Evmoda

Evmoda Yorumları

Evmoda Şikayetleri 2022

Evmoda Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

20 yıla yakın bir süredir sektörde faal olan Evmoda mobilya başta olmak üzere bir ev için gerekli birçok eşyayı kullanıcıları ile buluşturan bir yapı. Müşteri memnuniyetini esas alan yapısı ile de bilinen Evmoda mağazaları ve satış noktaları üzerinden satış ağını yaygınlaştırmış fakat dijitalleşen dünya ile birlikte yönünü e-ticaret pazarına çevirmiştir.

aycad
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Esenler Ev Moda şubesinde resmen kandırıldım. Kimse alışveriş yapmasın tavsiye etmiyorum size önce paketleri ürünleri anlatıyorlar ballandıra ballandıra daha sonra parasını ödeyip almaya gittiğinizde bizde bu paket yoktu deyip alakası olmayan ürünü gösterip bunu alabilirsiniz diyorlar. Ben fazladan para ödeyip neden daha az ürün alayım bir de dalga geçer gibi arkadaşımızın hatasıdır deniliyor yalancılıkla suçlanıyorsunuz. Bir de üstüne ürünleri yazdıkları kağıdın resmini çektiniz mi deniliyor. Ben neden resim çekeyim böyle olduğunuzu bilseydim çekerdim zaten. Üslupları tavırları hiç hoş değil yapıcı olmuyorlar kendi hatalarıyken şu an böyle deyip kenara çekiliyorlar resmen paranız ile rezil oluyorsunuz başka hiçbir şey değil.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
kadirt13
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

( Di̇kkat edi̇n ) Bu mağazadan uzak durun çok sorunlu bi̇r mağaza. Buradan sandalye bi̇le alınmaz. Mağduri̇yeti̇m tesli̇m süresi̇ 40-45 gün dedi̇ler ürünleri̇ si̇pari̇ş verdi̇m ürünleri̇n yari parası ödendi̇ fakat 70 gün sonra eşyaların geldiğini ve depoda olduğunu söyledi̇ler. Kalan ücreti̇ istedi̇ler. Üstüne basa basa söyleme rağmen ürünlerde hata olmadığını ve tam olduğunu eksi̇k hi̇ç bi̇r şeyi̇n olmadığını. Bunun üstüne kalan baki̇yeyi̇ yatırdım. Fakat ertesi̇ gün eşyalar geldi̇ deformeli̇ ve servi̇s hataları var ve de eksi̇k bunun üstüne iade işlemi̇ istememe rağmen hatta avuklik olduk. Sonra işlemleri̇ hızlandırma adına ürün değişikliğine gi̇deli̇m dedi̇k. Bakin 3 ay oldu paramı ödemi̇yorlar, eşyalarım halen gelmedi̇. Mağazayı arıyorsunuz muhattabiniz yok. Sözde 4 cü kez söz vermeleri̇ydi̇. Ürünler bugün gelecekti̇ mağaza bi̇le bamlamiş numaraları bakmıyorlar.İlgi̇lenmi̇yorlar. Buranin müdüründen tutun si̇zi̇ en yetki̇li̇ ki̇şiyle görüştürseler de iti̇mat etmeyi̇ni̇z. 53 li̇ra kazık yemi̇ş insan olarak yazdım. 10 li̇ra fazla veri̇n buradan almayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Evmoda Hakkında

20 yıla yakın bir süredir sektörde faal olan Evmoda mobilya başta olmak üzere bir ev için gerekli birçok eşyayı kullanıcıları ile buluşturan bir yapı. Müşteri memnuniyetini esas alan yapısı ile de bilinen Evmoda mağazaları ve satış noktaları üzerinden satış ağını yaygınlaştırmış fakat dijitalleşen dünya ile birlikte yönünü e-ticaret pazarına çevirmiştir. Evmoda satış noktaları ve mağazalarının listesi sitede bulunmaktadır. Evmoda markası altında Evmoda home ve Evmoda Karaca markaları da bulunmaktadır. Evmoda kimin diye bakacak olursak, Evmoda Evmoda Day. Tük. Mal. Teks. ve Mob. Tic. Ltd. Şti. öncülüğünde faal olan İstanbul merkezli bir yapıdır.

Evmoda.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Evmoda mağazacılık faaliyetleri süresinde sunmuş olduğu müşteri memnuniyetinin karşılığını bu uzun süre zarfında almış bir yapı olarak pazarda kendini ve markasını ispatlamış bir markadır. Evmoda garantisi altında 2 yıl boyunca herhangi bir sorun durumunda Evmoda yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Kurumsal anlamda kendini ispatlamış olan Evmoda online satış platformu üzerinden yapılan alışverişlerde sitesini dış müdahalelere karşı 128 Bit SSL sertifikası ile korumaktadır. Bu özellikler sonucunda Evmoda güvenilir bir yapıdır diyebiliyoruz.

Evmoda.com.tr’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Evmoda alışverişleri için Evmoda mağazaları haricinde web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde Evmoda üyesi olma zorunluluğu bulunmuyor. Evmoda da birçok e-ticaret platformu gibi sepete ekleme modeli ile alışveriş yapılabilen bir site. Kullanıcılar karar verdikten sonra Evmoda alışverişi tamamla diyebilirler ya da Evmoda beni ara seçeneği de sunarak kullanıcıların Evmoda müşteri hizmetleri tarafından aranarak desteklenmesi sonucunda sipariş tamamlanmaktadır.

Evmoda Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Her online alışveriş sitesinde olduğu gibi Evmoda kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme almaktadır. Peki Evmoda ödeme seçenekleri bu kadar mı? Evmoda ürünlerinin fiyatları kredi kartı limitlerini zorlayacak rakamlara ulaşabilir. Bu yüzden eft ya da havale yolu ile ödeme yapmak isteyen alıcılar için Evmoda banka transferi üzerinden ödeme almaktadır.

Evmoda’da Hangi Ürünler Var?

Peki Evmoda’da hangi ürünler bulunuyor? ana başlıklar altına bakmamız gerekirse Evmoda ürünleri; Evmoda Yatak Odaları, Evmoda Yemek odaları, Evmoda Koltuk takımları, Evmoda Köşe takımları, Evmoda Tv üniteleri, Evmoda Genç çocuk odaları, Evmoda Aksesuarlar, Evmoda Düğün paketleri, Evmoda Aksesuar, Evmoda outlet olarak sayabilmekteyiz.

Evmoda Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Evmoda kargo süreçleri nasıl ilerlemektedir? Evmoda teslimatlarını nasıl yapıyor? Eğer stoklarda bulunan bir ürün ise Evmoda teslimatları 3 iş günü içerisinde Evmoda teslimat ekiplerince yapılmaktadır. Bu teslimatların içine Evmoda kurulumlarının da dahil olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Evmoda İade Koşulları Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Evmoda garanti süresi 2 senedir. Tamirat için Evmoda iade süresi 30 gündür. Evmoda iade süreçlerinin başlayabilmesi için Evmoda destek ekipleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Evmoda Şikayetleri ve Yorumları

Mobilya sektörününde nabzını tutabileceğiniz, gerçek kullanıcı değerlendirmelerinden oluşan Gelbaba.com Evmoda yorumları ve şikayetleri ile firmanın gerek ürün kalitesi gerekse de hizmetleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Evmoda İletişim Bilgileri Nelerdir?

Haftanın 6 günü Evmoda müşteri hizmetleri ekiplerinden destek alınabiliyor. Evmoda çağrı merkezi ve Evmoda whatsapp destek hattı numaraları sitenin ana sayfasında bulunmaktadır. Tercih edenler için Evmoda iletişim e-postası ise [email protected]

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri