Doğtaş Mobilya

Doğtaş mobilya Yorumları

Doğtaş mobilya Şikayetleri 2021

Doğtaş mobilya Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

Doğtaş mobilya Doğan mobilya adıyla 1972 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde kuruldu. Ali Doğan tarafından Küçük bir mobilya atölyesi olarak kurulan Doğtaş, Ali Doğan’ın 6 erkek çocuğu tarafından kurumsallaştırılmış ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Dünyanın pek çok noktasında yaygınlaşan ve yurt içi, yurt dışı 200’ün üzerinde mağazası ile ve Dogtas.com internet sitesi ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

1 yıl önce yorumlandı

2019 Kasım ayında Ankara Siteler Doğtaş Exclusive Mağazası'ndan almış olduğumuz Victoria Chester oturma grubu ve Diamond Yemek Odası takımında geçen süre zarfında servis personelleri ile neredeyse ahbap olmamıza sebep olan muhtelif sorunlar yaşadık. Her firma üretimden, sevkiyattan, personelden veya başka sebeplerden sorunlar yaşayabilir. Nitekim biz de benzer sorunlar yaşadık ve firma çözüm için gereken desteği sağlamaya çalıştı. Bu servislerden birinde daha önce tamir gören oturma grubunda başlayan gıcırtı sesinin giderilmesi için evimizde yapılan müdahale esnasında açılan alt tente sonrası görmüş olduğumuz manzara karşısında ben, eşim ve servis personelleri hayretler içerisinde kaldık. Zira satın alma esnasında döşemesinden iç malzemesine kadar 1. Sınıf kalite malzemelerden imal edildiği söylenen ürünün iskeletinin limon kasasına dahi kullanılmayacak evsafta olduğuna şahit olduk. O anda servis personeline hiçbir şekilde müdahale etmemelerini bu şekilde bir çözüme razı olmadığımı belirterek iç iskeletin durumunu fotoğraflayıp ayrıca video olarak kayıt altına aldım. Servis raporuna da ürünlerin tamamının iadesini istediğimizi belirttik. Karşı karşıya kaldığımız bu nahoş durum bizde aldatılmışlık hissi oluşturdu ve görmezden gelip servis kaydı açmaktan imtina ettiğimiz diğer problemlerin tamamını gözden geçirmemize neden oldu. Yapmış olduğum araştırmalar sonucunda ürünlerin fason imalat olduğu ve Doğtaş markası altında satışının yapıldığını öğrendim. Mağaza müdürü ve satış personeli ile yaptığımız toplantıda kendilerine görüntüleri izlettim. Sonrasında bizlerin yaşadığı şaşkınlığın aynını kendilerinde de gördüm. Müdür bey'in mağduriyetimizi anladığını ve olayı üstlerine bildireceğini söylemesine (yanımızda ürünün açılmasına tepki vermesi de ayrı bir konu) ve aynı görüntüleri ilettiğim müşteri temsilcilerinin şaşkınlıklarına rağmen tam üç hafta sonra (belki 10 kez aradım) oturma grubu "değişimi" çıktığı bilgisi zor da olsa iletildi. Ancak bu güven sarsıcı olay sonrası markaya olan tüm saygı ve güvenimizi kaybetmiş bulunmaktayız. Yetkililere değişim istemediğimi yasal yollara başvurarak hakkımı arayacağımı bir kez de buradan sizler aracılığı ile iletmek istiyorum. Takdiri siz değerli tüketicilere bırakıyor ve olayın takipçisi olmalarını istirham ediyorum. Ayrıca Doğtaş'ın yıllarca reklamını yaptığı ve “Modası Hiç Geçmeyecek” mottosuyla tüketicilerine sunduğu bu modelini web sitesinden kaldırmış olması ise benim nazarımda her şeyin perçinlenmesine vesile oldu. Saygılarımla,

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

7 Temmuz 2020 tarihinde pesin ödeme ile çocuk odası siparişi verdim. Aradan yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen ürün gelmedi. Siparişi verdiğim zaman yasal teslimat suresi 21 gün diyen şirket şimdi 45 gün diyor. Zaten coğu zamanda ulaşamıyoruz. Siz siz olun paranızı çöpe atmayın. Gidin daha pahalı ürün alin ama yazık etmeyin emeginize.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Doğtaş exclusive Florya mağazasından 5 Temmuz tarihinde peşin ödeme yapıp satın aldığımız karyola hala elimize ulaşmadı, mağazaya gittiğimizde müdür yok işlem yapamıyoruz deniyor, telefon ettiğimizde müdür müşteri ile ilgileniyor meşgul diyorlar. Genel merkez le görüştüm, bayinin sorumluluğunda biz bir işlem yapamıyoruz dediler. Bu mağduriyetimi nasıl çözeceğimi bilemiyorum. Şikayetim bir aydır sürmekte ve sürekli başlarından savıyorlar. Sipariş iptali yapılıp ücretimin iadesini talep ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Dogtas.com Hakkında

