Famy.app

Famy.app Yorumları

Famy.app Şikayetleri 2022

Famy.app Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Casus uygulama olarak bilinen casus yazılımlar kişilerin farklı amaçlarla kullandığı, oldukça talep gören ve  teknolojideki gelişmeler ile her defasında daha iyi hale getirildiği için kurulan telefonda tespit edilmesi neredeyse imkansızlaşmaktadır. Kimi kişilerin okul çağındaki çocuklarını koruma ve takip etme amacıyla kullandığı yazılımlar, daha geniş bir kitlede çiftlerin birbirini aldatıp aldatmadığı  öğrendiği bir nevi teknolojik ajan olarak tercih edilmektedir.

1 yıl önce yorumlandı

Ben hayatımda böyle bir site görmedim arkadaşlar. Sakın inanıp programı indirmeyin paranızı alıyorlar ve karşılığında hiçbir şey yok. Bende ne heveslerle indirdim fakat önce size ödemeyi yaptırıyor sonra yönlendiriyor fakat sonuç yok.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Famy takip programını üç gün önce aldım. Aldığıma pişman oldum. Çünkü sadece normal WhatsApp'a hangi saatte giriş çıkış yapılmış onu görüyorsun. Ve AYRICA WHATSAPP PLUS VB. UYGULAMALARDA HİÇBİR İŞE YARAMIYOR. Karşı tarafın hangi WhatsApp uygulamasını kullandığını iyi bilmelisiniz yoksa benim gibi PARANIZI ÇÖPE ATMIŞ OLURSUNUZ. Şimdi buna cevap olarak program sahipleri bu işte para kazananlar şöyle böyle diyebilir ama benim düşüncem paranızı boşa harcamayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Famy Uygulaması Nedir?

Casus uygulama olarak bilinen casus yazılımlar kişilerin farklı amaçlarla kullandığı, oldukça talep gören ve  teknolojideki gelişmeler ile her defasında daha iyi hale getirildiği için kurulan telefonda tespit edilmesi neredeyse imkansızlaşmaktadır. Kimi kişilerin okul çağındaki çocuklarını koruma ve takip etme amacıyla kullandığı yazılımlar, daha geniş bir kitlede çiftlerin birbirini aldatıp aldatmadığı  öğrendiği bir nevi teknolojik ajan olarak tercih edilmektedir. Famy mobil uygulaması da bu ürün grubuna giren yazılım çeşitlerinden biri olarak hizmet vermektedir.  whatsapp takip programı olarak tasarlanan  famy uygulaması numarasını girdiğiniz kişinin Whatsapp hareketlerini öğrenmenizi sağlamaktadır. Whatsapp mobil uygulaması bu gün iletişim aracı olarak cep telefonu kullanan hemen hemen herkesin kullandığı, en yüksek indirme sayısına ulaşmış oldukça popüler bir uygulamadır. Bu sebeple kişiler, partnerlerinin, çocuklarının ya da bir şekilde başka kişilerin  Whatsapp konuşmalarını öğrenmek istemektedir. Whatsapp çevrimiçi saati öğrenme, Whatsapp konuşmalarını görme gibi birçok bilgiye sahip olmanızı sağlayacak olan  Famy App ile kolay bir şekilde isteklerinize ulaşabileceksiniz.

Famy Uygulaması Ne Amaçla Kullanılmaktadır?

Famy kullanmak isteyen kişilerin kendince haklı oldukları birçok neden olabilmektedir. Çocuklarının güvenliği ve kontrolü için ebevyn denetimi olarak da kullanmaktadır. Aynı zamanda güven sorunu yaşayan çiftlerin aldatılıp aldatılmadığını öğrenmek ya da kanıtlamak için de kullanılmaktadır. Famy uygulaması ücretli mi? ya da Famy işe yarıyor mu?  sorularınız için ziyaretçi yorumlarımızı inceleyebilirsiniz.

Famy App Güvenilir Mi?

Famy  mobil uygulaması güvenilir mi? Famy uygulaması işe yarar mı?  ve bunun gibi çok merak ettiğiniz sorunun cevabı için en doğru adrestesiniz. Famy uygulaması hakkında birçok bilgi için Gelbaba sitemizde kullanıcı yorumlarını okuyarak, tecrübe sahibi kişilerin mesajlarından faydalanabilirsiniz. Famy app  gerçekten işe yarıyor mu? Karşı taraf bunu görebiliyor mu?  merak ediyorsanız mutlaka kullanıcı yorumlarını sitemizden takip etmelisiniz.

Famy Uygulaması Yasal Mı?

Famy uygulaması kullanmak suç mu? Famy yasal mı? gibi sorular casus programlar kullanmayı düşünen ancak yasal  yaptırımından korkan kişilerin oldukça merak ettiği konulardır. Famy  gibi  casus yazılımlar yasal uygulamalar değildir. Ancak yasada bu konuda açıkça belirtilen bir şey olmadığından, hukuksal boşluk dediğimiz  olay gerçekleşmektedir. Yine de özel hayatın gizliliğine müdahale olarak şikayete bağlı durumlarda yasal yaptırımlar söz konusu olabilmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının güvenliği için bu tür yazılımları kullanması ile çiftlerin başka amaçlar ile bu tür yazılımları kullanması arasında oldukça büyük bir niyet farkı vardır.

Famy Uygulaması Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Famy uygulamasını kullanan kişilerin yorumları ile merak ettiğiniz sorulara en doğru ve tarafsız şekilde cevap bulabilirsiniz. Famy deneyim ve kullanıcı yorumlarını Gelbaba' ya yazan ziyaretçilerimizin değerli görüşleri ile bilgi edinirken, kendi telefon güvenliğiniz için de oldukça önemli bilgiler edinebilme şansını yakalayabilirsiniz. Sizler de Famy hakkında  deneyim sahibi iseniz görüşlerinizi, Famy şikayetleri ve yorumları olarak bizlere iletebilir her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği sitemizde mesajınızın çok geniş bir kitlede görünmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri