Doğtaş Mobilya

Doğtaş mobilya Yorumları

Doğtaş mobilya Şikayetleri 2022

Doğtaş mobilya Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(9)

Doğtaş mobilya Doğan mobilya adıyla 1972 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde kuruldu. Ali Doğan tarafından Küçük bir mobilya atölyesi olarak kurulan Doğtaş, Ali Doğan’ın 6 erkek çocuğu tarafından kurumsallaştırılmış ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Dünyanın pek çok noktasında yaygınlaşan ve yurt içi, yurt dışı 200’ün üzerinde mağazası ile ve Dogtas.com internet sitesi ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

ersana
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Beylikdüzü Doğtaş mobilya 2 ay önce sipariş verdiğimiz koltuk takımının bu ay sonu 3 taksidi çekilecek ama halen koltuklar teslim edilmedi, aradığımız zaman devamlı farklı yalanlar hikayeler, markaya güvenip almamız başlı başına bir hata, bu kadar ciddiyetsiz amatör ruhlu bir firmadan ürün aldığım için kendime kızıyorum, biz sorun yaşadık başkaları yaşamasın diye yazıyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
dilanerdil
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

31 martta aldığımız koltuklar 2 haziranda eksik teslimat yapıldı. Gelen iki adet üçlü koltuğun daha doğru düzgün oturamadan akşamında fark ettik ki ayaklarında açılmalar var. Ertesi gün babamın oturmasıyla bir koltuk ayağı kırılıp yere yapıştı. Mağazada gördüğümüz beğendiğimiz kalite asla değil koltukların süngerleri o bildiğimiz Doğtaş kalitesi değil. Böyle rezillik olamaz. 33 bin para verip aldığımız takımın 24 saat bile hayrını göremezsek senelerce kullanabilir miyiz? 2 ay beklediğim takımın şimdi de bir ay bekleyin ayakları değişecek diye cevap veriyorlar. Ben böyle bir şey kabul etmiyorum. Ürünün iadesini, tez vakitte mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Hakkımı sonuna kadar arayacağımı bilsinler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Hüdaverdi
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İyi günler dilemek veya teşekkür etmek için yorum yazmak isterdim. Maalesef Doğtaş marka monarch prıme üçlü koltuk yakımı aldım. Maalesef hayal kırıklığı yaşadım. Dikişlerinden yırtılmalar açılmalar oldu iki aylık koltuk takımı dikiş yerlerinde 10 cm açıklıklar meydana geldi iki defa servisi çağırdım. Servis bu kumaşın özelliği böyle dikiş izleri normal insan dalga geçiyorlar. Malesef Doğtaş böyle bir marka tavsiye etmiyorum berbat servis yalan ürün garantisi yalan gerekli yerlere şikayetimi resmi olarak bildireceğim. Paranızla rezil oluyorsunuz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ilhano
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Colin takımı taşırken ayağını kırdılar. 10 tane vida atıp gittiler ilgi alaka sıfır.. Çok çok pişmanım ayni koltuğun iki farklı rengi var. Pişmanım Doğtaş'ı tercih ettiğim için.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
canergazi
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Deniz Mimarlık İnşaat Turz. Tic. San. Ltd. Şti. Tarafından işletilen Doğtaş 'ın Me**** Kı**** mağazasından aksesuar olarak 6lı bir tavan lambası satın aldım. Lambayı da ambalajlı olarak gönderdiler. Lambayı ambalajından montaja gelen elemanlara çıkarttırıp elektrik dışı montajını yaptırdım. İyi ki de böyle yaptırmışım, zira lambanın plastik tavan bağlantı aparatlarından biri kırık çıktı. Telim tutanağına bu durumu not ettirdikten sonra 21 iş günü içerisinde kırık olan parçanın temin edileceği söylendi. Doğtaş ile yaşanan bu durumlardan ötürü lambayı almak istemedim ve bir hafta içinde mağazaya giderek ürünü teslim ettim. Bize ürün satarken güler yüzlü olan mağaza elemanlarının yüzü resmen sirke satıyordu. Ürünü didik didik edip tüm parçaları kontrol ettikten sonra ürünü teslim aldılar ve siparişi iptal ettiler. Ürün bedelinin 21 iş günü içinde verdiğim hesap numarasına iade edileceğini belirttiler. Sonrası ne oldu, her zaman ki gibi bunda da sözlerini tutmadılar. Mağaza ile muhatap olmak istemediğimden dolayı Doğtaş müşteri hizmetlerine kayıt bıraktım 2-3 kez. En sonunda ürünün iadesinin kabul edildiğini ve ödememin yapılacağını söylediler ama ödemenin ne zaman yapılacağını bilmediklerini belirttiler. Dün tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda, şikayetimle alakalı kayıt bulamadılar ve tekrar kayıt açtılar. Firmadan daha önceki alışverişimi Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıdığım için, firma art niyetli olarak bu durumu bahane ederek haksız olarak ödememi geciktiriyor. Ürün tesliminin üzerinden neredeyse 2 ay geçti. Ürün için ödediğim ücretin, üzerine enflasyon farkından kaynaklı zararımın da eklenerek bir an önce iadesini istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

