Edreams

Edreams Yorumları

Edreams Şikayetleri 2022

Edreams Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

eDreams Barselona’daki merkezinden yönetilen çok uluslu bir online seyahat acentasıdır. eDreams e-ticaret faaliyetlerini genişletmeyi hedefleyen yapısı ile her geçen gün daha da büyüyen bir yapı. 40 ülkeden fazla ofisi bulunan bir platform olan eDreams dünyanın sayılı online acentalarındandır.

mehmety31
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Kesinlikle bilet almanızı tavsiye etmem bu siteden aldığım bilet havayolu sisteminde gözükmüyor. Hiç bir sekil de bu aiteye ulaşamadım Param çöpe gittii.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

1 yıl önce yorumlandı

Skyscanner üzerinden E-Dreams şirketinden Corendon havayollarına ait Düsseldorf-İzmir uçak bileti aldım. Rezervasyon onaylandığı bilgisi Corendon havayollarına ait uçuş PNR numaram ve E-Dreams rezervasyon nummaram geldi. PNR :CP4E3F numaramla corendon havayollarınla iletişime geçmem belirtildi. Yaptığım görüşmede bu uçuşta ismim ve bu PNR numaranın olmadığı belirtildi. E-Dreams müşteri temsilcisiyle görüşemiyorsunuz zaten.Yazışarak robot sürekli aynı cümleleri kurdu,hiç bir şekilde cevap alamadım. Ne zaman ki şikayet ettiğimi ve gereken tüm yasal yollara başvuracağımı belirttiğim an robot değil bir insan yazdı. Bana sonunda uçuşun corendon tarafından confirm edilmiş bir belgesini yolladılar. Ancak tekrar correndon müşteri temsilcisi ile görüştüğümde yine ismim görünmediğini belirttiler. Ucuz bir uçuş değil. Şükür ki gitmeden kontrol ettim yoksa akşamın o saatinde Düsseldorf havaalanında kalacaktım. Bir an önce sorunun çözümlenmesini istiyorum. Param iade edilsin. Dönüş bileti almalıyım daha da zamlanmadan.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

Bir kaç saat içinde dönüş yaptılar. Grup rezervasyonu olduğundan uçuştan iki saat önce bildiriliyormuş rezervasyonlarımız havayoluna. Umarım seyahat günü sorun çıkmaz.

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

eDreams Hakkında

eDreams Barselona’daki merkezinden yönetilen çok uluslu bir online seyahat acentasıdır. eDreams e-ticaret faaliyetlerini genişletmeyi hedefleyen yapısı ile her geçen gün daha da büyüyen bir yapı. 40 ülkeden fazla ofisi bulunan bir platform olan eDreams dünyanın sayılı online acentalarındandır. eDreams uçak ve otel kombinasyonları ile de tanınmış bu alanda öncü olmuş bir yapı.1999 yılında kurulmuş olan eDreams Türkiye faaliyetlerine 2011 de başlamıştır. Milyonlarca seçenek içerisinden kullanıcılarının diledikleri ürünü çok kısa sürede bulmalarını sağlayan ileri bir teknoloji kurmuş olan eDreams hakkında yatırımlarını artırarak satış ağını genişletmeye devam ettiğini de eklemeliyiz.

eDreams Hizmetleri Nelerdir?

700’e yakın havayolu, 160bin’e yakın uçuş, 40.000 şehir ve 1.700.000’in üzerinde oteli ile eDreams pazarın güçlü aktörlerinden biri olduğunu göstermiş bir yapı. Peki eDreams ne yapar? eDreams ürünleri ve hizmetleri nelerdir? eDreams Uçak bileti, eDreams otel, eDreams Araç Kiralama, eDreams Etkinlikler, eDreams Kiralık konaklama tesisleri olarak ana başlıkları sıralayabiliriz. Ayrıca eDreams uçuş-otel kombinasyonu ile de farklılık göstermektedir. eDreams indirimlerinin devreye girdiği uçuş + otel seçeneklerinden faydalanmak gerekiyor. eDreams etkinlikler kategorisi içinden kullanıcılar diledikleri tarihte bulunan etkinlikleri bütün seyahat ürünlerini de içinde kapsayacak şekilde satın alabiliyorlar.

eDreams’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

eDreams e-ticaret platformu olan edreams.com.tr web sitesi özellikle hızı ile dikkat çeken bir site. Peki eDreams rezervasyonları nasıl yapılıyor? eDreams arama ekranında ön filtrelerin girilmesi sonrası çıkan sonuçlar tercih edildiğinde eDreams kullanıcıları seçimini yapar. eDreams Uçak ya da eDreams otel seçeneklerinde uçuşa ait ya da odaya ait bazı ek seçeneklerle de karşılarına çıkan kullanıcılar bu işlemi de tamamladıktan sonra eDreams ödeme ekranından işlemlerini sonlandırırlar. Gerekli belgeleri online gönderen eDreams destek ekibi ile de yardımcı olmaktadır. Sadece web sitesi ile değil eDreams mobil uygulamaları ile de kullanıcılarının hizmetinde.

eDreams Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Özellikle uluslararası faaliyetlerde bulunan online satış platformları lokal işletmelerin haricinde ödemeleri online olarak almaktadırlar. Anlaşılacağı üzere eDreams banka transferi gibi ödeme seçenekleri sunmuyor. eDreams kredi kartı yada banka kartı ile ödeme yapılabilen bir web site.

Edreams.com.tr Güvenilir bir web site mi?

Kurumsal yapısı ve 20 yılı aşan deneyimi ile eDreams güvenilir bir yapı fakat bu tek başına yeterli değil. Platformun online satış sitesi edreams.com.tr güvenilir mi? Thwate SSL protokolü ile web sitesini dış müdahelelerden koruyan eDreams güvenli alışveriş yapılabilen bir site. Hem kurumsal hem de teknolojik altyapısı ile eDreams güvenilir bir web sitesine sahip bir yapıdır.

eDreams Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

eDreams iptal işlemlerini açıklamak gerekirse bazı havayolları iptalleri online iptal edilebiliyor. Bazılarında ise kullanıcıların eDreams uçuşu yapılan havayolu ile görüşmeleri gerekmektedir çünkü iptal politikaları değişken parametreler içermektedir. Ayrıca her iptal işlemi için eDreams ücret iadesi de bulunmamaktadır. eDreams iadeleri kısmi olabileceği gibi hiç olmaya da bilir. Kullanıcılar eDreams hemen kontrol et sekmesindeki forma bilgiler girilerek eDreams iptalinin yapılıp yapılamayacağını öğrenebilirler. Oteller için eDreams iptallerinde ise varış tarihinden 24 saat öncesine kadar işlem yapılabiliyor.

eDreams Şikayetleri ve Yorumları

eDreams yorumları ve şikayetleri için ve çok daha fazlası için başvurabileceğiniz en iyi platformlardan biri olarak gelbaba.com web sitesi karşınıza çıkacaktır. Basit bir üyelik işlemi ile sizler de Gelbaba ailesine katılabilirsiniz.

eDreams İletişim Bilgileri Nelerdir?

eDreams yardım sekmesi üzerinde, kullanıcıların destek alabilecekleri bütün konular bulunuyor. eDreams rezervasyonları sonucunda tedarikçilerin iletişim bilgileri kullanıcılarla paylaşılan belgelerde bulunmaktadır. Operasyonel süreçler için eDreams iletişim kanalı bu tedarikçilerdir. Ayrıca eDreams sosyal medya hesaplarına da web sitesinden bağlanılabiliyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri