Es Turizm

Es turizm Yorumları

Es turizm Şikayetleri 2021

Es turizm Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Kırıkkale merkezli bir otobüs işletmesi olan ES Turizm şehirlerarası otobüs işletmeciliğindeki bölgesel gücünü arttırarak ulusal bir firma olmayı hedeflemiş birçok şehirde bulunan ES Turizm satış ofisleri ve ES Turizm şubeleri ile de ağını genişletmeyi başarmıştır.

muhammedsuhad
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 ay önce yorumlandı

Dudullu terminali olarak verdikleri konum çok yanlış, iletişime geçmek neredeyse imkansız kendileri ile. Müşteri memnuniyeti sıfır, hatalarını kabul etmeyi bırak sizi suçluyor ve alaya alıyorlar. Yaptıkları işe ve yolcuya saygı yok. Zar zor yetişebildim otobüse, evimden on dakika yürüme mesafesinde olan yere taksi ile otuz beş TL para verdim, ayrıca boş yere stres oldum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

ES Turizm Hakkında

Kırıkkale merkezli bir otobüs işletmesi olan ES Turizm şehirlerarası otobüs işletmeciliğindeki bölgesel gücünü arttırarak ulusal bir firma olmayı hedeflemiş birçok şehirde bulunan ES Turizm satış ofisleri ve ES Turizm şubeleri ile de ağını genişletmeyi başarmıştır. Bu başarısını araç sayısını arttırarak da göstermiş olan ES Turizm filosunda bugün 20’nin üzerinde otobüs bulunmaktadır. ES Turizm şubeleri ve satış noktalarının detaylı listesi ES Turizm online satış platformu Esturizm.com web sitesinde bulunuyor. Satış noktaları ile ağını genişletme konusunda ki politikalarını devam ettiren ES Turizm e-ticaret pazarına da kullanıcı dostu web sitesi ile giriş yapmış ve bu alanda da varım demiştir.

ES Turizm Hizmetleri Nelerdir?

ES Turizm Kırıkkale merkezli bir işletme, tabi olarak ülkemizin başkenti Ankara’ya da yakın olan bölgesinde bilinen bir firma olan ES Turizm seferleri nerelere var? Bir otobüs işletmesi eğer büyüme gösteriyorsa bu da kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermesinin sonucudur. ES Turizm hizmetleri nelerdir? biraz da bunlara bakalım. En sık kullanılan ES Turizm seferleri; ES Turizm Ankara, ES Turizm Polatlı, ES Turizm İstanbul, ES Turizm İzmit, ES Turizm Bursa, ES Turizm İzmir, ES Turizm Afyon, ES Turizm Burdur, ES Turizm Uşak olarak sayabiliriz.

ES Turizm’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi ES Turizm rezervasyon yapılması oldukça kolay kullanıcı dostu bir arayüze sahip. ES Turizm web sitesinde bulunan ES Turizm sefer arama ekranına yapılacak seyahatle ilgili bilgilerin girilmesi sonucu çıkan sonuçlardan hangisi tercih edilecekse seçilir. Bir sonraki aşamada ise ES Turizm koltuk seçimi yapılır ve aynı ekran üzerinden kullanıcılar kişisel bazı bilgilerini girer ve ES Turizm ödemesinin yapılması ile birlikte ES Turizm rezervasyonu tamamlanmış olur. Bu aşamadan sonra ES Turizm elektronik biletleme yaparak SMS ve e-posta üzerinden kullanıcıları ile biletlerini paylaşır.

ES Turizm Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

ES Turizm ofisleri ya da ES Turizm satış noktaları üzerinden alınan biletlerde ES Turizm nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyor. Bunun dışında internet üzerinden yapılan alışverişlerde ES Turizm kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme alıyor. Bu 2 ödeme kanalı haricinde ES Turizm ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Esturizm.com Güvenilir bir web site mi?

Kurumsal anlamda ES Turizm güven veren bir deneyime ve ekibe sahip. Peki bu yapının online satış platformu olan Esturizm.com güvenilir bir site mi? ES Turizm site ziyaretçileri site üzerinden alışveriş yapmaları durumunda kişisel bilgilerini ve kart bilgilerinin güvende olmasını isterler. ES Turizm kredi kartı çekimleri olsun kişisel veriler olsun, sitesinde bulunan SSL protokolü ile bu bilgileri korumaktadır. Dışarıdan gelecek saldırılar akarşı önlemlerini almış olan Esturizm.com güvenilir bir web sitesidir.

ES Turizm Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden satın alınan ES Turizm biletlerinin iptali için ES Turizm üyesi olmak gerekiyor. ES Turizm seferine 24 saat kalana kadar yapılabilen ES Turizm iptal işlemlerinde, ES Turizm değişiklik için ise gerekli süre 12 saat. ES Turizm çağrı merkezi aranarak da iptal ve değişiklik yapılabilir değişiklik durumunda ise ES Turizm açık bilet uygulamasından faydalanılabiliyor.

ES Turizm Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com otobüs işletmeleri ve yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan hemen hemen tüm firmalara sitesinde yer vermektedir. ES Turizm yorumları ve şikayetleri de bu anlamda gerçek kullanıcı görüşlerini yansıtan içerikleri ile Gelbaba.com'daki yerini almış bulunmaktadır.

ES Turizm İletişim Bilgileri Nelerdir?

7/24 destek alınabilen ES Turizm müşteri hizmetleri numarası sitenin ana sayfasında bulunmaktadır. Ayrıca ES Turizm iletişim sekmesinde bulunan ES Turizm iletişim formu üzerinden de görüş ve talep gönderimi yapılabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri