Ekohesap

Ekohesap Yorumları

Ekohesap Şikayetleri 2022

Ekohesap Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Türkiye içinde bir ilke imza atan Ekohesap,  küçük işletmeler için bütünsel muhasebe bulut tabanlı uygulamasıdır tanımı, "Ekohesap nedir?"sorusuna yanıt vermektedir. İşletmelerin alacaklarını takip etmesi, harcamalarını kontrol etmesi yani gelir gider kalemlerini kolay bir şekilde yönetmesi, büyümeleri için gerekli temek kuraldır.

Ekohesap markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ekohesap Nedir?

Türkiye içinde bir ilke imza atan Ekohesap,  küçük işletmeler için bütünsel muhasebe bulut tabanlı uygulamasıdır tanımı, "Ekohesap nedir?"sorusuna yanıt vermektedir. İşletmelerin alacaklarını takip etmesi, harcamalarını kontrol etmesi yani gelir gider kalemlerini kolay bir şekilde yönetmesi, büyümeleri için gerekli temek kuraldır. Tahsilat yapması gereken işletmelerin, üye bayii ya da müşterilerinden bu alacaklarını toplaması çoğu zaman güç olabilmektedir. Ekohesap ödeme alma konusunda, tek bir eposta ile alacakların toplanma oranını belirgin şekilde arttırarak, bu sorunları ortadan kaldıran bir hizmet sunmuştur. Nakit akışın olamayacağı durumlar için, kredi kartı gibi yöntemler ile ödeme yapan bayiiler için de bu durum oldukça kullanışlıdır. Ekohesap ödeme yapma bayiiler için farklı seçenekler ve yöntemler ile yapılabilmektedir. İşletme açısından Ekohesap üyelik işlemleri online olarak yapılabilmekte ve gereli belgeler teslim edilmesi sonrasında hızlı bir şekilde tamamlanarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

Ekohesap Başvuru Nasıl Yapılır?

Ekohesap iş yeri başvuru işlemleri ya da Ekohesap pos başvuru işlemleri ilgilendiğiniz tüm hizmet seçenekleri için başvurularınızı Ekohesap'ın web sitesinden gerçekleştirebiliyor, taleplerinizi firma yetkililerine iletebiliyorsunuz. Ekohesap başvuru işlemleri sırasında bir sorun yaşamanız durumunda ya da diğer sorun ve sorularınız içinse, Ekohesap müşteri hizmetlerini arayarak yardım talep edebilirsiniz. Ekohesap müşteri hizmetleri  iletişim kanalları aracılığı ile tüm Ekohesap ödeme çözümleri, hizmet detayları ya da ücretler hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Ekohesap Hizmetleri Nelerdir?

Ekohesap pos hizmeti yanı sıra çeşitli ödeme çözümleri ile üye işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmaktadır. Gelir gider takibi, alacak takibi, stok takibi, kredi takibi, çek/senet takibi, vergiler, sanal pos gibi farklı paketler ve hizmetlerle sundukları ürünlerini en iyi ve en kullanışlı şekilde sunmaktadırlar. Ekohesap hizmetleri ile müşterilerine, faaliyette bulundukları alanlar için özel olarak optimize edilmiş seçenekler ve fırsatlar sunar. Ekohesap avantajları ile işletmesini büyütmek isteyen birçok kişi deneme hesaplarından başlayarak şu an Ekohesap kullanmaktadır.

Ekohesap Nasıl Kullanılır?

Ekohesap 14 gün ücretsiz deneme hizmeti ile potansiyel müşterilerine mükemmel bir fırsat sunmakta. Ekohesap'ı 14 gün boyunca ücretsiz kullanarak, işletmelerine nasıl fayda sağlayacağını gören firmalar, böylece Ekohesap'dan ve ürünlerinden daha emin bir şekilde faydalanabilmektedir. Ekohesap sanal pos hizmeti ya da Ekohesap online ödeme gibi çeşitli hizmetleri için müşterilerine kullanım eğitimi de vermektedir.

Ekohesap Şikayetleri ve Yorumları

KOBİ'lere sunmuş oldukları çeşitli çözüm ürünleri ile her sektör için son zamanların en ihtiyaç duyulan noktasında hizmetlerini sürdüren Ekohesap müşterileri tarafından oldukça beğenilmekte olduğunu görüyoruz. Yine de Ekohesap hakkında bilgi arayan ve araştırma yapan kişiler için, Gelbaba sitemizde yazacağınız, Ekohesap kullanıcı şikayetleri ya da Ekohesap müşteri yorumları oldukça önemli. Ekohesap şikayet ve yorumlarını okuyan kişiler, kendilerini hizmet seçenekleri ve hizmet kalitesi noktasında nelerin beklediğini daha objektif olarak görmektedir. Sizler de deneyimlerinizi yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri