İtü Eta Vakfı Doğa Koleji

İtü eta vakfı doğa koleji Yorumları

İtü eta vakfı doğa koleji Şikayetleri 2022

İtü eta vakfı doğa koleji Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Uzun yıllardır Doğa Koleji olarak bilinen ve ülkenin önemli eğitim kurumlarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren özel okul, İTÜ ETA Vakfı çatısı altına yaklaşık 2019 sonlarında geçmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi'nin köklü geçmişi ile güçlerini birleştirerek artık çok daha kapsamlı, çok daha tecrübeli bir özel okul olarak Türkiye'nin birçok şehrinde eğitim vermektedir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Hakkında

Uzun yıllardır Doğa Koleji olarak bilinen ve ülkenin önemli eğitim kurumlarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren özel okul, İTÜ ETA Vakfı çatısı altına yaklaşık 2019 sonlarında geçmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi'nin köklü geçmişi ile güçlerini birleştirerek artık çok daha kapsamlı, çok daha tecrübeli bir özel okul olarak Türkiye'nin birçok şehrinde eğitim vermektedir. Öğrencilerine temel eşitlik ilkesi ile eğitim sunmakta ve dünya standartlarında mezunlar yetiştirmek için bu şartlar altında öğrenciler yetiştirmeye gayret etmektedir. Kolej eğitimi yalnızca akademik başarı üzerine kurulmuş bir sistem olmayıp, sanatsal, sportif faaliyetlerde de başarılı, insani yönü güçlü bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Doğa Koleji dil eğitimine de son derece önem vermektedir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Hangi İllerde Var?

Türkiye'nin köklü ve hızla büyüyen özel eğitim kurumlarından biri olarak İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji birçok il ve ilçede büyük yerleşkeleri ile hizmet vermektedir. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İstanbul için neredeyse tüm ilçelerde kampüse sahiptir. Aynı zamanda İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İzmir ve İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ankara  kampüsleri de yine birçok farklı ilçelerde aktif olarak eğitim ve öğretime devam etmektedir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Var mı?

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji bursluluk sınavı duyurularını yaptıktan sonra başvuruları toplayarak sınav hazırlığına başlamaktadır. 4. sınıftan başlamak üzere her sınıf için ayrı bir sınav ile başarı ölçme teknikleri uygulayan İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji burs vereceği öğrencileri belirlemektedir. Öte yandan LGS sınavlarında belli başarı oranlarını yakalayan kişilere de özel okul burs imkanları sağlanmaktadır.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ücreti Ne Kadar?

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji ücreti için en doğru ve güncel rakamı ancak kayıt yapılması planlanan il ve ilçedeki kampüsün yetkilileri ile görüşülerek öğrenilebilmektedir. Anaokul, ilkokul, ortaokul veya lise için farklı ücretler listelendiğinden ve bu sabit giderler ilden ile farklılık gösterebileceğinden okul kayıt ücretleri de değişiklik gösterebilmektedir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji anaokulu öğrencileri sağlam temeller eğitim hayatına başlamaktadır. Oyun içerikleri uzman okul öncesi eğitimcileri tarafından düzenlemektedir. Böylece İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokul öğrencileri keyifle oyun oynarken, sorumluluk bilinçleri, nesneleri tanıma ve öğrenme, bağlantı kurma, analitik düşünme gibi yönlerinin gelişmesi hedeflenir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokul

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokul öğrencileri ezberci eğitimden uzak, keşfederek ve eğlenerek eğitim hayatına başlamaktadır. İletişim odaklı İngilizce sistemi ile 1. sınıftan itibaren öğrencileri yalnızca okuma ve yazma değil, günlük yaşamlarında dahi İngilizce düşünmeye ve konuşmaya yönelik eğitim almaktadırlar.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokul

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokul eğitiminde yine birçok farklı eğitim tekniklerine yönelmiş ve çoğunda da başarılı olmuştur. Doğa Koleji Ortaokulları içinde, ilgi ve yetenek derslerine ağırlık vermekte ve böylece öğrencilerin meslek seçimi için en doğru lise ve üniversiteye gidebilmelerine aracılık etmektedir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Lise

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi ve İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Lisesi olarak iki farklı eğitim ortamı ile öğrencilerini mezun etmektedir. Doğa Liseleri t-MBA  Eğitim Modeli henüz lise çağındaki gençlere temel düzeyde işletme eğitimi vermektedir böylece yönetim ve organizasyon becerileri kazandırmaktadır. Mezunlarının akıcı şekilde İngilizce konuşabildikleri ve yalnızca temel derslerde değil, iş dünyasında kolaylıkla uyum sağlayabilecekleri düzeyde işletme bilgisine sahip olarak mezun olması birçok kişi için önemli bir tercih kriteri olarak görülmektedir.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Şikayet ve Yorumları

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji şikayet ve veli yorumları için sizler de herkes gibi Gelbaba.com sitemizi tercih edebilirsiniz. Gelbaba.com ile İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji yorum ve veli görüşlerini okuyabileceğiniz gibi siz de değerli görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri