Epey

Epey Yorumları

Epey Şikayetleri 2022

Epey Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(44)

Epey 2014 yılında ürünler arasında karşılaştırma yapılması amacıyla faaliyetlerine başlayan bir online satınalma hizmet sitesidir. Fiyat içeren ürünler için fiyat bilgisi gösteren, ve tamamen ücretsiz faydalanabileceğiniz Epey ile ürünler hakkında teknik destek sağlarken, satınalma sırasında ölçülebilir değerleri kıyaslama şansını da kullanıcılarına sunmaktadır.

Problem Çözüldü 👍

talhad
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Çok iyi bir uygulama. Tavsiye ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Epey muhakkak işinize yarayacak bir site ama her üründe değil. Oturduğunuz yerden bilgisayar karşılaştırması yapıp internet üzerinden alırsanız pahalıya gelebilir. Satın lacağanız sitelerin güncel kampanyaları çoğu zaman epey karşılaştırmalarının altında çıkabiliyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

epey xiaomi mi band aldım o kadar karşılaştırdım yine uygun fiyatı seçtim. Kararsız kaldığım ürünlerde hep böyle oluyor. Epey bile zor değiştirir bu tutumumu :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

herkesin dilinde epey epey ben ne olduğunu ne iş yaptıpını anlamadım. ürünleri satıyor mu anlatıyor mu belli değil her şeyi de abartmayın bu kadar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Yeni bir ürün almadan önce kesinlikle uğradığım ilk site. Mutlaka girin bakın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Kendime telefon bakarken çok kolaylık sağladı aynı fiyat performansta bir çok alternatif bulabildim hiç aklımda bile olmayan telefonları gördüm çok güzel hareket.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

epey karşılaştırması ile samsung'un kampanyalı televizyonundan son anda vaz geçip LG aldım ve iyi ki de karşılaştırmışım. Epey uzak ara en iyi konuda

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

epey uzun zamandıır gördüğüm en kapsamlı donanımlı ve müşteri odaklı firmlardan biri, her gün siteye girip birşeyleri inecelerken buluyorum kendimi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Xiaomi Redmi 8A modelini en uygun fiyata Epey sayesinde buldum ve telefon tam bir fiyat performans telefonu çıktı. Epey reklamsız bu işi iyi götürüyor bravo doğrusu

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

bu kadar memnun kaldığım çok nadir ürün vardır çinliler bu işi aşmışlar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Epey Hakkında

Site içerisinde bulunan ürün tanıtımları ve teknik bilgiler, resmi internet siteleri, resmi ürün katalogları ve internet üzerindeki referans kaynaklardan derlenmiş olup, üreticiler tarafından yayınlandığı veya ilan edildiği bilinen bilgilerdir. Epey herşeyi karşılaştır sloganı ile iyi niyet ve hakkaniyet çerçevesinde herhangi bir marka ayrımı gözetmeden bu bilgilerin güncel ve doğru olması için gayret göstermektedir. Sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksiz olması, kalitesi, güncel olması Epey’in özen gösterdiği konular olsa da bu bilgilerin doğruluğunu piyasa verilerinden elde ettiği için sorumluluk kabul etmemektedir.

Epey Güvenilir Bir Site Mi?

Epey hem kendisini ziyaret ederek ürün karşılaştırması yapan kişiler için ürünler hakkındaki en doğru verileri onların bilgisine sunmakta hem de ziyaretçinin yazı yazabilmesi için açılan alanlarda rekabete aykırı, küçük düşürücü ve marka zedeleyici veya haksız kazanca yol açabilecek yazıların yayınlanmamasına üstün hassasiyet göstermektedir. Bu açıdan hem ürünleri satın almak isteyen tüketicilerin hem de ürün satışını gerçekleştiren firmaların güvenini sağlamış bir karşılaştırma sitesidir. Yukarıda belirttiğimiz, firmalar ve ürünler arasında haksız bir algı oluşturabilecek kullanıcı yorumlarını sebep göstermeden sitesinden kaldırabilmektedir.

Epey’de Nasıl Karşılaştırma Yapılır?

Epey’de karşılaştırmayı hem ürünler arasında yapabilirsiniz hem de seçtiğiniz ürünün satıldığı farklı alışveriş sitelerindeki fiyat şeklinde yapabilirsiniz. Böylece satın almayı düşündüğünüz ürünün muadilleri ile ilgili fikriniz oluşurken, o ürünün en uygun fiyatını da aynı anda görebilirsiniz. Öncelikle satın almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra ürünün altında yer alan ‘’karşılaştır’’ butonunu tıklayarak karşılaştırmak istediğiniz diğer ürünü seçmeniz gerekmektedir. Seçilen ürünler arasındaki farkları tek bir sayfada kolayca görebilirsiniz. Aynı ürünün hem fiyatını hem de benzer ürünlerin özelliklerini basit bir şekilde görüntülüyebilir, tercihinizi bu doğrultuda akıllıca yapabilirsiniz.

Epey’de Hangi Markalar ve Sektörler Var?

Epey’de telefon, ev, yaşam, bahçe, TV, görüntü, ses, bilgisayar, tablet, anne, bebek ürünleri, ayakkabı, kitap ve motorlu ve motorsuz araçlar dahil olmak üzere çok sayıda ürünü ve markayı bulmanız, bu markaların ürünlerini kıyaslayınız ve fiyat karşılaştırması yapmanız mümkündür. Aramalarınızı ya da karşılaştırmalarınızı kolaylaştırmak adına ana sayfada yer alan fırsat ürünleri, popüler ürünler, fiyat/performans telefonları, en ucuz telefonlar, 1000 tl altı akıllı telefonlar gibi sizler için kalıplaştırılmış seçenekler de bulmanız mümkündür. En iyi akıllı telefonlar, en ucuz televizyonlar, en uygun laptoplar, yeni sezon ayakkabılar bunlar ve daha fazla ürün fiyat bilgisi için Epey sizlerin de vazgeçemeyeceği bir site olacak.

Epey.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Epey.com hangi kargo ile çalışıyor merak eden kullanıcılar için, site sadece ürün karşılaştırma sitesi olduğundan, siteden aratılarak bulunan ve karşılaştırma yapıldıktan sonra tercih edilen ürün hangi siteden alınmışsa o sitenin kargo firması ile çalışmaktadır. Sitede çeşitli kategorilerde ürün ihtiyacı olan herkes istediği ürünün karşılaştırmasını yaparak hangi siteden alışveriş yapacağına karar verebilir. Ürün aldığı sitenin anlaşmalı olduğu kargo firmaları arasından da istediğini seçerek ekonomik alışveriş avantajını ikiye katlayabilir.

Epey.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Epey kargo nasıl takibi nasıl yapılır? sorusunu alışveriş yapmak isteyen herkes merak etmektedir. Sitede, ürün ihtiyacı için karşılaştırma yaparak herhangi bir siteyi tercih edenler, alışveriş yaptığı siteden siparişinin kargo takibini yapabilir.

Epey.com Şikayet ve Yorumları

Her online site olduğu gibi Epey.com hakkında da kullanıcılar güvenilirlik açısından endişe duyabilir. Sitenin hizmet kalitesi nasıldır, güvenilirliği ne düzeydedir ve benzeri şekilde akıllara takılan birçok soru için Epey.com kullanıcı yorumları incelenerek bilgi sahibi olunabilir. Epey.com şikayetleri ile Epey.com yorumları, kullanıcıların daha kaliteli hizmet alabilmesine yöneliktir.

Epey.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Epey.com iletişim bilgileri e-posta ya da sesli iletişim şeklinde yapılabilmektedir. Gerek duyulduğunda, siteyle herhangi bir iletişim yöntemi kullanılarak iletişime geçilebilir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri