak büyüyen departman mağazacılık sektöründe bir çok isim faaliyet göstermekte ve aralarındaki rekabet de bu yönle artmaktadır. Bu kadar çok mağaza içerisinde haliyle hizmet kalitesi ve fiyat farkları da oldukça yaşanmaktadır.

Departman Mağazacılık Hizmeti Veren Firmalar

Değişen hayat şartları ve standartları içerisinde ihtiyaçlarımızı ve gereksinimlerimizi temin etmek için tek bir mağazadan aradığımız her şeyi satın alarak alışverişimizi tamamlamak oldukça keyifli ve zaman tasarruflu bir eylem. İşte bu konuda müşterilerine neredeyse yok yok şeklinde hizmet veren departman mağazalar  oldukça talep edilmekte ve ilgi görmektedir. Artık zamanının kıymetini bilen ve çalışma dışında zamanını kendine ya da ailesine ayıran birçok kişi alışverişleri için departman mağazalara yönelmekte, satış miktarları sebebi ile de bazen sattıkları ürünü kendi markanın satış kanallarından dahi daha uyguna satan bu departman mağazalar kendi aralarında kıyasıya bir rekabet halinde kampanyalar ile isimlerini duyurmaktadırlar. Sizler için tüm departman mağazaları listelediğimiz Gelbaba'da tüm mağazalar hakkında en doğru firma bilgilerine erişebilecek ve bu departman mağazaların gerek gerçek mağazalarında gerekse online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmış deneyim sahibi kişilerin mesajlarını inceleyebileceksiniz. Aklınızda en ufak bir soru işareti kalmaması sebebi ile ya da satın alma sonrası sorun yaşamamanız için tüm  deneyimleri inceleyebilir ya da sizler de kıymetli deneyim mesajlarınızı bizlere yazarak diğer tüketici ziyaretçilerimize yardım olabilirsiniz.  Türkiye içerisinde departman mağazacılık hizmeti veren markalar arasında başlıca: Evkur, Boyner, Decathlon, Tchibo, Mudo, Zara, Pekdemir Çiftliği, Kipa Avm, Park Adana, Ae Mağazacılık, Alanyum Avm, Beylikdüzü Migros Avm, Çetinkaya, Çetinler Avm, YKM, Yön Avm, Özşanallar, Mavi Bahçe Avm, Evshop, Evve, Evdiz, Epazar Avm   gibi isimler yer almaktadır.

Deparman Mağazacılık Ürün Grupları Nelerdir?

Departman Mağazacılık firmalarının faaliyet gösterdikleri ürünler hakkında düzenlediğimiz bu yazımızda, bir departman mağazasında bulabileceğiniz her şeyi listeledik. Departman mağazacılık genel olarak beş kategoriden oluşsa da kendi içlerinde de departmanlara ayrılabildiğinden 87 departmana kadar çıkabilmektedir. Genel olarak, gıda departmanı, taze gıda departmanı, kuru gıda departmanı, gıda dışı departmanı ve kozmetik departmanı olarak ayrılsa da gıda dışı dediğimiz departman da kendi içinde, hırdavat, tekstil, giyim, ev dekorasyon, mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve daha birçok birime ayrılabilmektedir. Gıda departmanı ise yine kendi içinde birçok farklı birimlerde müşterilerine hizmet verebilmektedir. Departman mağazacılık faaliyeti gösteren firmalar en çok, giyim ürünleri, ayakkabı, çanta ve aksesuar, spor ürünleri ve malzemeleri, kozmetik, ev yaşam ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, elektronik ve beyaz eşya, cep telefonu ve bilgisayar başta olmak üzere yine kendi içlerinde de birimlere ayrılarak uzman kadroları ile müşterilerine hizmet vermektedirler. Departman mağazalar ve dahası için gelbaba.com sitemizi inceleyerek objetif ve detaylı bilgilere erişebileceksiniz.