Doğtaş mobilya Doğan mobilya adıyla 1972 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde kuruldu. Ali Doğan tarafından Küçük bir mobilya atölyesi olarak kurulan Doğtaş, Ali Doğan’ın 6 erkek çocuğu tarafından kurumsallaştırılmış ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Dünyanın pek çok noktasında yaygınlaşan ve yurt içi, yurt dışı 200’ün üzerinde mağazası ile ve Dogtas.com internet sitesi ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Kuruluşundan itibaren geçen yıllar içerisinde gelişimini ve büyümesini kesintisiz sürdüren Doğtaş mobilya 2009 yılında Doğtaş Exclusive konsept mağazalarına geçmiştir.

Dogtas.com Güvenilir Bir Site Mi?

Dogtas.com web sitesi Doğtaş mağazalarında yer alan tüm mobilya ve aksesuarların bire bir görsellerinin, ebatlarını ve fiyatlarını bulabileceğiniz resmi bir internet sitesidir. Firma hakkında bilgi alabileceğiniz, ürünlerinizi mağazalar ve satış noktalarına gitmeden seçebileceğiniz, ürün özellikleri ve fiyat seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ve canlı destek mantığıyla çalışan kişisel asistan hizmetinden faydalanabileceğiniz bu platform ile yaşam alanlarınızı güvenilir bir şekilde dizayn edebilirsiniz.

Dogtas.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Dogtas.com internet sitesi bir alışveriş sitesi değildir. Bu anlamda ürünler ve hizmetler hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz, bunun yanında fiyat seçeneklerini yakından inceleyebileceğiniz bir alandır. Doğtaş’tan nasıl ürün satın alabilirim? sorusunun yanıtı net bir şekilde Doğtaş mağazaları ve satış noktaları aracılığı iledir. Web sitesinden beğendiğiniz ürünleri Doğtaş satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Dogtas.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Doğtaş mağazalarından satın aldığınız ürünlerin ödemelerini nakit, kredi kartı ve havale/EFT yöntemleri ile yapabilirsiniz. Doğtaş mobilya taksit seçenekleri anlaşmalı bankaların kartlarına uygulanan uygun ödeme koşulları ile her bütçeye uygun olabilecek şekilde yapılabilmektedir.

Dogtas.com’da Hangi Ürünler Var?

Dogtas.com ürünleri ya da bir başka değişle Doğtaş mobilya ürünleri arasında evinizi ve yaşam alanınızı yeniden dizayn edebileceğiniz, eksiklerinizi tamamlayabileceğimiz çok özel mobilya ve aksesuar seçeneklerinden oluşmaktadır. Doğtaş Exclusive tasarım, hizmet ve perakendecilik adına farklılığın yeni adresi konumundadır. Doğtaş yatak odaları, Doğtaş oturma grupları, Doğtaş koltuk takımları, Doğtaş yemek odası takımları, Doğtaş TV üniteleri, ve aydınlatma gruğları kategorilerinde onlarca farklı ürün seçeneğini bir arada bulabilirsiniz.

Dogtas.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Dogtas.com sitesi üzerinden satış gerçekleşmediği için ürünlerin herhangi bir kargo şirketi ile gönderilmesi de söz konusu değildir. Doğtaş’tan satın aldığınız mobilyalar doğtaş mağazalarından kendi nakliye ve montaj ekipleri ile adresinize teslim edilmektedir.

Dogtas.com Şikayetleri ve Yorumları

Doğtaş mobilya şikayetleri ve Doğtaş Exclusive kullanıcı yorumları gibi firma ürün ve hizmetleri hakkında fikir sahibi olabileceğiniz ve katkıda bulunabileceğiniz en güncel içerikler Gelbaba.com internet sitesinde yer almaktadır.

Dogtas.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Doğtaş mobilya iletişim bilgileri müşteri hizmetleri hattı, [email protected]ş.com mail adresi ve web sitesinde yer alan iletişim formundan oluşmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri