Dijital Platformlar

Başlıca Dijital Platformlar markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Digiturk

Yorumlar (36)

Blutv

Yorumlar (24)

Netflix

Yorumlar (24)

Exxen

Yorumlar (18)

Bein Sports

Yorumlar (12)

Puhu Tv

Yorumlar (11)

Turkcell Tv

Yorumlar (7)

D-Smart

Yorumlar (5)

Akıllı Tv

Yorumlar (2)

Kablo Tv

Yorumlar (2)

Spotify

Yorumlar (2)

Twitch.Tv

Yorumlar (2)

Bein Connect

Yorumlar (1)

Futbol Tv

Yorumlar (1)

İnstamup

Yorumlar (1)

Mubi

Yorumlar (1)

Volegol

Yorumlar (1)

abc

Henüz yorum yok.

Adsensitive

Henüz yorum yok.

Akfullhdfilm.Com

Henüz yorum yok.

Alfa Ip Tv

Henüz yorum yok.

Aloiptv.net

Henüz yorum yok.

Anil İptv

Henüz yorum yok.

Anizm

Henüz yorum yok.

Dijital Platformlar Hakkında

Dijital platformların tümü hakkında bilgi ve detaylı kullanıcı yorumları derlediğimiz bu kategoride tüm dijital içerik hizmeti veren platformlar hakkında en doğru ve güncel bilgilere erişebilecek, sundukları hizmetlerin içerikleri ve detayları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Aynı zamanda Türkiye' ye hizmet veren dijital platformları kullanıcılarının deneyim, yorum ve şikayetlerini inceleyerek başka hiçbir yerde bulamayacağınız değerli bilgileri öğrenebileceksiniz. Artık bir film izlemek ya da dizi takip etmek için vizyona girmesi ya da vizyondan çıkıp Tv kanallarına çıkmasını beklemek zorunda değiliz. Tv dizilerinin olduğu saatlerde, takip edip sevdiğimiz dizileri kaçırmak yerine yeni nesil dijital platformlar sayesinde istediğimiz her an kaldığımız yerde devam ederek geri ya da ileri sararak mükemmel bir şekilde izleyebiliriz.  Dijital platformlar  yalnızca dizi ve film hizmetleri sunmakla kalmıyor, kendi dizi ve filmlerini çekerek yalnızca kendi online platformlarında yayınlıyor ya da uydu yayın hizmeti vererek yüksek kalite ekran görüntüsü hizmeti de sunmaktadırlar. Örneğin ultra 4k tv sahibisiniz ancak, anten ya da kablolu tv olarak kullandığınız yayın sağlayıcı 4k yayın hizmeti vermediği takdirde izlediğiniz içerikleri normal görüntü kalitesinde izlemiş olursunuz. Birçok dijital platform müşterilerine çok yüksek görüntü kalitesi ile çekilmiş içerikler sunmakta ve görsel bir şölen yaşatmaktadırlar.

Dijital Yayın Platformu Hizmeti Veren Firmalar

Türkiye'de ve dünyada artık uluslararası olarak dijital yayın hizmeti veren binlerce isim var. Bunların birçoğu yurtdışı merkezli ve bir kısmı yerel olarak hizmet vermeye başlayan platformlardır. Bazı platformlar dijital televizyon yayını hizmeti vermekte, diğer bir yarısı yalnızca dizi ve film içerikleri ile izleyicilerine yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda hem dizi ve film hizmeti veren hem de televizyon yayını sunan platformlar da vardır. Dijital yayın yapan platformların çok büyük bir kısmı aylık ücret karşılında hizmet vermekte bazıları ise ücretsiz olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Gelirlerini ise dizi ve film içerisine yerleştirilen reklamlar ya da uygulama platformlarında sundukları reklamlar olarak sağlamaktadırlar. Türkiye'de dil destekli dijital yayın hizmeti veren firmaların başında: BluTv, Netflix, Digiturk, Bein Sports, Puhu Tv, Turkcell Tv, D-Smart, Kablo Tv, Spotify, Mubi, Twitch, Dizilistem, Tv Plus, Youtube Premium, Amazon Prime Video  gibi birçok farklı hizmet kanalı vardır.

Dijital Dizi Ve Film İzleme Platformları Nelerdir?

Dijital dizi ve film yayını hizmeti veren birçok platform arasından hangisine üye olacağınızı ya da hangi platformun içerik sayısı ve kalitesinin daha iyi olacağına karar veremiyorsanız Gelbaba olarak bu konuda da tüketicinin yanında durarak yardımcı oluyoruz. Web sitemizde bulunan tüm dijital yayın platformları hakkında güncel bilgiler edinebilir yayın hızı, yayın kalitesi ve güncel dizi film listeleri hakkında kendi kullanıcıları tarafından yazılmış mesajlar sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevdiğiniz dizilerin hangi platformda yayınlandığını öğrenmek ya da merakla beklediğiniz yeni sezonun hangi platformda gösterime gireceğini öğrenmek için Gelbaba.com sitemizi inceleyebilirsiniz. Dizi ve film yayını yapan dijital platformların başında; Netflix, Puhu Tv, Blue Tv, Amazon Prime Video, Mubi, Youtube Premium gibi isimler vardır.

Dijital Tv Yayın Platformları Nelerdir?

Kaliteli uydu yayını ve tv kanalları izleme seçenekleri için müşterilerine uzun yıllardır kaliteli içeriklerle hizmet veren dijital platformların bir çoğu aynı zamanda kendi içerisinde dizi ve film kanalları ya da dizi ve film yayınları da sağlamaktadır. Bunların başında Digitürk, D-Smart, Tv Plus, Tv Bu, Turkcell Tv, Vodafone Tv, S -Sport Plus, Bein Sports gibi platformlar da meraklıları için yüksek kaliteli içerikler sunmakta ve hizmet vermektedir. Tüm bu platformlar hakkında bilgi almak için Gelbaba' yı takip etmelisiniz.