Eminevim

Eminevim Yorumları

Eminevim Şikayetleri 2022

Eminevim Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(15)

Hepimizin bildiği üzere birkaç sene öncesine kadar kredi kuruluşları olarak bankalar ile çalışmak zorundaydık. Günümüzde artık böyle bir sınırlama yok. Daha önceleri bankerlerin yaptığı ve sunduğu hizmetlerin çok daha iyi şartlara sahip olanların artık piyasada varlık gösterdiğini biliyoruz.

sukrans56
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Mersin Akdeniz şubesinde Nisan 2020 de taksitlere basladik Mayıs da ödedik dekontu duruyor ama nedense Mayıs i atlatmislar Haziran temmuz diye devam ediyor teslimatimiz Ocak 2023 olacağına Şubat diye gözüküyor müdüre soyledigimizde yada danismanimiza dondoruldugunu veya borcunuza girdiğini soyluyorlar bu nasıl bı saçmalık ben parami 1 ay almam gerekirden neden geç alıyorum üstelik 200 den 150 bine düsurmek istiyorum organiza 20 bin vermiştim düşürüruz diyorlar ama organiza düşmez diyor kendi paramla rezil oluyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
akillicocuklarc
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İstemiş olduğum belgeyi müşteri hizmetleri sistemde görünüyor demesine rağmen Kagramanmaraş şubesinde çalışan belge sistemde görünmüyor dedi.2 gün sonra tekrar aradığım da aynı personel sanki hesap sorarcasına ben size ne dedim deyip telefonu yüzüme kapattı. Müşterinin yüzüne telefon kapatmak ne demek

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
azizb95
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Eminevim 32000 tl parama çöktü. Sakın girmeyin. Pandemiden dolayı ödeme zorluğu çektim ve 250 bin tllik eve girdik ama 250 bin tllik ev şu an 900 bin tl olduğu için ev almak hayal oldu. Ondan dolayı 32000 tlyi iade almayalım dedik araba için kullanalım diye düşündük ama ne araba sistemine girmemize müsade ediyor ne 32000 tl'yi geri ödüyorlar.Arabaya niye giremiyorum ? Yatırdığım 32000 tlyi niye alıyorsunuz ? Rezillikten başka bir şey değil bu tüm herkese eşe dosta anlatmaya devam ediyorum parama çöktünüz diye !!!!!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Reklamlarında ünlüler oynamaya başladıysa ben bu tarz işlerden kaçarım. Faizsiz falan işin içine girerse hayatta girmem. Yakında çıkacak kokusu çok masum duruyor şu anda ama buraya yazdım yine görüşürüz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Özellikle tüketicinin yararını iş yaptığının reklamını yapan yerlere karşı asla güvenim oluşmuyor. Genelde eski banka şubesi olan ve astronomik fiyatlarla kiraladıkları dükkanlarda bu işi yapan eminevim bence yakında patlayacak büyük bir bomba dikkatli olun derim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Müşteri temsilcileri vasıtasıyla müşterilerini mağdur etmekteler, insanların ev kurma hayali ve dini hassasiyetlerini suistimal ediyor. Yani faize girmeden ev sahibi olma arzusuyla gittiğinizde sizi üye yapmak için çeşitli vaatlerde bulunuyorlar. Özellikle müşteri temsilcileri müşteri ve prim kazanmak için maalesef yalan söylüyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Girene kadar herşey mükemmel ama bu yaşanan son sorunlardan çıkmak istedik. Ödeme gücümüz düşecek çünkü bunu tahmine etmek için müneccim olmaya gerek yok. Organizer ücreti diye bişey var işlem ücreti yani faizin başka dili onu da ödedik tamam kalsın taksitlerimizi verin diyoruz yok o da mümkün değil. Sıkıştık kaldık valla konuşmak da sorunu çözmüyor çünkü hep aynı şeyleri söylüyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Eminevimde üye olunduktan önce ve sonra olmak üzere iki farklı davranış tipi var. Üye olmadan önce sanki cennet bahçesindesiniz ama olduktan sonra cehennemin arka bahçesi. Durumlar zaten ortada 20 gündür çalışamıyoruz bir de üstüne üstlük aşağılayıcı üslupla tahsilat yapma çabaları. Yazık ki sizin üyeniz olduk faiz falan olmaması da yalan ismi faiz değil işlem ücreti ne anladım bu işten??

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Yine bir saadet zinciri vakası gelecek benden demesi bunlar mantar gibi çıkmaya başladı faizsiz sistemmiiş falanmış filanmış. Siz ne yiyiyorsunuz peki taş mı? Bırakın bu işleri

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Eminevim Kurtköy 560 projesinden aldığım otel hisselerinin tapusunu 7 senedir bekliyorum Onca insanın ahını aldınız Ahirette ödeyeceksiniz hakkımı helal etmiyorum. Benim gibi en az 60 kişi daha mağdur edildi Eminevime güvenmenin bedelini çok ağır ödüyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Eminevim Hakkında

Eminevim Nedir?

Hepimizin bildiği üzere birkaç sene öncesine kadar kredi kuruluşları olarak bankalar ile çalışmak zorundaydık. Günümüzde artık böyle bir sınırlama yok. Daha önceleri bankerlerin yaptığı ve sunduğu hizmetlerin çok daha iyi şartlara sahip olanların artık piyasada varlık gösterdiğini biliyoruz. Bunlardan en köklü ve saygın isimlerinden birisi olan Eminevim hakkında bir takım bilgileri paylaşacağımız bu yazımızda ayrıca Eminevim nedir ve Eminevim nasıl çalışır sorularının da yanıtını vermeye çalışacağız. Önceliğimiz Eminevim kurumsal yapısı olacak. Eminevim nedir sorusunu anlamamız için Eminevim sistemi ile ilgili detaylı paylaşımlarda bulunacağız.

Eminevim Nasıl Çalışır?

Eminevim imece usulü ev sahibi olmayı hedefler. Eminevim Türkiye ve hatta Dünya’da bir ilk olma özelliği de taşıyor. Eminevim Faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin tercih ettikleri bir platform. Eminevim bütçe dengesini ön plana almış ve kullanıcılarının kendilerine en uygun şekilde ev sahibi olmanın yollarını açmıştır. Bunu sosyal finans ve birlikte tasarruf ilkeleri ile yürütmektedir. Eminevim ev sahibi olmak isteyen kullanıcıların web sitesi üzerinden Eminevim kayıt sürecini gerçekleştirmesi sonrasında müşteri hizmetleri ekiplerince aranmaktadırlar. Aynı durum Eminevim faizsiz araç alımı için de geçerlidir. Bir diğer yol ise Eminevim şubeleri üzerinden bu süreci ilerletmektir.

Eminevim Güvenli Mi?

Pek tabi ki akıllara gelecek ilk sorulardan birisi de Eminevim güvenilirliği olacaktır. Peki Eminevim güvenli bir yapı mıdır? Eminevim güvenilirliğini anlamanın birkaç yolu var. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Eminevim ipotek koydurduğu konutlar üzerinden işlem yapılabilen bir platform. Yani Eminevim müşterileri borçlarını ödedikleri sürece söz konusu konutların dokunulmazlığı bulunuyor. Eminevim kuruluş tarihinin üzerinden 30 yıl geçmiş saygın bir kuruluş. Eminevim referanslarına göz atabilir ve ev sahibi olan kullanıcıların kendilerinden bu sorunun cevabını alabilirsiniz. 200 Bine yakın insanı ev sahibi yapmış olan Eminevim güvenilirlik sorununu aşmış bir yapı. Bunu yazımızın ilerleyen bölümlerinde ele alacağımız Eminevim yorum ve Eminevim şikayetleri bölümünde daha net ortaya koymuş olacağız.

Eminevim Hizmetleri

Eminevim Konut Satın Alma

Eminevim hizmetleri içerisinde yer alan konut ve araç satın alma işlemleri farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Eminevim konut satın alma hizmeti firmanın en çok kullanılan hizmeti diyebiliriz. Çekilişli sistem, peşinatlı sistem ve kişiye özel oluşturulan çözümler ile pek çok kişi hayallerindeki eve kavuşabilmektedir.

Eminevim Araç Satın Alma

Eminevim kampanyaları arasında lanse edilen hizmetlerden birisi de Eminevim araç satın alama şeklindedir. Eminevim faizsiz, kredisiz otomobil sahibi olmak için belli kontenjanlar belirli tutarlar belirlenmekte. Eminevim otomobil sahibi olmak için internet sitesinde yer alan form doldurularak kayıt oluşturulmaktadır.

Eminevim'e Nasıl Üye Olunur?

Eminevim internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen Eminevim üyelik işlemi basit ve hızlı gerçekleştirilen birkaç adımdan ibarettir. Eminevim web sitesi sağ üst köşesinde yer alan "internet şubesine giriş" sayfasında açılan forma TC kimlik numarası, vergi kimlik numarası ya da üye no ve şifre girilerek platformun hizmetlerinden yararlanmaya başlanır. Tabi bu verilerle üyelik oluşturulduktan sonra işlem yapılmaktadır. Eminevim hesabı açmak  için aynı sayfada yer alan "aday müşteriyim" kısmında bulunan alana cep telefonu numarası girilerek üyelik süreci başlatılmış olur.

Eminevim Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Eminevim Elbirliği Sistemi

Eminevim elbirliği sistemi ile ev sahibi olmak isteyenler bütçelerine göre belli gruplara ayrılmaktadır. Bu grupların özelliği dahil olunan grubun sayısı ile ödenecek taksit sayısının aynı olmasıdır. Örneğin 100 ay taksit ödenecek ise gruptaki katılımcı sayısı da 100 olmalıdır. Her ay ödenen taksitler havuzda toplanarak bir ev tutarı oluşmaktadır. Daha sonra en geç taksitlerin yarısında gelindiğinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile katılımcılar ev sahibi olmaktadır. 1991 yılından bu yana bu sistemle faizsiz ve kredisiz ev ve otomobil sahibi olan 195.000'in üzerinde katılımcı mevcuttur.

Eminevim Faizsiz Ev Alma Modelleri Nelerdir?

Eminevim çekilişli sistem ve Eminevim çekilişsiz sistem modelleri ile ev sahibi olmak mümkün. Eminevim çekilişli sistem ile ev sahibi olma en geç taksitlerin ortasında evi teslim alma imkanı sunmaktadır. Eminevim kısaltılmış vadeli çekilişli sistem ise kullanıcıların kendi evlerine geçtikten sonra ödemelerini arttırarak vadelerini kısaltma mantığı ile gerçekleşmektedir. Eminevim kira destekli çekilişli sitem ise evi teslim alıncaya kadar kira desteği sunmaktadır. Evi teslim alacağınız tarihi baştan belirlemek isterseniz Eminevim çekilişsiz sistem alternatiflerini değerlendirmek mümkün. Eminevim peşinatlı sistem ve Eminevim vade ortalı peşinatsız sistem en uygun şekilde ev sahibi olmayı sağlamaktadır. Eminevim Kısaltılmış Vadeli Sabit ödemeli Çekilişli sistem, Eminevim Değer artışlı çekilişli sistem, Eminevim Peşinatlı sistem, Eminevim Vade ortası sistem seçeneklerinden uygun olanı web sitesinden ve Eminevim bayilerinden öğrenebilirsiniz.

Eminevim İletişim

Eminevim iletişim kanallarını oldukça geniş tutmuş. Eminevim sosyal medya da bunlardan biri. Eminevim müşteri hizmetlerine gerek Eminevim telefon numaralarını arayarak gerekse de sitesinde bulabileceğiniz şube bilgilerini kullanarak ulaşmanız mümkün. Yazılı bildirim için ise Eminevim iletişim formu ve e-postası [email protected] kullanılabilir.

Eminevim Yorum ve Şikayet

Eminevim müşteri yorumları ya da Eminevim müşteri şikayetleri ile ilgili tüm içeriklere Gelbaba.com web sitesi üzerinden ulaşabilir, Gelbaba'ya üye olarak Eminevim hakkında yapılan şikayet içeriklerine sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri