Dünya Ambulans

Dünya ambulans Yorumları

Dünya ambulans Şikayetleri 2021

Dünya ambulans Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Sağlık sektörü içerisinde hizmet veren  Dünya Ambulans profesyonel şekilde hasta nakil hizmeti vermektedir. Hızlı ve güvenilir hasta nakil hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda insan sağlığı için oldukça öneme sahip olmanın verdiği sorumluluk duygusu ile çalışmaktadırlar. Sağlık Bakanlığı'nın yetki ve onayı ile özel ambulans hizmetleri veren Dünya Ambulans  son model hasta nakil araç filosu ile hizmet vermektedir.

10 ay önce yorumlandı

Çok teşekkür ederim , ilginizden dolayı 👏👏

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Dünya Ambulans Hakkında

Sağlık sektörü içerisinde hizmet veren  Dünya Ambulans profesyonel şekilde hasta nakil hizmeti vermektedir. Hızlı ve güvenilir hasta nakil hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda insan sağlığı için oldukça öneme sahip olmanın verdiği sorumluluk duygusu ile çalışmaktadırlar. Sağlık Bakanlığı'nın yetki ve onayı ile özel ambulans hizmetleri veren Dünya Ambulans  son model hasta nakil araç filosu ile hizmet vermektedir. Profesyonel ve işinde yetkin donanımlı personelleri ile hasta ve hasta haklarına saygılı, hasta yakınları ile iletişim halinde, empati halinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet anlayışı ile hasta nakil araçlarını sürekli olarak kontrolden geçiren, donanımsal ve hijyen koşullarına dikkat eden  Dünya Ambulans İstanbul merkezli bir firmadır.

Dünya Ambülans Güvenilir Mi?

Dünya Ambulans güvenilir bir firma mı? Dünya Ambulans hizmetleri kaliteli mi? gibi hem firma hakkında hem de sundukları hizmetler hakkında bilgi almak için gelbaba.com sitemizi ziyaret ederek detaylı, güncel ve objektif bilgilere erişebilirsiniz. Teknoloji çağında firmalar ve markalar hakkında en doğru bilgi için deneyim sahibi kişilerin görüşlerini okuyarak tarafsız bilgilere ulaşmak için gelbaba.com şikayet ve kullanıcı deneyimleri sitemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Dünya Ambulans Hizmetleri Nelerdir?

Dünya Ambulans Hasta nakil ambulansı, özel ambulans, kiralık ambulans, şehirler arası ambulans  hizmetleri vermektedir. Şehirler ya da ülkeler arası hasta nakli ihtiyaçlarına profesyonel bir kadro ve son donanımlı araçlarla hizmet veren Dünya Ambulans  sağlık sektöründe son derece önemli bir görevi başarı ile yerine getirmektedir.

Dünya Ambulans Ücretleri Nelerdir?

Özel ambulans ve hasta nakil hizmeti veren Dünya Ambulans  hizmetlerini makul bir ücret karşılığı ile yerine getirmektedir. Birbirinden farklı sağlık ihtiyaçlarına yönelik farlı çözümler ile hizmet veren Dünyaambulans ücretleri de farklılık göstermektedir. Örneğin Hasta nakil ambulans ücretleri  için naklin yapılacağı mesafe, araçta doktor bulunmasının gerekmesi ya da tercih edilmesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Başlangıç olarak 150 TL gibi bir rakamla açılmakta ve her km başına ek ücret hesaplanarak faturalandırılmaktadır.  Şehir içi hasta nakil ambulans fiyatları 150 TL + KM başına 5 TL, Şehirler arası hasta nakil ambulans fiyatları 150 TL + km başına 4 TL olarak hesaplanmaktadır.

Dünya Ambulans Müşteri Yorumları Ve Şikayetleri

Dünya ambulans yorumları ve dünya ambulans şikayetleri hakkında deneyim sahibi kişilerin web sitemize yazdığı mesajları inceleyerek Dünya Ambulans  hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizler de Dünya Ambulans hakkında  deneyim ve yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Böylece hem diğer ziyaretçilerimize faydalı bilgiler iletebilir hem de yaşamış olduğunuz mağduriyetler için hızlı ve alternatif çözümler bulma şansını yakalayabilirsiniz.

Dünya Ambülans İletişim Bilgileri Nelerdir?

Dünya Ambulans iletişim bilgisi için web sitelerini ziyaret edebilir ve 7/24 çağrı merkezi hizmeti veren  Dünya Ambulans müşteri hizmetleri numarasını arayarak özel ambulans kiralama taleplerinizi iletebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri