Elementer Sigorta

Başlıca Elementer Sigorta markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Allianz Sigorta

Yorumlar (6)

Anadolu Sigorta

Yorumlar (1)

Gulf Sigorta

Yorumlar (1)

Hdi Sigorta

Yorumlar (1)

Koalay.Com

Yorumlar (1)

Mapfre Sigorta

Yorumlar (1)

Sompo Sigorta

Yorumlar (1)

Aksigorta

Henüz yorum yok.

Ana Sigorta

Henüz yorum yok.

Ankara Sigorta

Henüz yorum yok.

Axa Sigorta

Henüz yorum yok.

Bereket Sigorta

Henüz yorum yok.

Chubb

Henüz yorum yok.

Corpus Sigorta

Henüz yorum yok.

Demir

Henüz yorum yok.

Doğa Sigorta

Henüz yorum yok.

Ergo Sigorta

Henüz yorum yok.

Ethica Sigorta

Henüz yorum yok.

Eureko Sigorta

Henüz yorum yok.

Groupama

Henüz yorum yok.

Güneş Sigorta

Henüz yorum yok.

Halk Sigorta

Henüz yorum yok.

Sigorta Hakkında

Sigorta düzenli ödenen küçük primlerle büyük risklerin güvence altına alındığı bir çeşit sözleşmedir. Düzenli ödenen sigorta primleri insanların olası mağduriyetlerini önleme amacı güder. Günümüzde sigorta lüks olmaktan çıkmış ihtiyaç ve mecburiyet haline gelmiştir. Kısaca özetlemek gerekirse sigorta geleceğimizin en büyük yatırımıdır. Hayat boyu her zaman ihtiyaç duyacağımız sigorta ürünleri; kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortasıdır.

Sigorta Firmaları Hakkında

Sigorta firmaları her türlü sigorta ihtiyacınızda yanınızda olur. Sizi ve sevdiklerinizi her türlü riske karşı güvence altına alınmasını sağlar. Hayatınızı güvence altına almak için bazı sigorta firmaları şöyledir; Allianz Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Axa Sigorta, Bupa Acıbadem Sigorta, Doğa Sigorta, Ray Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Ethica Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, Groupama, Gulf Sigorta, Güneş Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Halk Sigorta, Hdi Sigorta, Liberty Sigorta, Neova Sigorta, Quick Sigorta, Unico Sigorta. Sigorta firmalarının kapsamları ve ücretleri ile ilgili bilgi almak için Gelbaba sitemizdeki müşterilerin tecrübeleri ile kıyaslayabiliriz. En iyi sigorta firması hangisidir, en güvenilir sigorta firması hangisidir ve en uygun sigorta firması hangisidir gibi aklınıza takılan sorularınızın yanıtını Gelbaba.com sitemizdeki gerçek ziyaretçi yorumları ile cevaplayabilir ve siz de kendi yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenli Kurumu kapsamına girmeyen ya da Sosyal Güvenlik Kurumu’nun bir kısım masrafları karşıladığı sağlık hizmetlerinden faydalanmak için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılır. Tamamlayıcı sağlık sigortası devlet destekli bir sigorta türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurumlarda ve özel polikliniklerde hiçbir ek ücret ödemeden her türlü sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Doğum Kapsamlı Sigorta

Doğum kapsamlı sigorta, sigorta firmaları tarafından isteğe bağlı olarak alınmaktadır. 18 yaşını doldurmuş olma şartı ile size uygun limiti seçerek doğum modülünü oluşturabileceğiniz bir çok farklı poliçe türü vardır. Doğum ve hamilelik, normal doğum, sezaryen doğum, gebelik rutin kontrollerini doğum modülü kapsamında seçebilirsiniz. Sigorta firmalarının Doğum Kapsamlı Sigorta seçeneği hakkında her türlü sorunun cevabına Gelbaba müşteri deneyimleri ile en tarafsız en güvenilir ve en güncel şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası özel hastanelerden ve özel kliniklerden çok uygun fiyatlara her türlü sağlık hizmetinden bir yıl boyunca faydalanabilmenizi sağlar. Özel sağlık sigortası poliçesinde yer alan yatarak ve ayakta tedavi olanaklarından bütçenizi sarsmadan, istediğiniz hastanede yada özel klinikte muayene olarak ya da tedavi görerek yararlanabilirsiniz. Ayakta tedavi, doktor muayenesi, ilaçlar, fizik tedavi, laboratuvar, röntgen gibi masrafları için; yatarak tedavide hastanede kalınması gereken durumları kapsamaktadır. Özel sağlık sigortalarıyla ilgili ziyaretçilerimizin yorumları ve memnuniyetleri için Gelbaba sitesindeki Elementer sigorta sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kasko ve Diğer Sigorta Kapsamları

Kasko araçların karşılaşabilecekleri her türlü trafik kazası, yanma ve çalınma riskine karşı güvence altına alındıkları sigorta modülüdür ve isteğe bağlı yapılır. Kasko sigortası karşı taraftaki hasar ile değil sigortalı araçtaki hasar ile ilgilenir. Araçta oluşan hasar poliçede yer alan maddelere göre karşılanır. Kasko sigortası bir yıllık düzenlenir ve bu süre içerisinde araç her türlü riske karşı bir yıl boyunca güvence altına alınır. Sizler için açıkladığımız sigorta kapsamlarının yanı sıra zorunlu deprem sigortası, konut sigortası, ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortaları hakkında gerçek müşteri yorumları için Gelbaba.com’u ziyaret edebilirsiniz.