Ensezon

Ensezon Yorumları

Ensezon Şikayetleri 2022

Ensezon Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Gizem Fazilet Bal tarafından kurulmuş olan Ensezon.com özellikle mutfak malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir e-ticaret platformudur. Merkezi İstanbul’da olan ve Beka Medya öncülüğünde faaliyet gösteren Ensezon.com kullanıcı dostu web sitesi ile rahat ve isabetli alışveriş yapılabilen bir site. Ensezon.com web sitesinde birçok görsel ve kolay gezilebilen menüler bulunmaktadır.

3 yıl önce yorumlandı

Böyle bir firmayla alış veriş yaptım çok pişmanım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Nişanlımın aldığı tencere seti bir türlü teslim edilemedi. Kendisi Sakarya'da ben İstanbuldayım. Tabi ki kabak benim başıma patladı İstoçtaki depolarına kadar gidip ürünü teslim aldım. Tabi bu bana puan kazandırdı mı onu göreceğiz ama emin değilim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ensezon.com Hakkında

Gizem Fazilet Bal tarafından kurulmuş olan Ensezon.com özellikle mutfak malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir e-ticaret platformudur. Merkezi İstanbul’da olan ve Beka Medya öncülüğünde faaliyet gösteren Ensezon.com kullanıcı dostu web sitesi ile rahat ve isabetli alışveriş yapılabilen bir site. Ensezon.com web sitesinde birçok görsel ve kolay gezilebilen menüler bulunmaktadır. Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran Ensezon.com e-mağazacılık yoluyla da büyük e-ticaret sitelerinde boy göstermektedir.

Ensezon.com Güvenilir Bir Site Mi?

Ensezon.com KKVK gereği kullanıcılarına ait kişisel bilgileri korumayı ve saklamayı taahhüt etmektedir. Ayrıca Ensezon.com kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesiyle kullanıcıların kart bilgilerini bankalara şifreleyerek gönderir ve saklamaz. Kullanıcılar Ensezon.com ile ilgili daha detaylı bilgileri başka web sitelerinden de alabilirler. Bunun haricinde hem kurumsal hem de teknik olarak Ensezon.com güvenilir bir web sitesidir.

Ensezon.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Ensezon.com üyelik zorunluluğu bulunmayan bir web sitesi. Ama Ensezon.com üyeleri indirim kuponları ile daha avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilmektedirler. Ensezon.com kullanıcısı site üzerinde gerekli filtrelerle seçtiği ürün ya da ürünleri sepetinde toplar. Seçme işlemi bitince, kullanıcılar Ensezon.com alışverişi tamamla seçeneği ile ödeme ekranına yönlendiriliyor. Eğer kullanıcı üye değilse eksiksiz ve doğru doldurulması gereken bir form karşılarına çıkıyor

Ensezon.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Online alışveriş yapılabilen Ensezon.com kredi kartı ile ödeme almaktadır. Peki diğer Ensezon.com ödeme seçenekleri nelerdir? Ensezon.com banka transferi ile ödeme almaktadır. Kullanıcılar Ensezon.com havale ve eft yaparken sipariş numaralarını açıklama kısmına yazarlarsa işlemleri daha kolay ve hızlı gerçekleşecektir. Ensezon.com mail-order yöntemi ile de ödeme almaktadır. Kredi kartı ödemelerinde Ensezon.com taksit de yapmaktadır.

Ensezon.com’da Hangi Ürünler Var?

Özellikle Mutfak ağırlıklı ev gereçleri gibi ürünlerin sunulduğu Ensezon.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Ensezon.com ürünleri ana başlıkları; Ensezon.com Mutfak, Ensezon.com Sofra, Ensezon.com Banyo, Ensezon.com Dekorasyon, Ensezon.com Yeni Seriler, Ensezon.com Çeyizlik setler, Ensezon.com Ev tekstili.

Ensezon.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

200 TL ve üzeri alışverişlerde Ensezon.com ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Ensezon.com Kargo teslim süresi 3-7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Peki Ensezon.com Hangi kargo ile çalışmaktadır? Ensezon.com anlaşmalı kargo firması olan Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.

Ensezon.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Ensezon.com kargo takibi için web sitesi üzerinde bulunan Ensezon.com Kargo takip sekmesinden kayıtlı e-postaya gönderilen takip numarası yoluyla kontrol edilebilmektedir. Ensezon.com kargom nerede? Ensezon.com kargo ne zaman gelir? sorularınıza bu şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Ensezon.com İade Koşulları Nelerdir?

Ensezon.com iade süreçleri nasıl ilerlemektedir? Ensezon.com iade koşulları nelerdir? Cayma hakkını kullanmak isteyen kullanıcıların Ensezon.com iade süresi 7 gündür. Ensezon.com iade süreci için Ensezon.com Müşteri hizmetleri ile görüşülmelidir.

Ensezon.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Ensezon şikayetleri ve yorumları gelbaba.com web sitesi içerikleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Kullanıcıların değerlendirmeleri ile pek çok kişiye ışık tuttuğu gelbaba.com gerçek anlamda tüketicilerin dayanışmasının sergilendiği bir platformdur.

Ensezon.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Ensezon.com iletişim için [email protected] mail adresinden ya da Ensezon.com web sitesinde bulunan iletişim formu kullanılabilir. Ensezon.com müşteri hizmetleri ya da Ensezon.com mobil hat üzerinden aranabilmektedir. Ayrıca site üzerinde Ensezon.com WhatsApp destek hattı bulunmaktadır. Yine web sitesi üzerinde Ensezon.com sosyal medya hesaplarına ulaşılabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri