Emlak

Başlıca Emlak markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Birevim

Yorumlar (37)

Eminevim

Yorumlar (15)

Fuzulev

Yorumlar (9)

Morevim

Yorumlar (4)

Birikimevim

Yorumlar (3)

Hedefevim

Yorumlar (2)

242 Emlak

Yorumlar (1)

Csn Emlak

Yorumlar (1)

hepsiemlak

Yorumlar (1)

Mitula

Yorumlar (1)

06 Ev (06Ev.Com)

Henüz yorum yok.

1Kent Gayrimenkul

Henüz yorum yok.

212 Gayrimenkul

Henüz yorum yok.

Adres Atakent Evleri

Henüz yorum yok.

Ahlatlıbel Evi

Henüz yorum yok.

Ak Tower

Henüz yorum yok.

Akabe Siteleri

Henüz yorum yok.

Emlak Hakkında

Emlak ev, arsa, bahçe, bina gibi her türlü taşınmaz malları kapsayan, ticari olarak değerlendirilen mülklerin genel adıdır. Emlak kişilerin en çok tercih ettikleri, uzun vadeli, güvenli yatırım aracıdır. Emlak kategorisindeki taşınmaz mallar genel olarak konut, arsa ve ticari olarak değerlendirilir.Her türlü ev, daire, yazlık, villa, residence gibi taşınmazlar konut kategorisine girer. Ofis, atölye, dükkan, mağaza, depo, imalathane, fabrika, kamu binaları gibi taşınmazlarda ticari emlak olarak değerlendirilir. Her türlü taşınmazların alım, satım ve kiralama işleriyle emlakçılar ilgilenir. Emlakçılar alım, satım ve kiralama işleriyle ilgili görüşme yapacakları müşteri için çeşitli hazırlıklar yaparlar, idari işlemleri takip ederler, yaptıkları saha çalışmaları ile müşterilere kiralamak yada satın almak istedikleri evleri gezdirirler.Günün her saati sabah erken saatlerden, gece geç saatlere kadar ulaşılabilir olur ve müşterilerin telefonlarını yanıtlar. Müşterilerinin adına görüşmeleri yapar ve ön şartları aktarıp mülkünüz hakkında bilgiler verirler.

Gayrimenkul Firmaları

Gayrimenkul sektörünün hızla ivme kazandığı günümüzde birçok gayrimenkul firması da, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için hızla kendi içlerinde gelişmekte ve büyüme sağlamaktadır. Ülkemiz de yaklaşık 100 civarında gayrimenkul firması franchising vermektedir. Ve yine birçok gayrimenkul firması müşterilerine taksitle ev sahibi olabilme kolaylığı sağlamaktadır. Ülkemizdeki gayrimenkul firmalarından bazıları şöyle; Eminevim, Fuzulev, Birevim Birikim Evim, Mitula, Mor Evim, Gayrimenkul Yalova, 1Kent Gayrimenkul, Ab Gayrimenkul, Ak Tower, Akman Gayrimenkul İnşaat, Remax, Kaçmaz Emlak, Alkent Emlak, Aktur Residence, Alpak Armonia Residence, Alyans Plaza, Amara Home Villas, And Gayrimenkul, Anka Apart, Antasya Residence, Apartments Anatolia, Aqua Kavaklı, Aras Emlak, Arena Gayrimenkul, Atlas Gayrimenkul, Avrasya Avrupa Emlak Konut Gayrimenkul, Avrupa Konutları, Avrupa Konutları Tem, Ayas Emlak Gayrimenkul, Ayas Grup Gayrimenkul, Ayazma Emlak Konut, Azmi Yeşilyurt Gayrimenkul, Belgin Hancı Gayrimenkul, Berk Gayrimenkul, Birlik Gayrimenkul, Birlik İnşaat Gayrimenkul, Bolat Gayrimenkul, Boss Gayrimenkul, Bt Gayrimenkul, Bu İlk Gayrimenkul, Caasa Gayrimenkul, Çebi Gayrimenkul İnşaat, Centaş İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı, Çiğdem Emlak, Dağdeviren Gayrimenkul, Denizmen Gayrimenkul, Esse Gayrimenkul Keçiören Grubu, İmax Gayrimenkul, İpekyolu Gayrimenkul, Kale Yapı ve Gayrimenkul, Kent Gayrimenkul, Kubbe Emlak Gayrimenkul, Kudret Gayrimenkul, Mehal Yapı Gayrimenkul, Neva Gayrimenkul, Odeon Gayrimenkul, Özdemir Emlak, Prestige Gayrimenkul (Nişantaşı), Rk Gayrimenkul, Sibay Gayrimenkul, Tablin Gayrimenkul, Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, Toki, Yedikule Emlak Gayrimenkul, Yer Emlak Gayrimenkul, Yılmazlar Gayrimenkul, Yön Gayrimenkul, Yonca Gayrimenkul, Zingat’tır. Gayrimenkul firmaları hakkında en güvenilir adım, deneyim sahibi kişilerin mesajlarıdır. Gayrimenkul firmaları hakkında merak ettiğiniz ve cevabını aradığınız konularla ilgili Gelbaba.com müşteri deneyimleri ile en tarafsız en güncel ve en güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Siz de kendi görüş ve yorumlarınızı Gelbaba sitemize iletebilirsiniz.

Gayrimenkul Firmaları Hizmetleri

Gayrimenkul firmaları öncelikle satılması yada kiralanması düşünülen gayrimenkulün ilanlarını yayınlamak için fotoğraf ve video çekip sosyal medya ve ilan siteleri ile paylaşırlar. Gayrimenkul firmaları ev, arsa, dükkan, depo, fabrika, konut, tarla, ofis, atölye, daire, yazlık, villa, tersane, liman, alışveriş merkezi ve benzeri birçok farklı gayrimenkul üzerinden işlem yapar. Bu yapıların alım, satım ve kiralama işleriyle ilgili çalışmalar yapar ve objektif bir değerlendirme sonucu iki taraflı olarak alıcı ve satıcı için avantaj oluşturur. Satılması düşünülen gayrimenkulün yada satın alınması düşünülen gayrimenkulün yapısal özellikleri, konumu ve fiziki özellikleri dikkate alınarak yapılan incelemede gayrimenkulün gerçek değeri gayrimenkul firması tarafından belirlenir. Gayrimenkul ile ilgili hazırlanan detaylı rapor taraflara sunarlar. Gelbaba.com da gayrimenkul firmaları hakkında deneyim sahibi kişilerin yorumlarını sizlere sunmaktadır. En tarafsız ve en güncel müşteri yorumları için Gelbaba.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.