Ezzocard

Ezzocard Yorumları

Ezzocard Şikayetleri 2022

Ezzocard Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Ezzocard çevrimiçi ödeme yapmanızı sağlayan ön ödemeli kartlar hizmeti sunan finansal bir sistemdir. Ezzocard nasıl alınır? Ezzocard sanal kart sistemi ile dünyanın her yerinden Mastercard veya Visa ön ödemeli kartları kabul eden tüm web sitelerinde çevrimiçi ödeme yapabilir, Ezzocard mavi kart, Ezzocard yeşil kart ve Ezzocard kahverengi kart seçeneklerinden birisini seçerek değişik para birimlerinde ve tutarlarında işlem yapan-bilirsiniz.

3 yıl önce yorumlandı

Ezzocardın çok alternatifi var onları değerlendirin derim. Ben kullandım çok memnun kalmadım. Tercih sizin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bence sadece usd para birimi ile işlem yapması sıkıntı sonra kur farkından bir sürü sorun çıkıyor. En azından 3-4 tane daha kur eklenmeli ki kullanım alanı yaygınlaşsın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ezzocard Nedir?

Ezzocard kartları Amerikan ve Kanada bankaları tarafından verilen Visa ve Mastercard sanal ön ödemeli kartlardır. Ezzocard nasıl kullanılır? sorusunun detayları için internet sitesini incelemenizi öneririz.

Ezzocard Hesabı Nasıl Açılır?

Ezzocard hesap açma işlemi sitede belirtilen mevcut ödeme yöntemleri ile hesabınıza yapacağınız yatırımdan sonra açılabilmektedir. Ezzocard edinmek isteyen her bir kişi dünyanın her yerinden sanal kart alımı yapabilir. Eccocard sanal kartınızı Perfect Money aracılığıyla başarılı bir ödeme yapıldıktan sonra anında teslim alabilir, Bitcoin veya Ethereum ile ödeme yapmayı seçerseniz 20-30 dakika içerisinde alabilirsiniz.

Ezzocard Hizmetleri Nelerdir?

Eccocard nasıl kullanılır? ürün hakkında merak edilen sorulardan bir tanesidir. Dünyanın her yerinde ödeme yapmanıza ve çevrim içi alışverişlerinizde kullanmanıza yarayan Ezzocad ile alışverişlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ezzocard fatura ödeme ve Ezzocard otomatik ödeme işlemlerinizde size çözüm sunulabilmektedir. Ezzocard indirim programları ile alışverişlerinizde indirimli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Aylık kullanım ücreti Kahverengi kartta 3 USD diğer mavi ve yeşil kartlarda ücret bulunmamaktadır. Ezzocard hesap işlemleri ile harcamalarınızı çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Ezzocard İşlem Limitleri Nelerdir?

Ezzocard işlem limitleri kart renklerine yani türlerine göre farklılık göstermektedir. Tekrar yükleme yapmayacağınız Ezzocard için limitiniz bittiğinde yeni bir kart satın alarak ve Ezzocard yüklemesi yaparak kullanabilirsiniz. Ön ödemeli mavi kart VISA özellikli olup 5 USD - 900 USD arası işlem limitlerine sahiptir. Ön ödemeli yeşil kart yine VISA özellikli ve 20 USD - 900 USD arasında işlem limitlerine sahiptir. Sanal ön ödemeli Mastercard ve VISA olarak tercih edilebilen kahverengi kart ile 25 CAD - 250 CAD işlem limitleri geçerlidir. Ezzocard para çekme işlemlerinde kullanılmayan sadece çevrimiçi alışverişlerde kullanılan bir finansal araçtır.

Ezzocard Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Ezzocard hesabına para yükleme işlemi yapılamıyor. Sistem özelliği olarak Ezzocard para yüklü kart seçeneklerini müşterilerinin seçimine sunmaktadır. Bitcoin, Etherhum ve Mükemmel Para (PM) ile satın alabileceğiniz bu kartların listesinde Ezzocard sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ezzocard Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Ezzocard hesaptan para çekme özelliği bulunmayan bir finansal araçtır. Ancak hesabınızdaki bakiyeyi kartınızı kapatıp %95 oranında geri alabilirsiniz. Ezzocard bir ödeme aracı olarak kullanıldığı için hesabınızda kalan bakiyeyi hesabınızı kapatmanız durumda alabilmektesiniz.

Ezzocard Hesabımdan Başka Bir Ezzocard Hesabına Nasıl Para Yollarım?

Ezzocard hesabıma para gönderme ya da Ezzocard para gönderme işlemleri yapılamadığı için Ezzocard’lar arası transfer yapılamamaktadır.

Ezzocard Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Ezzocard ile ödeme alma şansınız bulunmamaktadır. 5 dolar ile 900 dolar arasındaki geniş bir yelpazede sanal kart alımı yapabilirsiniz. Ezzocard ödeme alma adımları için siteyi ziyaret ederek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ezzocard Şikayetleri ve Yorumları

Ezzocard şikayetleri ve yorumları için Gelbaba sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ezzocard kullanıcı şikayetleri ile firma uygulamalarını kullanan kişilerin deneyimlerinden ve şikayetlerinden faydalanabilir, firma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri