Doremusic

Doremusic Yorumları

Doremusic Şikayetleri 2022

Doremusic Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(2)

1993 yılında İzmir’de temelleri atılmış olan Do-Re Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren Do-re.com.tr online alışveriş yapılabilen bir platform. Do-re.com.tr mağaza deneyimini dijital bakış açısıyla birleştirerek e-ticaret pazarında da söz sahibi ve zirveye oynayan bir yapı olarak boy göstermektedir. Sayıları 25’i bulan Do-re.com.tr mağazaları ve 700 e yaklaşan Do-re.com.tr bayisiyle pazarın güçlü aktörlerinin başında gelmektedir.

2 yıl önce yorumlandı

Tüneldeki Dore'ye gittim çok çeşitli enstrümanlar bulamadım istediğim verimi alamadım ama genel olarak aradığınız şeyler mevcut. Ben çok detaycı bi insanım sanırım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Çok memnun kaldığım mekan. Gerçi enstrümanları denerken hep bir trip yapıyorlar ama ne biliyim yine de güzel çeşitlilik var.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Do-re.com.tr Hakkında

1993 yılında İzmir’de temelleri atılmış olan Do-Re Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren Do-re.com.tr online alışveriş yapılabilen bir platform. Do-re.com.tr mağaza deneyimini dijital bakış açısıyla birleştirerek e-ticaret pazarında da söz sahibi ve zirveye oynayan bir yapı olarak boy göstermektedir. Sayıları 25’i bulan Do-re.com.tr mağazaları ve 700 e yaklaşan Do-re.com.tr bayisiyle pazarın güçlü aktörlerinin başında gelmektedir. Do-re.com.tr Türkiye’nin en büyük Müzik aletleri mağazalar zinciri iddiasıyla yola çıkmış bir web sitesi. Kullanıcılar Do-re.com.tr distribütörlüğünü yaptığı bütün ürünleri web sitesinde bulabiliyorlar. 125’e yakın Do-re.com.tr markası ile ürün çeşitliliğini kullanıcılarının isteği doğrultusunda oluşturmaktadır.

Do-re.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

30 yıla yakındır pazarın güçlü isimlerinden olan Do-re.com.tr müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak güvenilir bir yapı olduğunu ispatlamış bir yapı. Mağazacılık tecrübesiyle bu güveni kazanmış olan platformun web sitesi Do-re.com.tr güvenilir bir web sitesi midir? Do-re.com.tr 3D teknolojisiyle kullanıcılarını korur. Bunun yanısıra Do-re.com.tr kredi kartı çekimlerinde 128 Bit SSL sertifikası güvencesiyle müşterilerinin kart bilgilerini korumaktadır. Altyapısını güçlü tutan Do-re.com.tr güvenilir bir web sitesidir.

Do-re.com.tr’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Do-re.com.tr üye olmadan alışveriş yapılabilen bir site değil. Bunu bir sebebi de Do-re.com.tr ürünlerinin fiyat anlamında çok yüksek tutarlarda ürünleri kapsamasından kaynaklıdır. Her online alışveriş sitesi gibi Do-re.com.tr sepete ekleme sistemi ile alışveriş yapılabilen bir site.

Do-re.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Her online alışveriş sitesi gibi Do-re.com.tr kredi kartı ile ödeme alan bir site. Kredi kartı ya da banka kartını kullanmak istemeyen kullanıcılar ise Do-re.com.tr banka transferi ile ödeme yapabiliyorlar. Do-re.com.tr taksitlendirme yaparak kullanıcılarına hesaplı alışveriş yapma imkanı sunar.

Do-re.com.tr’da Hangi Ürünler Var?

Müzik Aletleri platformu olma konusunda iddialı bir yapı olan Do-re.com.tr’da hangi ürünler bulunmaktadır? Ana kategoriler üzerinden bakmak gerekirse Do-re.com.tr ürünleri; Do-re.com.tr Piyanolar, Do-re.com.tr Tuşlular, Do-re.com.tr Amfi & Efekt, Do-re.com.tr Gitarlar, Do-re.com.tr Yaylılar, Do-re.com.tr Nefesliler, Do-re.com.tr Davul & perküsyon, Do-re.com.tr Aksesuarlar, Do-re.com.tr Outlet. Bu ürünlerin yanısıra Do-re.com.tr kiralık bazı müzik aletleri ve Do-re.com.tr online ders gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Do-re.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Kendi depoları da bulunan Do-re.com.tr stoklarından da birçok ürün göndermektedir. Peki Do-re.com.tr hangi kargo ile çalışıyor? Do-re.com.tr Aras kargo ile çalışmaktadır. Hafta sonu teslimat yapmayan Do-re.com.tr kargoları 1-3 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Do-re.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Web sitesi üzerinden Do-re.com.tr kargo takibi için kullanıcılar kendilerine gönderilen takip numarası ile Aras kargo web sitesinden sorgulatabiliyorlar. Do-re Müzik kargom nerede? sorusun yanıtı kargo takip numarası aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz.

Do-re.com.tr İade Koşulları Nelerdir?

Bütün ürünleri 2 yıl garantili olan Do-re.com.tr iade koşulları nelerdir? Do-re.com.tr iade ve değişim için 14 gün süresi bulunmaktadır. Sözleşmedeki mevcut şartlar dahilinde koşulsuz iade ve cayma hakkı bulunmaktadır.

Do-re.com.tr Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Do-re müzik müşteri şikayetleri ve yorumları için gelbaba.com web sitesini ziyaret edebilir, ürünler hakkında yapılan kullanıcı değerlendirmeleri ile daha net karar verebilirsiniz.

Do-re.com.tr İletişim Bilgileri Nerdir?

Do-re.com.tr iletişim formu ve Do-re.com.tr Çağrı merkezi üzerinden destek alınabiliyor. İlgili form ve Do-re.com.tr çağrı merkezi numarası web sitesinde bulunmaktadır. Do-re.com.tr kampanya ve Ürünlerini takip etmek isteyen kullanıcılar site üzerinde bulunan Do-re.com.tr Sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri