Ev Dekorasyon

Başlıca Ev Dekorasyon markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Karaca Home

Yorumlar (7)

Dekor Cenneti

Yorumlar (4)

Filli Boya

Yorumlar (2)

Madame Coco

Yorumlar (2)

Rivaistanbul

Yorumlar (2)

Bannt.Com

Yorumlar (1)

Dominox

Yorumlar (1)

Dyo Boya

Yorumlar (1)

Ehalıcım

Yorumlar (1)

Ferhatlar Halı

Yorumlar (1)

Halıkent

Yorumlar (1)

Taç

Yorumlar (1)

Zara Home

Yorumlar (1)

11Pazar.Com

Henüz yorum yok.

3Boyutzemin

Henüz yorum yok.

3K Konsept

Henüz yorum yok.

Abant Parke

Henüz yorum yok.

Ada Door

Henüz yorum yok.

Ada Halı Bağcılar

Henüz yorum yok.

Afra Dekor

Henüz yorum yok.

Afy Mobilya Tasarım

Henüz yorum yok.

Ev Dekorasyon

Zaman geçirdiğimiz mekanların kullanım amaçları göz önünde bulundurularak en verimli, en ergonomik, estetik ve sanatsal biçimlerde düzenlenmesine dekorasyon diyebiliriz. Bizim üzerinde duracağımız konu, ev dekorasyonu. Tarih boyunca insanlar bir şekilde yaşadıkları mekanları süslediler ya da onları daha pratik bir yaşam için dizayn ettiler. Günümüzde bir iş kolu haline gelmiş olan dekorasyon, hayatlarımıza renk katmak ve yaşam alanlarımızı güzelleştirmek için hemen hemen herkesin ilgisini çeken bir alan olmuştur. Dizayn edilen mekanların fonksiyonel olması önemli, ama göze hitap etmesi de bir o kadar önemli olmalı. Kişilerin zevkine hitap edecek uygun dekorasyon malzemeleri tercih edilmeli. En basit haliyle, örneğin yatak odası dekore edilecekse, konforlu bir yatak ve giysi dolabı gibi ürünler tercih edilmelidir. İç mimarlar, ev dekorasyonunda bize yardımcı olacak bu alanda uzman kişiler. Kullanılacak malzemelerin ve ürünlerin işlevselliği konusunda bizi aydınlatırlar. Evlerimizi dizayn ederken uzak durmamız gereken, kullanışsız olacak malzemeleri de bize söylerler. Ekonomik olması sebebiyle mutfaklarda mdf dolaplar tercih edilir. En sık değiştirilen ürünlerin başında gelen mutfak dolapları, böylece daha ekonomik olur ev sahipleri için. Dekorasyon aşamasında seçilen renkler, süslemeler ve diğer her ayrıntı, bizleri ve zevkimizi yansıtır. Sürekli göreceğimiz, kullanacağımız eşyaları özenle seçmeli ve satın almalıyız. Eşyalarımızla uyumlu objeler, duygu ve düşüncelerimizi yansıtan renk ve ürünler ile evlerimizin dekorasyonunu rahatlıkla tamamlayabiliriz. Bedensel ve zihinsel rahatlama sağlayacak renk ve ürünler de tercih sebebi olabilir. İster yaratıcılığınıza bağlı olarak farklı dizaynlar yapın, ister sade ve göz yormayan tercihlerde karar kılın. Nasıl dekore edeceğiniz tamamen size ve zevkinize bağlı.

Dekorasyon Fikirleri

Spotçulardan veya eskicilerden temin ettiğiniz ucuz mobilyalarla evinizi dekore edebilirsiniz. Aldığınız bu parçaların, mevcut eşyalarla uyumlu olmasına özen gösterin. Boyamaya uygun olanları istediğiniz renge boyayın. Koltuk ve sandalyeleriniz döşemeli ise, beğendiğiniz bir kumaş ile kaplatabilirsiniz. Amerikan mutfağa sahip bir evde oturuyorsanız ya da stüdyo dairede iseniz, paravan kullanabilirsiniz. Evde kendiniz yapabilir veya sipariş edebilirsiniz. Evinizin tarzına uygun olarak desenler ve kumaşlarla süsleyebilirsiniz. Yardım almadan rahatça uygulayabileceğiniz duvar kağıtları, evinizin havasını bir anda değiştirebilir. İz ve leke yapmayan, uzun ömürlü duvar kağıtları tekrar tekrar kullanmak mümkün. İstediğiniz herhangi bir görseli bastırabilirsiniz. Duvarlar için başka bir öneri, büyük tablolarla odayı süslemek. Kolaylıkla bulabileceğiniz mdf panelleri istediğiniz görsellerle birleştirip farklı bir ambiansa kavuşabilirsiniz. Teneke kutular, şişeler, hasır ipler gibi onlarca malzeme ile kendinize şık avizeler yapabilirsiniz. Kiralık bir evdeyseniz, perde almak masraflı olacaktır. Her ev için ayrı perde almak bütçemizi sarsabilir. Kendi dikeceğiniz perdeler epey ucuza gelecektir. Konuyla alakalı öğretici pek çok video mevcut. Yastık kılıfından çaydanlık rengine, ayakkabılıktan el havlusuna hepsi evinizin bir parçası.

Ev Dekorasyon Markalarını Değerlendirin

Dayanıklı ve kaliteli ürünlerle evinizi ve bütçenizi düşünmenin en ideal yolu, Gelbaba’daki gerçek kullanıcı yorumlarını okumak. Ev dekorasyonu markaları ve puanlamaları sitemizde. Sizler de yorum bırakarak, tüketicilere fikir verebilirsiniz. Karaca Home, Madame Coco, Taç, Abant Parke, Akarsu Halı Mobilya, Baloğlu Perde, Biev, British Home, Çel-Ka Çelik Kapı, Chima Home, Desen Halı, Dore Home, Dyo Boya, Elit Dekor, English Home, Eponj Home, Erva Çelik Kapı, Evim Yapı Dekorasyon, Gün Yapı Dekorasyon, Homify, İnci Halı, Kuantum Dekor, Linens, Marshall Boya, Özcan Mutfak Dekorasyon, Özdemir Home gibi onlarca marka için görüş bildirerek, siz dahil tüm tüketicilerin hizmet memnuniyetini arttırabilirsiniz.