2019 Kasım ayında Ankara Siteler Doğtaş Exclusive Mağazası'ndan almış olduğumuz Victoria Chester oturma grubu ve Diamond Yemek Odası takımında geçen süre zarfında servis personelleri ile neredeyse ahbap olmamıza sebep olan muhtelif sorunlar yaşadık. Her firma üretimden, sevkiyattan, personelden veya başka sebeplerden sorunlar yaşayabilir. Nitekim biz de benzer sorunlar yaşadık ve firma çözüm için gereken desteği sağlamaya çalıştı. Bu servislerden birinde daha önce tamir gören oturma grubunda başlayan gıcırtı sesinin giderilmesi için evimizde yapılan müdahale esnasında açılan alt tente sonrası görmüş olduğumuz manzara karşısında ben, eşim ve servis personelleri hayretler içerisinde kaldık. Zira satın alma esnasında döşemesinden iç malzemesine kadar 1. Sınıf kalite malzemelerden imal edildiği söylenen ürünün iskeletinin limon kasasına dahi kullanılmayacak evsafta olduğuna şahit olduk. O anda servis personeline hiçbir şekilde müdahale etmemelerini bu şekilde bir çözüme razı olmadığımı belirterek iç iskeletin durumunu fotoğraflayıp ayrıca video olarak kayıt altına aldım. Servis raporuna da ürünlerin tamamının iadesini istediğimizi belirttik. Karşı karşıya kaldığımız bu nahoş durum bizde aldatılmışlık hissi oluşturdu ve görmezden gelip servis kaydı açmaktan imtina ettiğimiz diğer problemlerin tamamını gözden geçirmemize neden oldu. Yapmış olduğum araştırmalar sonucunda ürünlerin fason imalat olduğu ve Doğtaş markası altında satışının yapıldığını öğrendim. Mağaza müdürü ve satış personeli ile yaptığımız toplantıda kendilerine görüntüleri izlettim. Sonrasında bizlerin yaşadığı şaşkınlığın aynını kendilerinde de gördüm. Müdür bey'in mağduriyetimizi anladığını ve olayı üstlerine bildireceğini söylemesine (yanımızda ürünün açılmasına tepki vermesi de ayrı bir konu) ve aynı görüntüleri ilettiğim müşteri temsilcilerinin şaşkınlıklarına rağmen tam üç hafta sonra (belki 10 kez aradım) oturma grubu "değişimi" çıktığı bilgisi zor da olsa iletildi. Ancak bu güven sarsıcı olay sonrası markaya olan tüm saygı ve güvenimizi kaybetmiş bulunmaktayız. Yetkililere değişim istemediğimi yasal yollara başvurarak hakkımı arayacağımı bir kez de buradan sizler aracılığı ile iletmek istiyorum. Takdiri siz değerli tüketicilere bırakıyor ve olayın takipçisi olmalarını istirham ediyorum. Ayrıca Doğtaş'ın yıllarca reklamını yaptığı ve “Modası Hiç Geçmeyecek” mottosuyla tüketicilerine sunduğu bu modelini web sitesinden kaldırmış olması ise benim nazarımda her şeyin perçinlenmesine vesile oldu. Saygılarımla,

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

7 Temmuz 2020 tarihinde pesin ödeme ile çocuk odası siparişi verdim. Aradan yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen ürün gelmedi. Siparişi verdiğim zaman yasal teslimat suresi 21 gün diyen şirket şimdi 45 gün diyor. Zaten coğu zamanda ulaşamıyoruz. Siz siz olun paranızı çöpe atmayın. Gidin daha pahalı ürün alin ama yazık etmeyin emeginize.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ürünü İzmir Bornova şubesinden aldım. Temmuzda Bursa'da kurulumu oldu. Hatalı parçaları değiştirmeye temmuzdan beri gelmediler. Defalarca telefon ettim, tamam diyorlar ama bir sonuca ulaşamadım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Doğtaş exclusive Florya mağazasından 5 Temmuz tarihinde peşin ödeme yapıp satın aldığımız karyola hala elimize ulaşmadı, mağazaya gittiğimizde müdür yok işlem yapamıyoruz deniyor, telefon ettiğimizde müdür müşteri ile ilgileniyor meşgul diyorlar. Genel merkez le görüştüm, bayinin sorumluluğunda biz bir işlem yapamıyoruz dediler. Bu mağduriyetimi nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Şikayetim bir aydır sürmekte ve sürekli başlarından savıyorlar. Sipariş iptali yapılıp ücretimin iadesini talep ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Dogtas.com Hakkında

Doğtaş mobilya Doğan mobilya adıyla 1972 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde kuruldu. Ali Doğan tarafından Küçük bir mobilya atölyesi olarak kurulan Doğtaş, Ali Doğan’ın 6 erkek çocuğu tarafından kurumsallaştırılmış ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Dünyanın pek çok noktasında yaygınlaşan ve yurt içi, yurt dışı 200’ün üzerinde mağazası ile ve Dogtas.com internet sitesi ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Kuruluşundan itibaren geçen yıllar içerisinde gelişimini ve büyümesini kesintisiz sürdüren Doğtaş mobilya 2009 yılında Doğtaş Exclusive konsept mağazalarına geçmiştir.

Dogtas.com Güvenilir Bir Site Mi?

Dogtas.com web sitesi Doğtaş mağazalarında yer alan tüm mobilya ve aksesuarların bire bir görsellerinin, ebatlarını ve fiyatlarını bulabileceğiniz resmi bir internet sitesidir. Firma hakkında bilgi alabileceğiniz, ürünlerinizi mağazalar ve satış noktalarına gitmeden seçebileceğiniz, ürün özellikleri ve fiyat seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ve canlı destek mantığıyla çalışan kişisel asistan hizmetinden faydalanabileceğiniz bu platform ile yaşam alanlarınızı güvenilir bir şekilde dizayn edebilirsiniz.

Dogtas.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Dogtas.com internet sitesi bir alışveriş sitesi değildir. Bu anlamda ürünler ve hizmetler hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz, bunun yanında fiyat seçeneklerini yakından inceleyebileceğiniz bir alandır. Doğtaş’tan nasıl ürün satın alabilirim? sorusunun yanıtı net bir şekilde Doğtaş mağazaları ve satış noktaları aracılığı iledir. Web sitesinden beğendiğiniz ürünleri Doğtaş satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Dogtas.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Doğtaş mağazalarından satın aldığınız ürünlerin ödemelerini nakit, kredi kartı ve havale/EFT yöntemleri ile yapabilirsiniz. Doğtaş mobilya taksit seçenekleri anlaşmalı bankaların kartlarına uygulanan uygun ödeme koşulları ile her bütçeye uygun olabilecek şekilde yapılabilmektedir.

Dogtas.com’da Hangi Ürünler Var?

Dogtas.com ürünleri ya da bir başka değişle Doğtaş mobilya ürünleri arasında evinizi ve yaşam alanınızı yeniden dizayn edebileceğiniz, eksiklerinizi tamamlayabileceğimiz çok özel mobilya ve aksesuar seçeneklerinden oluşmaktadır. Doğtaş Exclusive tasarım, hizmet ve perakendecilik adına farklılığın yeni adresi konumundadır. Doğtaş yatak odaları, Doğtaş oturma grupları, Doğtaş koltuk takımları, Doğtaş yemek odası takımları, Doğtaş TV üniteleri, ve aydınlatma gruğları kategorilerinde onlarca farklı ürün seçeneğini bir arada bulabilirsiniz.

Dogtas.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Dogtas.com sitesi üzerinden satış gerçekleşmediği için ürünlerin herhangi bir kargo şirketi ile gönderilmesi de söz konusu değildir. Doğtaş’tan satın aldığınız mobilyalar doğtaş mağazalarından kendi nakliye ve montaj ekipleri ile adresinize teslim edilmektedir.

Dogtas.com Şikayetleri ve Yorumları

Doğtaş mobilya şikayetleri ve Doğtaş Exclusive kullanıcı yorumları gibi firma ürün ve hizmetleri hakkında fikir sahibi olabileceğiniz ve katkıda bulunabileceğiniz en güncel içerikler Gelbaba.com internet sitesinde yer almaktadır.

Dogtas.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Doğtaş mobilya iletişim bilgileri müşteri hizmetleri hattı, info@dogtaş.com mail adresi ve web sitesinde yer alan iletişim formundan oluşmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri