Ev Mutfak Gereçleri

Başlıca Ev Mutfak Gereçleri markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Evform

Yorumlar (26)

Jumbo

Yorumlar (2)

Kadehci.Com

Yorumlar (2)

Rivaistanbul

Yorumlar (2)

Bernardo

Yorumlar (1)

Dominox

Yorumlar (1)

Koroplast

Yorumlar (1)

Kuvings

Yorumlar (1)

Acar Home

Henüz yorum yok.

Acar Mutfak

Henüz yorum yok.

Ada Home (Hepsiburada)

Henüz yorum yok.

Akel Ev Aletleri

Henüz yorum yok.

Aksu Tencere

Henüz yorum yok.

Altıncezve

Henüz yorum yok.

Any Home

Henüz yorum yok.

Arnova Mutfak

Henüz yorum yok.

Arow Home

Henüz yorum yok.

Arslan Mutfak

Henüz yorum yok.

Artisan Kitchen

Henüz yorum yok.

Atalay Mutfak

Henüz yorum yok.

Avanoscomlekcisi.Com

Henüz yorum yok.

Aydın 22 Tava

Henüz yorum yok.

Ev Mutfak Gereçleri Hakkında

Mutfaklar şüphesiz insanların evlerinde en çok vakit geçirdikleri yerlerden biridir. Birbirinden lezzetli yemeklerle, birbirinden güzel sofraların hazırlandığı mutfaklarda en büyük yardımcımız ev mutfak gereçleridir. Yemek yapmayı keyifli hale getiren ev mutfak gereçleri aynı anda zamandan da tasarruf etmemizi sağlar. Her mutfakta olması gereken en temel ev mutfak gereçler arasında tencere ve tavalar yer almaktadır. Yemek takımları, kahvaltı takımları, sunum setleri, çatal, kaşık, bıçak takımları, bardak takımları, çaydanlık, cezve, kesme tahtası, süzgeçler, tahta kaşıklar, plastik kaseler, saklama kapları, tepsiler, baharat ve erzak kavanozları mutfakların olmazsa olmazı ev mutfak gereçlerinin başında gelmektedir. Birde yemek hazırlama safhasında kullanılan ev mutfak gereçleri vardır. Bunlar arasında su ısıtıcılar, mutfak robotu, blender, mikser, mutfak terazisi gibi küçük ev aletlerinin yanı sıra ölçü kabı, mutfak bıçağı, çırpıcı, rende, sarımsak ezici, yumurta fırçası, maşalar yer almaktadır.

Ev Mutfak Gereçleri Markaları

Günlük hayatımızı kolaylaştıran ev mutfak gereçleri sayesinde yemek yapmak, artık herkes için çok daha keyifli bir hal almıştır. Bu amaca yönelik bir çok marka da en kaliteli malzemelerden, ihtiyaca uygun özel tasarımları sizlere sunmaktadır. Ev mutfak gereçleri üretimi ve satışını yapan bazı markalar şöyledir; Tefal, Lava, Korkmaz, Emsan, Fms, Kütahya Porselen, Güral Porselen, Tupperware, Gondol, Cook, Paşabahçe, Fackelmann, Penguen, Kitchen Life, Seramikci, Keramika, Bambum, Bayev, Ersamica, Oxo, Madame Coco, Helen’s Home, Touch Me, Nova Casa, Karaca, Vip Home Concept, Jumbo, Schafer, Vip Ahmet, Paşa Home Plastik, Meleni Home, Metalteks gibi markalar yer almaktadır.

Ev Mutfak Gereçleri Şirketleri

Ev mutfak gereçleri üreten şirketler değişen süreçle birlikte her geçen gün ürün çeşitliliklerini artırmaktadır. Her zevke ve her bütçeye uygun ev mutfak gereçlerinin üretimini yapan firmalar gerek kendi mağazalarında, gerek çeşitli züccaciye mağazalarında gerekse online alışveriş mağazalarında ürünlerini satışa sunmaktadır. Ev mutfak gereçleri firmalarından bazıları şunlardır; Evform, Kadehci.Com, Bernardo, Dominox, Jumbo, Korkmaz Mutfak Eşyaları, Koroplast, Kütahya Porselen, Kuvings, Riva İstanbul, Acar Home, Acar Küçük Ev Aletleri, Acar Mutfak, Ada Home (Hepsiburada), Akel Ev Aletleri, Aksu Tencere, Altın Cezve, Arnova Mutfak, Arow Home, Arslan Mutfak, Artisan Kitchen, Atalay Mutfak, Aydın 22 Tava, Ayyıldız Züccaciye, Ballıoğlu Züccaciye, Baltacıoğlu Züccaciye, Bem Endüstriyel Sanayi Bayraktar Mutfak Ekipmanları, Birecikli Tava, Boğaziçi Endüstriyel Mutfak Makinaları, Chef's Tava, Desa Mutfak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Dünya Mutfak, Emsan Mutfak, Emeksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Enplus, Er-Ev Züccaciye, Fissler, Hario, Hisar Çatal Kaşık, Karaca Züccaciye, Kitchen Love Sofra Mutfak, Klean Kateen, Kromsan Endüstriyel Mutfak, Kütahya Seramik, Mimar Sinan Mutfak, Mutfaksan, Paşabahçe, Porland Porselen, Rooc Bıçak, Royalmutfak.Com, Schafer, Sirkeci Züccaciye, Stanley, Tantitoni, Taş Mutfak, Tuğra Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Tupperware, Wacaco, Üret Çelik Mutfak Eşyaları, Züccaciye Dünyası, Zengin Züccaciye, Ulucanlar Züccaciye, Onlinemutfak, Mutfak City gibi daha birçok firma çeşit çeşit ev mutfak gereçlerini sizlere sunmaktadır. Siz de mutfağınız için kullanışlı, doğru ve güvenilir ürünler edinmek istiyorsanız Gelbaba.com sitesinden kullanıcı ve müşteri yorumları inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de firmalar ve markalar hakkındaki görüş ve yorumlarınızı Gelbaba sitemize girerek bizimle paylaşabilirsiniz.

Ev Mutfak Gereçlerinin Bakımı

Ev mutfak gereçlerinin uzun ömürlü olması için bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Aynı zamanda bakteri oluşumunu önlemek için de düzenli temizlenmelidir. Ev mutfak gereçlerinin temizliği için hassas yüzeylere zarar verecek deterjanlardan, sert yüzeyli süngerlerden ve fırçalardan uzak durulmalıdır. Çıkarılabilir parçalar ılık su ile ve hassas deterjanlarla yıkanmalıdır. Yağlı kirler için karbonat, kireçli ev mutfak gereçleri içinde kimyasal madde kullanmadan sirke ve limon suyundan faydalanabilirsiniz. Ev mutfak gereçlerinin temizliği ve bakımı için Gelbaba.com sitemizdeki müşteri yorumlarından fikir edinebilirsiniz.